Autor Wątek: Powołanie  (Przeczytany 5336 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Grudzień 2009, 16:21:51 »
//Jeżeli wyprzedziłem cię itd itp to nie akceptuj tego posta bo za bardzo nie wiedziałem co miałem w tej sytuacji zrobić.

Wampir szybko uciekł z kolumny w trakcie wymarszu przemieniając się w nietoperza...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Grudzień 2009, 19:26:09 »
\\Ok, może być, ale staraj się rozwijać posty, opis sytuację.

Syk i świst. Szum i niepokój... Niepewność... Tyle zostało po wampirze na szlaku z Chylicy górnej do dolnej. Jedynie zdziwienie i zmieszanie oraz poczucie własnej słabości.
-Wiedziałem, że coś z nim nie jest tak...- powiedział cicho Stokłos.
-Niech cie piekła pochłoną psi synu!- wrzasnął jeszcze Kapitan w kierunku, w którym przynajmniej według niego, poleciałeś. Jednak ty byłeś już daleko.. Nie było dane ci nawet słyszeć późniejszych rozkazów o odwrocie do osady...
  Chłodne, zimowe powietrze utrudniało lot, jednak brak opadów i silnego wiatru był dobrym znakiem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Grudzień 2009, 19:26:09 »

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #102 dnia: 24 Grudzień 2009, 20:35:47 »
Wampir w przeobrażeniu się w nietoperza poleciał w kierunku Chylicy dolnej i usiadł na drzewie by widzieć przebieg zdarzeń..

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #103 dnia: 24 Grudzień 2009, 22:42:36 »
Widziałeś zakryte cieniem mury obiegające miast zwartym szeregiem. Co kilkanaście metrów płonęły niczym pochodnie wieżyczki strażnicze na tle mrocznej okolicy. ÂŻołnierze spacerowali po posterunkach mając broń w pogotowiu. Osada w porównaniu do tego jak ją zastałeś nie wiele się zmieniła... Było jedynie mniej ludzi krążących po forum wsi.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #104 dnia: 26 Grudzień 2009, 11:57:02 »
Wampir szybko poleciał do sołtysa z Chylicy dolnej aby zdać mu raport. Gdy już wchodził do wsi to...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #105 dnia: 26 Grudzień 2009, 16:48:50 »
Napotkałeś Kupidyna.
-Kto? Ooo, Ionhar! Witaj, wróciłeś!- przywitał cię nad wyraz ciepło sołtys.
-Proszę, mów szybko czego się dowiedziałeś. Słyszałem o manewrach Górniaków, że jakiś atak pono szykują- dodał ze zniecierpliwieniem

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #106 dnia: 26 Grudzień 2009, 18:27:02 »
-Tak atakują was ,nawet wiem dlaczego chcą wojny... ,ale teraz nie ważne musicie się przygotować do walki... -Odpowiedział szybko Wampir.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #107 dnia: 26 Grudzień 2009, 22:06:24 »
-Jesteśmy przygotowani... O to już się nie bój- powiedział, a jego barwa głosu poczęła przywodzić na myśl pustynie lodowe.
-Spełniłeś swoją misję... Idź do mojego domu i powiedz, że przyszedłeś po wynagrodzenie- dodał jeszcze chłodniej Kupidyn.
Najwyraźniej coś zmieniło się w tym człowieku kiedy oznajmiłeś mu, że sprawa zaczęła cię interesować i rozważałeś nad nią.
  Ton sołtysa nie pozostawiał wiele do życzenia. Po krótkim acz wystarczającym ukłonie oddaliłeś się i znalazłeś się na środku osady.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #108 dnia: 27 Grudzień 2009, 11:40:49 »
Wampir z uśmiechem na twarzy poszedł do domu Kupidyna po wynagrodzenie ,wszedł i powiedział:
-Przysyła mnie Kupidyn mam się zgłosić po nagrodę.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #109 dnia: 27 Grudzień 2009, 21:43:24 »
Zza rogu ukazała ci się córa Kupidyna. Może i byłaby zdziwiona i zniesmaczona. Możliwe też, że dostałbyś w twarz i miał nie lada kłopoty, a być może skończyłoby się o wiele gorzej. Miałeś jednak szczęście trafiając na sołtysową dziewkę. Poeta rzekłby, że podwójne bowiem dziewczyna była niemal całkowicie naga.
-Chodź więc i sobie zabierz...- powiedziała ponętnym głosem przeciągając sylaby... W sobie znany erotyczny sposób.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #110 dnia: 28 Grudzień 2009, 11:56:38 »
Wampir zaskoczony widokiem pięknego ciała jaka miała dziewczyna ,podążał za nią w oczekiwaniu o nagrodę...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #111 dnia: 28 Grudzień 2009, 12:12:23 »
Dziewczyna chichotała lekko i obracała swe oblicze przez ramię by obejrzeć twoją osobę... Dość jednoznacznym wzrokiem. Po kilku krokach dotarliście do zamkniętych drzwi. Córka sołtysa otworzyła je powolnym ruchem ręki eksponując przy tym to, czym akuratnie powinna. Uchyliła drzwi magicznym powiedziałbyś i wyważonym sposobem, a ręką zaprosiła do środka po czym poczęła w twoją stronę wysyłać skrajnie erotyczne gesty. Z pomieszczenia uderzał zapach perfum, świeżej pościeli i dziwnego oparu. Dziwnego w swym pięknie i odurzeniu.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #112 dnia: 28 Grudzień 2009, 12:49:47 »
Wampir wszedłszy do pokoju i w myślach wiedział już co to za nagroda...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #113 dnia: 28 Grudzień 2009, 13:31:01 »
Drzwi zamknęła natomiast energicznie i błyskawicznie. Szybciej nim zdążyłeś się odwrócić. Uderzyła cię przez to kolejna fala aromatu dziewczęcej świątyni. Nie tylko z resztą fala bowiem dziewczyna rzuciła się w twoją stronę. Przywarła do ciebie ramionami... Chciałeś ustać jednak jej pęd obalił cie. Byłeś jednak pewien, że nie tylko pęd. Wylądowaliście na łożu w miłosnym uścisku.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #114 dnia: 28 Grudzień 2009, 16:44:31 »
Wampir oddał się dziewczynie całkowicie...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #115 dnia: 28 Grudzień 2009, 17:18:17 »
//Buuu! Liczyłem na coś bardziej ambitnego no, ale jak chcesz
Kiedy obróciłeś rozkojarzone i przepełnione euforią obliczę przed siebie i tym samym przestałeś zgłębiać fantazyjne ułożenie desek na suficie ujrzałeś ciało młodej kobiety unoszące się rytmicznie w górę i dół przy akompaniamencie dyszenia aż nienaturalnie wypełnionego ekspresją i przyjemnością. Nie było w tym jednak nic anormalnego. Blond włosy opływały sylwetkę zwiewnie i płynnie niczym morskie fale opiewają złote piaski nocą, a odwieczne głębiny śpią spokojnie bez nawet namiastki sztormu. Obustronna przyjemność została zwieńczona najwyższym uczuciem i podnieceniem. Rzekłbyś miłość eksplodowała... W przenośni i dosłownie acz pod inną postacią. Ciało dziewczyny drgnęło, a ona sama przemieściła się niczym nimfa wodna czy leśna władczyni tak by być jak najbliżej Ciebie. Przylgnęła rozgrzanym i ciągle rozdygotanym z radości ciałem. Usta połączyły się ponownie by ukoronować wspaniały czas. I byłoby naprawdę pięknie...
-Jak to kurwa jeszcze nie wychodził?!- zawył Kupidyn na strażnika przy drzwiach, które notabene zaraz uderzyły o ścianę domu z nielada siłą i hukiem. Zerwałeś się na równe nogi stając przez córą sołtysa w pełnej okazałości.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #115 dnia: 28 Grudzień 2009, 17:18:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top