Autor Wątek: Powołanie  (Przeczytany 5386 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #80 dnia: 19 Grudzień 2009, 16:25:11 »
Chciałem się spytać jak tam na służbie?

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #81 dnia: 19 Grudzień 2009, 17:02:24 »
-Tak jak i u ciebie. Wracaj na pozycję, a nie zawracaj nam głowy, bo jak się Stokłos dowie, że się obijasz to wylecisz stąd na zbity ryj.- warknął strażnik i nie omieszkał odepchnąć cię.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #81 dnia: 19 Grudzień 2009, 17:02:24 »

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #82 dnia: 19 Grudzień 2009, 21:03:25 »
Ionhar odszedł od strażników i skierował się za tył domu i zauważył niedomknięte okno...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #83 dnia: 20 Grudzień 2009, 01:02:18 »
//To ja wiem lepiej czy okno jest niedomknięte, domknięte.. I czy w ogóle jest... Masz jednak szczęście, bo tak miałem w założeniach. Jeszcze raz wybiegniesz przed MG, a kończę wyprawę, bo mnie to irytuje. Widzę, że chcesz skończyć, ale wyobraź sobie, że nie wszyscy mieli sobotę wolną....

Przeszedłeś obok grupki żołnierzy palących podejrzany towar. Towarzyszyły temu salwy śmiechu. Ku uciesze karczmarki również salwy piwa i miodu... oraz piersi. Niemal wyrżnąłeś orła na lodzie zza szyldów i napisów. Przeskoczyłeś z gracją nad składem beczek i skrzyń... Bardzo lepkich jak na transportowe nawet. Rzeczywiście tak jak myślałeś okno było niedomknięte, a po bliższych oględzinach dojrzałeś swego rodzaju sznur biegnąc z niego zaraz nad ziemię. Firany tworzyły arię operową na wietrze układając się we fantastyczne pozycje.
Ach ta młodzież pomyślałeś sprawdzając czy nie tylko córa sołtysa była zdolna do skorzystania z tej prymitywnej drogi transportu od łoża kochanka do domowego aresztu.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #84 dnia: 20 Grudzień 2009, 11:15:43 »
//No dobra nie spinaj się tak z tego co widzę to już można kończyć wyprawę.

Wampir schwytał sznur i spiął się po nim do okna ,gdy wlazł to...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #85 dnia: 20 Grudzień 2009, 11:22:19 »
//Masz wykonane 50% według możliwości, ale jak chcesz możesz wracać. Info jakieś przywieziesz więc nie mam prawa nie uznać jako niewykonanej

Wpadłeś do pokoju. Panował tutaj mrok rozświetlony jedynie księżycem, który jasno królował na nieboskłonie.
Pierwszy dzień bez śniegu pomyślałeś. Była to prawda, nie spadła z nieba ani śnieżynka. ÂŚcisnął jednak potworny mróz. Nie dokuczał tylko tobie, bowiem daleko, gdzieś na pustkowiach Aragorn, Mort i Domenic aep Zirgin zmagali się z mrozem. Nie mogłeś o tym jednak wiedzieć.
  Po krótkiej chwili dojrzałeś wyścielone łoże, szafę oraz kilka mebli. W głębi mieszkania słyszałeś krzątania gospodyni i służby. Kilku wojaków skryło się nawet w piwnicy i teraz urzędowali wraz z dziewkami przy akompaniamencie piwa.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #86 dnia: 20 Grudzień 2009, 11:36:36 »
// Rozumiem ,chce wykonać wyprawę ,ale musi mnie ktoś pokierować dobrze ,bo potem znów będzie że wyprzedzam MG.

Wampir przemienił się w nietoperza by go nie usłyszano ,skierował się na parter w poszukiwaniu złota...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #87 dnia: 20 Grudzień 2009, 11:44:37 »
Jednak forma nietoperza była zbyt duża by przecisnąć się przez dziurkę od klucza. Drzwi pokoju zamknięte były na dobre. Wyważenie też nie wchodziło w grę. Ze względu na hałas i to, że drzwi dobite były kratami.
Areszcik domowy miała suka pomyślałeś i rzuciłeś się do przeszukiwania szuflad, szaf i komody. Odkryłeś po 10 minutach mieszek, a w nim 100 sztuk złota.
  Jednak nie tylko ty odkryłeś coś ciekawego. Strażnicy odkryli sznur, po którym się wdrapałeś i polecieli zameldować o tym sołtysowi. Już słyszałeś ich krzyki... Musiałeś uciekać.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2009, 23:38:06 wysłana przez Domenic aep Zirgin »

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #88 dnia: 20 Grudzień 2009, 11:49:41 »
-Cholera jasna ,muszę uciekać ,ale gdzie... -Wampir znów zamienił się w nietoperza i poleciał przez okno na dach i dzięki wyostrzeniu zmysłów ,słuchał co mówili strażnicy...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #89 dnia: 20 Grudzień 2009, 11:58:28 »
Nic jednak nie usłyszałeś poza podniesionymi głosami. Kilka razy zdawało ci się, że usłyszałeś słowo córka.
Czy tak naprawdę coś mnie tutaj trzyma? zadałeś sobie pytanie.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #90 dnia: 20 Grudzień 2009, 12:25:36 »
Córka? -Słowo te wampirowi coś przypomina ,pobiegł szybko do sołtysa...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #91 dnia: 20 Grudzień 2009, 12:27:27 »
Zastałeś Stokłosa przed domem wydającego rozkazy i klnącego wniebogłosy.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #92 dnia: 20 Grudzień 2009, 12:30:01 »
Sołtysie ,słyszałem że szukasz córki? -Powiedział wampir.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #93 dnia: 20 Grudzień 2009, 12:45:33 »
-Tak, kurwa jej mać... Uciekła przez okno... - wrzasnął do Ciebie Stokłos.
-Kapitanie! Czy oddział gotowy?- zapytał sołtys.
Otrzymał pozytywną odpowiedź. Wiatr zmierzwił mu włosy.
-Idziemy na dół! Rozjebiemy skurwysynów...-.
  Dotarło do ciebie, co tak naprawdę było powodem toczenia bojów... A przynajmniej jednym z głównych...

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #94 dnia: 20 Grudzień 2009, 13:56:36 »
Stój sołtysie! ,bo to nie Chylica dolna jest odpowiedzialna za zniknięcie ci córki...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #95 dnia: 20 Grudzień 2009, 15:21:03 »
-Czy chcesz mi coś powiedzieć Ionharze?- zapytał Stokłos, a oczy mu zapłonęły.
Gdyby nie ta złość to nawet podobało się to wszystkim ponieważ mróz zginał w poły każdego.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #96 dnia: 20 Grudzień 2009, 15:33:18 »
Gdy wyruszywszy w podroż ,gdy byłem niedaleko Chylicy dolnej to na drodze zaczepiła mnie młoda blond włosa dziewczyna wraz ze swoją obstawą żebym ich przepuścił dalej...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #97 dnia: 20 Grudzień 2009, 17:25:19 »
-Jak zwykle! Do swego pieprzonego zalotnika z Chylicy dolnej! Dzięki Ionharze za potwierdzenie. Jednak i bez tego bym ruszył w końcu załatwić ten cholerny incydent. Związek między nią a tym kundlem z Chylicy dolnej nie może istnieć.- powiedział Stokłos.
-Ionharze, chce cię mieć pod swoim bokiem kiedy uderzymy na Chylicę dolną- powiedział poważnie sołtys.
Właśnie teraz zrozumiałeś w jak głębokiej jesteś dupie. Wiedziałeś, że musisz uciekać. Przecież jak tylko ujawni się co tak naprawdę robisz dla sołtysów obydwoje gotowi cię poddać takim torturom, że nawet strach pomyśleć. Jednak odmowa w tej chwili była niemożliwa na co jednoznacznie wskazywał ton Stokłosa.

Pabloo

  • Gość
Odp: Powołanie
« Odpowiedź #98 dnia: 21 Grudzień 2009, 13:49:56 »
A może poszedł bym od Chylicy dolnej jako twój wysłannik i powiedział tamtemu sołtysowi o sprawie i nie było by wtedy niepotrzebnej wojny...

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #99 dnia: 21 Grudzień 2009, 16:41:25 »
-Wojna milicjancie- powiedział z wyższością -Nie jest już w twoich sprawach do rozważania.. Nie, nie potrzebuje wysłannika, nie będzie pokoju... Idziemy- dodał, a ty chcąc nie chcąc powlokłeś się wraz z kolumną zbrojnych w kierunku Chylicy dolnej. Wiedziałeś tylko jedno: musiałeś uciekać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Powołanie
« Odpowiedź #99 dnia: 21 Grudzień 2009, 16:41:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything