Autor Wątek: Zamki w Myrtanie  (Przeczytany 2704 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shifu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zamki w Myrtanie
« dnia: 08 Listopad 2009, 23:20:41 »
Zakładam nowy wątek aby poznac waszą opinię na temat zamków w Myrtanie, (co sądzicie o ich położeniu, obronności i wyglądzie, a także jakie w nich zmiany byście wprowadzili).

Mi najbardziej przypadł do gustu zamek Faring, gdyż moim zdaniem jest on najlepiej położoną fortecą ze wszystkich w Myrtanie, ponieważ dostac się do niego można tylko i wyłącznie przez bramę ( jest jeszcze jeden sposób, a mianowicie wskoczenie do niego ze ścieżki prowadzącej na przełęcz do Nordmaru ale mówimy tutaj o realnych sposobach dostania się ;D). Przez swoje położenie jest on zamkiem teoretycznie nie do zdobycia, nawet silne odziały orków nie potrafiły go same bez pomocy Xardasa zdobyc, był dla nich zbyt nie osiągalny, co nie powinno dziwic nikogo. Jest bardzo ważną strategicznie twierdzą, ponieważ leży na granicy z tego względu pełni bardzo ważną rolę w królestwie.
Masywne wieże i skarpy, którymi jest otoczony dodają mu niezwykłego uroku. Ja wprowadziłbym jedną rzecz, a mianowicie zwodzony most aby forteca miała 100% bezpieczeństwo. To tyle z mojej strony czekam na wasze sugestie;)

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2010, 20:15:24 »
Też uważam, że najlepszy jest zamek w Faring, gdybym to ja był Władcą Myrtany zrobiłbym z niego stolice. Gdyby taki zamek był w realu byłby nie do zdobycia, ale w grze gdy pod koniec gry odbijałem Faring sam z Gornem to...   :huh: sam się zdziwiłem, że poszło jakoś za łatwo. A do wioseczki, która leży pod zamkiem można się dostać też małym drewnianym mostkiem przy którym jest kilka topielców, więc ten wielki kamienny most nad rzeką to nie jedyna droga do wioski. No i można go atakować z dwóch stron Myrtany i Nordmaru, ale i tak uważam, że to najlepszy zamek w Myrtanie, choć gdyby tak odbudować Gothę to też jest z niczego sobie zameczek.  ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2010, 20:15:24 »

got2

  • Gość
Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień 2011, 17:47:39 »
Ja uważam że najlepszymi fortecami w grze jest Gotha i Vengard. Dobra ochrona, chociaż widać zniszczenia to można wszystko odbudować i jest fajnie. Np.
-Gotha poddała się gdy szamani orków rzucili straszną klątwe na zamek-.

Poza tym dobrze widać że były dobre skoro orkowie po długim czasie przebili się przez ochronę.
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2012, 09:57:36 wysłana przez Marco »

Offline BógKamil

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg jest tylko jeden
Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwiec 2012, 18:49:19 »
Dla mnie najlepszym zamkiem są Faring i Vengar ponieważ mają dużą obronne i dużo ludzi albo orków

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopad 2013, 22:59:45 »
Według mnie zamek w Faring. Dlaczego? Bardzo dobra obrona. Trudno go odbić. Ten zamek przypomina zamek w Malborku. Równie dobra obrona.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudzień 2013, 01:06:21 »
Zamek w Gotha i Facing

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudzień 2013, 09:39:03 »
Najlepiej uzbrojony zamek to Faring. Odbicie go zawsze kosztowalo mnie wiele nerwow i czasu.

Offline arni1552

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagaj bo nigdy niewiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy
Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2014, 16:17:45 »
Zapomniliscie o Ardei! ÂŻarcik.
Najlepszym zamkiem jest Faring chociaż jagby nordmartczycy przełecza zbiegli watpie żeby cos z nich zosalo

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zamki w Myrtanie
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2014, 16:17:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top