Autor Wątek: Klan Młota  (Przeczytany 2748 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Klan Młota
« dnia: 16 Grudzień 2006, 15:08:00 »
Klan Młota to kolejny przystanek w naszej podróży po ziemiach Nordmaru. Jest on o wiele większy od Klanu Wilka i możemy podzielić go na dwie części.

Pierwszą stanowi osiedle mieszkalne znajdujące się na wysokim wzgórzu. ÂŻycie tutaj kręci się głównie wokół magicznej rudy, więc wskazane jest zaopatrzenie się w jak największą ilość tego cennego surowca. Nie znajdziemy tutaj wielu nauczycieli jednak umiejętności które mogą nam przekazać są unikatowe i nie będziemy mogli się ich nauczyć nigdzie indziej.
( nauczyciele : Hauke, Ingwar, Ugolf ).
Ubijemy tu z pewnością także niejeden dobry interes ( handlarze : Ketil, Stejnar, Ingwar )Drugą częścią jest kopalnia wraz z piecem znajdująca się we wnętrzu góry. Od pokoleń wydobywano tam rudę i wytapiano sztabki czystej magicznej rudy. Puec jest stary jak świat, a z pewnością znajdował się tutaj zanim powstał klan. Zbudowano go z czystej magicznej rudy i przepływa przez niego prawdziwa lawa.Klan zamieszkują dwie osoby przy których warto chwilę się zatrzymać.

Ingwar wytapiacz rudy jednocześnie najlepszy kowal świata. Jego sława wykracza poza granice tego kraju, a jego miecze godni są nosić tylko najwięksi bohaterowie. Znajdziemy go zazwyczaj śpiącego w swej chacie w górnej części wioski.


Tjalf czyli przywódca Klanu Młota jest to człowiek który dokładnie wie co do niego należy. Potrafi trafnie oceniać innych przy czym jego hojność jest niespotykanie wysoka. Jak wszyscy przywódcy Klanu zamieszkuję najwyżej położoną chatę.


Mieszkańcy tego klanu niechętnie wypuszczają się poza jego granice.
Jednak w świetle ostatnich wydarzeń, konieczne było aby wydobycie rudy odbywało się poza obrębem klanu. Wykwalifikowani górnicy wyruszyli na poszukiwanie nowych złóż dzięki czemu Klan może liczyć na ciągłe dostawy tego minerału.


Podczas naszej wędrówki powinniśmy napotkać także Pedara, wytapiacza rudy który opuścił klan.
Zamieszkuję on chatę na jednym ze wzgórz, które znajduję się po drodze między Klanami Wilka i Młota.


Istnieją dwa kamienie teleportujące prowadzące do Klanu Młota, pierwszy znajduję się na stole w chacie Ingwara, drugi zaś na stole w chacie Tjafa.

« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2008, 13:35:39 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

Klan Młota
« dnia: 16 Grudzień 2006, 15:08:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything