Ankieta

Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?

Downloadu (pobieralni plik
111 (47.8%)
Artyku
27 (11.6%)
Cz
39 (16.8%)
Ciekawych ankiet
35 (15.1%)
Innych rzeczy (napisz w po
20 (8.6%)

Głosów w sumie: 224

Autor Wątek: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?  (Przeczytany 142515 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« dnia: 16 Grudzień 2006, 12:54:39 »
Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2007, 18:53:00 wysłana przez IsentoR »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2006, 13:06:21 »
Mi najbardziej brakuje właśnie downloadu. Chciałbym aby było wiele plików do pobrania, najlepiej właśnie modów. Mam nadzieje, że niedługo będą dostępne, obecie tworzone modyfikacje takie jak np. zawalona kopalnia. Może serwis TG będzie miał wyłączność na ten mod w Polsce? Nie wiem, ale takie są moje sugestie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2006, 13:06:21 »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2006, 13:16:14 »
Przyznam, że bardzo mi brakuje lepszego downloadu. Przydałoby się więcej plików i można ciekawie to zrobić wszystko jeśli chcesz to zrobić zintegrowane z forum. Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień, przydałoby się ich więcej, ale do tego trzeba większej ilości newsmanów. Zagłosowałem jednak na download.

Ale najbardziej mi brakuje większej ilości mądrych ludzi na forum xD

Pozdrawiam

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2006, 13:40:44 »
Mi w zasadzie także brakuje trochę plików, jakie mogłyby się znaleźć w ,,Downloadzie".
Zadziwia mnie fakt, że są tylko trzy utwory z Gothica 1. Moglibyście trochę ich tam dodać, bo jak dla mnie, właśnie w G1 były najlepsze melodie (szczególnie Theme z menu oraz melodia snująca się w Starym Obozie).

Mam także jedno pytanie do administracji w sprawie jednego pliku do downloadu.
Gdybym zrobił mapkę w edytorze Heroes 3 na podstawie świata z Gothic 1, to czy umieścilibyście ją w ów downloadzie?

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2006, 13:48:24 »
Dla jasności:

Obecny download NIE jest aktualizowany i nie będzie. Wg. zapewnień Gram.pl, nowy serwer powinien być na przełomie tygodnia. Gdy będzie po przeprowadzce, a wszystko zostanie powłączane zajmę się downloadem. Na razie nie warto, ponieważ obecna maszyna ma pewne organiczenia natury technicznej - istnieje duże prawdopodobieństwo, że skrypt nie będzie poprostu działał.

Cytuj
Mam także jedno pytanie do administracji w sprawie jednego pliku do downloadu.
Gdybym zrobił mapkę w edytorze Heroes 3 na podstawie świata z Gothic 1, to czy umieścilibyście ją w ów downloadzie?

Tak, nie widzę problemu.

Cytuj
Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień

Czy byłbyś zainteresowany informacjami typu "w niemieckim czasopiśmie pojawiła się recenzja G3", "we włoskim portalu zaprezentowano opis trzeciej części przygód Bezimiennego"? Sądzę, że nie bo i tak zapewne nie miałbyś możliwości nabycia ów gazety czy też przeczytania artykułu w języku włoskim. Może przesadzam, ale wystarczy to uogólnić i nie tródno wywnioskować że takie informacje dla 99% fanów z polski są zupełnie nie przydatne.

Na chwilę obecną, jako oficjalna strona gry w polsce informujemy o najbardziej istotnych informacjach ze świata Gothic. Od czas do czasu pojawiają się również newsy mniej istotne, ale bez przesady - nie będziemy pisać o tym że jakaś tam gazeta która wychodzi na drugim końcu świata napisała coś o grze Gothic.

Nawiązaliśmy również współpracę z kilkoma grupami modderskimi z polski. Objęliśmy ich projekty patronatem medialnym, tak więc możesz być pewny że na naszej stronie jako jednej z nielicznych znajdziesz najnowsze informacje dotyczące produkcji modderskich z naszego kraju.

Podsumowując to co napisałem, bez skromności mogę stwierdzić że z newsami jesteśmy bardzo aktualni czego nie można powiedzieć o kilku innych stronach...
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2006, 13:59:54 wysłana przez Thoro »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudzień 2006, 14:26:18 »
Z tego co zauważyłem każdy chce nowego downloadu by nie skłamać ja również go pragnę...myśl o jego rozbudowie męczy mnie już od kilku miesięcy. Jednak na obecnym serwerze nie jest to zbytnio możliwe mam nadzieję, że na nowym serwie zostaną nam wreście udostępnione 5 GB na download. Osobiście myślałem bardziej nad rozbudowanym downloadem będącym osobną częścią portalu a nie integracją z forum czy stroną.
Sądzę, że takie rozwiązanie byłoby najlepsze ano dlatego iż łatwo w czymś takim pracować, umieszczać opisy, screeny itp. rzeczy. Wyglądało by to również bardzo przejrzyście i estetycznie. Jeśli chodziłoby o sam cms downloadu to jest takowych cała masa w internecie wystarczy przyswoić sobie jeden z nich i dostosować go do naszych wymagań.

P.S.
Pliki na stronie wrzucone są na FileFronta gdzie znajduje się nieco większa ilość naszych zasobów...http://hosted.filefront.com/TawernaGothic/
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2006, 14:38:47 wysłana przez IsentoR »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudzień 2006, 12:59:30 »
Mnie również brakuje większego downloadu, ale to mi aż tak strasznie nie przeszkadza. Chciałbym za to aby pojawiło się więcej artykułów o Gothic 3, bo chociaż nie mogę w niego zagrać, to chętnie bym sobie o nim poczytał. No ale jak napisał Ryder czasu brak, zostaje cierpliwie czekać.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudzień 2006, 13:34:23 »
Tak. Zdecydowanie brakuje tu obszernego Downaldu. Mi to nie przeszkadza, ale cóż... Downald napewno przyciągnął by jeszcze więcej userów.
Oczywiście przydałby się ciekawe ankiety. Można się dowiedzieć, co sądzimy o tej stronie..
Artykułów dotyczących Gothic'a III jest sporo, jednak mogło by być więcej. W końcu to Oficjalna polska strona.

Napalony zgłosiłem się do pisania artów do G2 jednak brak czasu...

Offline Xingu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudzień 2006, 18:15:58 »
Wszyscy opowiadają się za downloadem, ale spójrzmy na to szczerze.

Co może być w downloadzie do Gothica?
Kilka modów
Kilka bajerków jak sound tracki

No cóż krótko mówiąc jest tego nie wiele trzeba nieludzkiego wysiłku jeżeli chciało by się wielki obszerny download.

Pamiętajmy też że nie download świadczy o poziomie strony, najważniejsze żeby była często aktualizowana. Jak dla mnie nie ma problemów, i nie musi być zmian.

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudzień 2006, 18:38:58 »
Cytuj
Można się dowiedzieć, co sądzimy o tej stronie..

Takowa ankieta już była... na samym początku funkcjonowania nowej tawerny. Niestety pewna grupa nastolatków z hormonami (niedoszli użytkownicy Nordmar.net), zaczęli notorycznie głosować na "nie" zmieniając przy tym swoje adresy IP.

Offline TOOL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2006, 19:20:58 »
Według mnie na Stronie brakuje więcej artykułów o Gothicu 3, na innych cały czas rośnie liczba takich artykułów. Natomiast chciałbym się poskarżyc na redaktorów którzy napisali artykuły apropo modyfikacji, ponieważ opisy tych wszystkich modyfiakcji są tak małe że nawet nie opłaca się ich otwierac, poza tym ten redkator mądrala dał  bardzo dużą czcinke żeby nie było że mało napisał, jakby było małą czcionką były by 3 linijki w arcie o Gothic Strike. Poza tym brak screenów i tam fajnie bym widział Solucje a nei gramolił się na Forum, czasami jak szybko czegoś potrzebuje nie lubie sie rejestrowac na Forum, bo to trochę czasu zajmuję.

A co do Forum to cały czas ukazuje mi się mi się błąd z napisaem: Too many connections czy jakos tak, jak pokaże mi się ponownie napewno dam screena, poza tym lepiej jakbyście załatwili sobie nowy serwer i dali teog shoutboxa, bo bez niego jest tak jakoś mdławo. Sorki że napisałem o  Forum ale trzeba było napisac.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2006, 19:25:39 wysłana przez Stinkfist »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Grudzień 2006, 19:35:23 »
Cytuj
Natomiast chciałbym się poskarżyc na redaktorów którzy napisali artykuły apropo modyfikacji, ponieważ opisy tych wszystkich modyfiakcji są tak małe że nawet nie opłaca się ich otwierac

Zauważ że większość modyfikacji to krótkie historie opisujące danego bohatera i skrawek jego życia. Skoro modyfikacja jest na mniej niż dwie godziny to mamy się rozpisywać na pięć kartek A4 lub więcej?

Cytuj
czasami jak szybko czegoś potrzebuje nie lubie sie rejestrowac na Forum, bo to trochę czasu zajmuję.

Nikt nie będzie wszystkiego rzucał bo jesteś w potrzebie. Nie jesteś jeden w Polsce, który potrzebuje pomocy fachowej i szybkiej, i już niemów że rejestracja dużo czasu zajmuje, bo to kwestia wypełnienia paru pól i aktywacji linku poprzez emial. Swoją drogą idą błędy z rejestracją, ale myśle że w najbliższym czasie ten problem zostanie rozwiązany.

Cytuj
A co do Forum to cały czas ukazuje mi się mi się błąd z napisaem: Too many connections czy jakos tak, jak pokaże mi się ponownie napewno dam screena, poza tym lepiej jakbyście załatwili sobie nowy serwer

Nie tylko tobie. Nowy serwer to (oby) kwestia paru dni, ale to już wyjaśni IsentoR w odpowiednim czasie.

Cytuj
i dali teog shoutboxa

Poszukaj na forum, poza tym, jesteśmy szanującym się serwisem i nie będziemy dawali shoutbox'a tylko po to żeby jakiś bękart 12 letni w akcie zemsty za warna zaczął spamować. Od takiej gadaniny jest kanał irc, czat, czy komunikator internetowy.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2006, 19:39:00 wysłana przez Arkhan »

Offline Smoke

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 4
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2006, 00:33:45 »
Jak dla mnie potrzeba wam więcej artykułów.

Przy okazji pytanie, czy można zostać waszym redaktorem?
Lubię pisać texty i chętnie bym coś czasem skrobnął dla Tawerny :]
Przy okazji wypiszcie, jakie są wasze kryteria ;) pozdrawiam!

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Grudzień 2006, 00:38:00 »
mi brakuje na forum shoutboxa bo jednak takowy jest przydatny i moim zdaniem potrzebny do rozbudowy forum ...

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Grudzień 2006, 11:01:05 »
Cytat: Zdunek
mi brakuje na forum shoutboxa bo jednak takowy jest przydatny i moim zdaniem potrzebny do rozbudowy forum ...

Zazwyczaj jestem w takiej sytuacji za wysłaniem PW, bądź edytowaniem posta, ale to mnie zaczyna już dobijać.
Klik!
Tu masz coś lepszego od SB. Dlaczego lepsze? Poszukaj na forum.    A że nikt tam nie wchodzi, to inna sprawa...
Jest to forum dotyczące strony, a nie forum, więc nie widzę większych powodów, aby pisać w tym temacie o SB, czy też innych rzeczach związanych z forum.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 11:01:43 wysłana przez rdr. »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Grudzień 2006, 11:26:47 »
Mnie również zaczyna irytować, że za każdym razem ktoś musi poruszyć temat shoutboxa. Wystarczy spojrzeć do innego tematu, by wiedzieć, że ten wynalazek nie zostanie wprowadzony na forum z wielu powodów, które przytoczone są właśnie w temacie związanym z shoutem - http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=34

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Grudzień 2006, 14:31:36 »
Cytuj
Jak dla mnie potrzeba wam więcej artykułów.

Baza artykułów, z biegiem czasu bedzie się powiększac. Każdy z redaktorów, pracuje bardzo intensywnie, i w chwili obecnej zajmują, się artykułem, który zawidnieje w dziale przeznaczonym dla Gothic 3. Prosimy o cierpliwośc, artykuły będą się pojawiac, w miare mozliwosci. Niechce tutaj sie wychwalac, ale w chwili obecnej nieznam innej, strony, która posiadałaby taką ilośc artykułów poświęconych Gothic 3, ato jeszcze nie koniec.

Cytuj
Przy okazji pytanie, czy można zostać waszym redaktorem?
Lubię pisać texty i chętnie bym coś czasem skrobnął dla Tawerny :]
Przy okazji wypiszcie, jakie są wasze kryteria ;) pozdrawiam!

Oczywiście, że możesz. Każda para rąk się przyda. Jednak tymi sprawami zajmuje się Isentor, wyślij do niego PW, z prośbą, współpracy, a napewno da Ci szansę się wykazac. Jeżeli naprawde potrafisz pisac, masz szanse nawiązac współprace z Tawerną Gothic.

Pozdrawiam


Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Grudzień 2006, 14:57:08 »
Cytuj
Niechce tutaj sie wychwalac, ale w chwili obecnej nieznam innej, strony, która posiadałaby taką ilośc artykułów poświęconych Gothic 3

Ja uważam inaczej. Poza tym przydało by się trochę samokrytyki.

Cytuj
A co do Forum to cały czas ukazuje mi się mi się błąd z napisaem: Too many connections czy jakos tak, jak pokaże mi się ponownie napewno dam screena, poza tym lepiej jakbyście załatwili sobie nowy serwer i dali teog shoutboxa, bo bez niego jest tak jakoś mdławo. Sorki że napisałem o Forum ale trzeba było napisac.

Sprawa, z przeciążeniem sqla była już omawiana. Serwer będzie nowy, a jak narazie jako oficjalna strona nie możemy sobie go zmieniać od tak. Nowy dedyk jest już zakupiony...

Cytuj
apropo modyfikacji, ponieważ opisy tych wszystkich modyfiakcji są tak małe że nawet nie opłaca się ich otwierac, poza tym ten redkator mądrala dał bardzo dużą czcinke żeby nie było że mało napisał, jakby było małą czcionką były by 3 linijki w arcie o Gothic Strike.

Na stronie znajdują się przede wszystkim opisy krótkich modyfikacji. Artykuł o Gothic Strike jest krótki, ponieważ sam mod wprowadza jedynie innowację związaną z nowymi pancerzami oraz karabinami - w tym wypadku nie ma o czym się rozpisywać! Poza tym popatrz sobie choćby o artykuł o Diccuricu czy "Czasie Zapłaty".

Na chwilę obecną nie ma sensu rozbudowywać tabeli z modami, ponieważ w planach mamy stworzenie osobnego sumplementu w całości poświęconego modyfikacjom gier Gothic. Obecnie trwają pracę nad biuletynem, redesigem strony noi wdrażaniu nowych innowacji w kod portalu.

Poza tym nadenty ton Twojej wypowiedzi, wyraźnie sugeruje jakbyś był oburzony niektórymi błędami na naszej stronie  . Bez przesady, jesteśmy tylko hobbystami i nikt nam nie płaci za prowadzenie strony.

Cytuj
Artykułów dotyczących Gothic'a III jest sporo, jednak mogło by być więcej. W końcu to Oficjalna polska strona.

Przedstawię Ci idee oficjalnych stron: Mają one przede wszystkim serwować podstawową dawkę informacji o danej tematyce. Podstawowe informacje o G3 mamy, co nie oznacza oczywiście że nie będą dodawane nowe.

Cytuj
A że nikt tam nie wchodzi, to inna sprawa...

No niestety wszyscy zainteresowani olali sprawę. Już niejednokrotnie uzasadniałem brak shout boxa na naszym forum - techniczne ograniczenia narzucone poprzez CDP i nic na to nie poradzę. Zrobiłem to co, było w mojej mocy czyli IRC. Wielu użytkowników poparło inicjatywę z ircem niestety wszyscy olali sprawę, nie docenili starań i nadal narzekają na brak SB  .

Jasne jest, że biorę pod uwagę fakt iż na chwilę obecną nie możliwe jest zapewnienie ciągłego ruchu na naszym ircu ale przecież można organizować forumowe spotkania...

Co do artykułów - ktoś tu chyba myśli, że jesteśmy swojego rodzaju gazetą z profesjonalną redakcją. Artykuły są skrupulatnie dodawane, lecz jestem pewien że zawsze znajdą się Ci którzy będą narzekać na ich "znikomą ilość". Popatrzcie sobie na naszą stronę i porównajcie ilość artykułów z innymi fansajtami. Oczywiście nic nie sugeruję, jednak sądzę że ich ilość nie jest aż tak znikoma.

Poza tym, może zamiast narzekać na brak artów ktoś spróbuje coś napisać dla strony? Może Ty Stinkfist, chciałbyś napisać coś dla Gothic.gram.pl bo przecież ten "mondrala", redaktor wykonuje swą pracę na odwal? Może ktoś jeszcze weźmie przykład z m9206 i zasugeruje swą pomoc dla Tawerny Gothic, zamiast tylko smęcić?

Dziękuję,
To wszystko co miałem do powiedzenia...
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 15:15:06 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Grudzień 2006, 16:09:18 »
Cytuj
Ja uważam inaczej. Poza tym przydało by się trochę samokrytyki.

Ekhh, to może wymień mi thor, strone która do dnia dzisiejszego tworzy poprawia artykuły związane z Gothic 3?. Samokrytyka, powiadasz? My tutaj tylko stwierdzamy fakty, w chwili obecnej nieznam, strony, która by tak żywiołowo zajmowała się artykułami, pomocniczymi dla graczy oprócz naszej strony. Więc wybacz, ale mówiąc, to niemam na myśli, mówiąc jacy my wspaniali itp, ale przedewszystkim to iż w dniu dzisijeszym, w porównaniu z innymi stronami, my robimy wszystko aby to na naszej stronie nie zabrakło niczego.

Nie będę nikomu robił reklamy (tym bardziej serwisom konkurencyjnym), tak więc żadnych linków Ci nie podam jednak zapewniam że wystarczy popatrzeć choćby na portale ogulno cRPG'kowe i już widać większy profesjonalizm.

No widze, że się niezrozumieliśmy. Czy ja miałem na myśli portale ogólne traktujace cRPG? Raczej nie, porównując, miałem na myśli portale tylko i wyłącznie typowo Gothicowe. A co do cRPG, nie wypowiadam się ponieważ, na nich nie przesiaduje często. Nikt Ci nie każe robic, reklamy wystarczy, że podasz mi linki na PW, bądz gg, i wystarczy.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 18:01:21 wysłana przez Casano »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:20:06 »
Mi brakuje życia na stronie. Pełno jest artykułów jakie pochodzą z czasów, kiedy to domyślaliśmy się co Gothic III wniesie. Ogólnie mówiąc potrzeba porządnego download'u - to raz. Dwa, życie toczy się wyłącznie na forum. Strona schodzi na plan dalszy... Przecież tak nie powinno być. Rozumiem, kiedy była by to strona amatorska, jednak od oficjalnej możemy już zacząć pewnych rzeczy wymagać. Potrzeba świeżego skin'u na Stronę Główną. Ta czerń już przejadła się zapewne niejednemu. Bardzo dobre jest logo ze skórki "TG - papirus", może powinniśmy pomyśleć, aby zrobić szatę pod tę właśnie kolorystykę? ÂŻeby była ciepła i przyjemna, kiedy ją byśmy użytkowali. Obecnie jest ona zimna i nieprzyjemna, a co przede wszystkim - nudna.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:20:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top