Ankieta

Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?

Downloadu (pobieralni plik
111 (47.8%)
Artyku
27 (11.6%)
Cz
39 (16.8%)
Ciekawych ankiet
35 (15.1%)
Innych rzeczy (napisz w po
20 (8.6%)

Głosów w sumie: 224

Autor Wątek: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?  (Przeczytany 142511 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:44:10 »
Cytuj
Mi brakuje życia na stronie. Pełno jest artykułów jakie pochodzą z czasów, kiedy to domyślaliśmy się co Gothic III wniesie.
Czy ty w ogóle czytałeś resztę postów z tego wątku? Wcześniej już o tym już mowa była. Zamiast narzekać, zgłosiłbyś się do pracy. Redaktor - też człowiek, swoje prywatne życie również ma.
Cytuj
Potrzeba świeżego skin'u na Stronę Główną.
Jak go nam ufundujesz - nie ma sprawy. To "tylko" kwestia od $800 do $2000 (czasem jednak sumy te są większe).
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 21:50:01 wysłana przez rdr. »

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:55:46 »
Cytuj
Bardzo dobre jest logo ze skórki "TG - papirus", może powinniśmy pomyśleć, aby zrobić szatę pod tę właśnie kolorystykę?  

Najpierw przeczytaj czym jest logo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Logo_%28znak_graficzny%29
Takowy skin (i to nawet ze wskazanym headerem), jest już gotowy od kilku miesięcy. Właściwie jest to przeróbka obecnego, jednak zapewniam że nie jest on tak szary jak wersja obecna. Mógłbym nawet zamieścić linka do theme strony głównej, jak i kilku innych designów na sumplementy jednak nie chce psuć potencjalnej niespodzianki.

Cytuj
Czy ty w ogóle czytałeś resztę postów z tego wątku? Wcześniej już o tym już mowa była. Zamiast narzekać, zgłosiłbyś się do pracy. Redaktor - też człowiek, swoje prywatne życie również ma.

Dokładnie. Polecam lekturę dosyć długiej wypowiedzi, którą znajdziecie w jednym z postów u góry. Chyba większość osób, z tego tematu uważa jakoby serwis ten w zanadrzu miał profesjonalną grupę 20 redaktorów. Prawda jest taka, że czynie w całą stronę angażuję się 6 osób które na codzień się uczą.
Niektórzy chyba naprawdę chcą, aby strona była aktualizowana z dnia na dzień o kilkanaście artykułów -,-.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 21:59:35 wysłana przez Thoro »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:55:46 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Styczeń 2007, 13:11:33 »
Cytuj
Dwa, życie toczy się wyłącznie na forum. Strona schodzi na plan dalszy... Przecież tak nie powinno być. Rozumiem, kiedy była by to strona amatorska, jednak od oficjalnej możemy już zacząć pewnych rzeczy wymagać.

A może podasz mi odpowiednie argumenty, dlaczego tak uważasz, i co na to wskazuje? Forum jest tylko i wyłącznie dodatkiem, w którym na codzień spotykają się ludzie którzy rozmawiają na przeróżne tematy, nie tylko związane z Gothic'em. Nie zgadzam się, że forum jest pierwszoplanową postacią, jak już napisałem wyżej. A to, że na forum przesiaduje ostatnio coraz to więcej osób, to już inna sprawa. Naszym zadaniem, jest dbanie o porządek, na forum jak i na stronie. Dla wielu was, bynajmniej dla Ciebie, wydaje się iż na stronie nie pojawiaja się codziennie newsy czy artykuły, to strona dla takich osób jest już zaniedbywana. Pamiętajmy, że jesteśmy oficjalną stroną o grach Gothic, i naszym zadaniem jest przekazywanie najistotniejszych informacji, użytkownikom Tawerny Gothic, ale pamiętajmy również że redaktor, moderator czy administrator to też człowiek.

Cytuj
Potrzeba świeżego skin'u na Stronę Główną. Ta czerń już przejadła się zapewne niejednemu. Bardzo dobre jest logo ze skórki "TG - papirus", może powinniśmy pomyśleć, aby zrobić szatę pod tę właśnie kolorystykę? ÂŻeby była ciepła i przyjemna, kiedy ją byśmy użytkowali. Obecnie jest ona zimna i nieprzyjemna, a co przede wszystkim - nudna.

Modyfikacja obecnego skinu jest już w pewnym sensie zakończona. Jednak pamiętajcie, że layot, tym bardziej jeżeli zależy nam na dobrej skórce(a ta dla mnie taka jest), to nie jest kwestia 30 minut czy 1h. My próbujemy zawsze stworzyć, coś naprawde odpowiedniego i klimatycznego, dlatego też uważam, że na chwile dzisiejszą nam to wyszło. Specjalnie, przed publikacją layotu na stronie, poddałem go ocenie na różnych boardach, gdzie w większości wypowiedzi były naprawde pozytywne. Ososbiście, do obecnego layotu niemam zastrzeń, co jednak nie oznacza, że na stronie pod względem graficznym nie ujżycie zmian.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Styczeń 2007, 14:31:42 »
Cytuj
Zamiast narzekać, zgłosiłbyś się do pracy.

Szkoda tylko, że nikt wcześniej tego nie zauważył. Co do pomocy stronie, nie jestem zwykłym człowiekiem, który chodzi tylko i narzeka. Pomagam w wielu wątkach, jakim np. jest Encyklopedia.

Cytuj
Najpierw przeczytaj czym jest logo

Wiem czym jest logo. Jeżeli Cię to satysfakcjonuje. Też jestem człowiekiem - mylić się, ludzka rzecz. :/

Cytuj
Jak go nam ufundujesz - nie ma sprawy

Widziałem bardzo dużo dobrych grafik robionych przez Ciebie czy Thoro. Może zamiast robić jakieś obrazeczki bez sensu powinniście poświęcić kilka minut dziennie na sklejenie czegoś dobrego? Sam bym się tym zajął, gdybym miał większą w tym temacie wprawę.

Cytuj
Redaktor - też człowiek, swoje prywatne życie również ma.

Nie bronię mu. Jednak zamiast tworzyć nowe artykuły lepiej zająć się poprawą starych?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2007, 14:55:07 wysłana przez rdr. »

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Styczeń 2007, 14:34:12 »
Cytuj
Widziałem bardzo dużo dobrych grafik robionych przez Ciebie czy Thoro. Może zamiast robić jakieś obrazeczki bez sensu powinniście poświęcić kilka minut dziennie na sklejenie czegoś dobrego? Sam bym się tym zajął, gdybym miał większą w tym temacie wprawę.

Tak się składa, że Thoro od ponad tygodnia nie ma nawet czasu na robienie jakichś bezsensownych obrazeczków. Zajęty jest opracowywaniem designu na sumplementy Tawerny Gothic, oraz polonizacją Piratenleben.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Styczeń 2007, 14:55:33 »
Cytuj
Szkoda tylko, że nikt wcześniej tego nie zauważył. Co do pomocy stronie, nie jestem zwykłym człowiekiem, który chodzi tylko i narzeka. Pomagam w wielu wątkach, jakim np. jest Encyklopedia.
Przecież encyklopedia to nie pomoc stronie, tylko forum.  Dodanie jednego hasła do encyklopedii zajmuje nie więcej niż 5 minut. Oczywiście zdarzają się wyjątki w postaci dłuższych haseł, ale występują one dosyć rzadko. Jeżeli zgłaszasz chęć pomocy na stronie, jesteś zobowiązany do pisania artykułów. W encyklopedii robisz to opcjonalnie.
Cytuj
Widziałem bardzo dużo dobrych grafik robionych przez Ciebie czy Thoro. Może zamiast robić jakieś obrazeczki bez sensu powinniście poświęcić kilka minut dziennie na sklejenie czegoś dobrego? Sam bym się tym zajął, gdybym miał większą w tym temacie wprawę.
Ja nie mam czasu bawić się w tworzenie webdesignów. Od czasu do czasu coś robię, jednakże nie przewyższa to poziomu aktualnego skinu strony.
Cytuj
Nie bronię mu. Jednak zamiast tworzyć nowe artykuły lepiej zająć się poprawą starych?
Czy ty umiesz logicznie myśleć? Najpierw potrzebne są artykuły takie jak: poradnik czy solucja. Inne artykuły, które traktują np. o orkach, czy też bogach zostaną w swoim czasie poprawione, jednakże nie jest to konieczne natychmiast. Może zamiast dodawać haseł do encyklopedii traktujących o orkach, czy bogach, przesłałbyś je administracji, aby zamieściła je na stronie?

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Luty 2007, 20:45:37 »
Chciałbym zgłosić tylko jedną prośbę - zmieńcie wygląd hotlinka na forum, tak aby odróżniał się od reszty postów. Kiedy ktoś podaje link do jakiegoś URLa, to w ogóle nie widać go gdzie go jest ("jeden z lepszych portali to ten"), i trzeba jeździć myszką po tekście aby go znaleść. Proszę więc tylko o dodanie podkreślenia dla hotlinków, albo przyciemnienia koloru.

@down
Tak, to ten papirusowy.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 21:33:30 wysłana przez ÂŚlimaczek »

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Luty 2007, 21:19:20 »
Zgaduje, ze chodzi o papirusa bo na innych jest ok. Poprawie to na dniach, kiedy tylko dorwę namiary na FTP forum.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Marzec 2007, 19:43:09 »
Chciałbym troche odbiec od tematu, i napisać pare słów o vortalu i forum.

Na dzień dzisiejszy forum jak i strona preznie się rozwijają. Na stronie można zauważyć, już sporą część nowych działów dotyczącą wszystkich części sagi Gothic. Oczywiście to nie koniec. Nasi redaktorzy pilnie pracują nad nowymi działami jak i poprawiają te które juz są aby były idealne. Graficznie strona nie zmieniła sie, jednak nie uważam to za minus. Trwają wstępne debaty, jeżeli chodzi o nową odsłone gothic.gram.pl, jednak do tego jeszcze daleko. Na stronie oprócz działów, możecie znależc, zawsze dawke najświeższych newsów, dotyczących Gothic'a. Mamy zamiar wprowadzić również niedługo, pare ciekawych projektów, aby urozmaicić wam serfowanie po stronie.

Co do forum, sami możecie zauwazyc, że rozrasta się w strasznym tępie. Oby tak dalej. Na forum wita coraz to więcej nowych użytkowników, a co za tym idzie, mamy coraz więcej ciekawych postów i tematów. Oczywiście, jak sami widzicie na forum panuje nie tylko dyskusja dotycząca Gothic'a, ale również możecie porozmawiać na luźniejsze tematy. Co do forum, również trwają rozmowy, co do zmian, które chcielibyśmy wprowadzić.

Podsumowując, strona jak i forum prezentują sie dobrze. Jesteśmy "wszyscy", na dobrej drodze aby cały vortal stał się jednym z najlepszych. Mamy nadzieje że wspólnie tego dokonamy. Dlatego tez nadal czekamy na wasze pomysły dotyczące serwisu(strony+forum).

Pozdrawiam

Offline n3gative

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Kwiecień 2007, 15:05:08 »
Witam.

Pragnę jedynie zauważyć, że z mojej strony sprawa zaczyna wyglądać nieciekawie. Planujecie wprowadzenie nowego designu, ok, ale ja w dalszym ciągu nie otrzymałem zapłaty za obecny . W moim odczuciu wygląda to tak: zmieniacie design i przestajecie mnie jakkolwiek dalej zwodzić odnośnie zapłaty. Póki co mogę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony. Jako oficjalny portal o Gothicku, niekompetencja jaką wykazujecie się względem mojej osoby jest mówiąc wprost, żenująca. Zważywszy, że zapłatę miałem otrzymać w grudniu ubiegłego roku, to wybaczcie, ale wypadałoby aby użytkownicy wiedzieli ...  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Kwiecień 2007, 16:08:55 »
Cytat: n3gative
Póki co mogę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony. Jako oficjalny portal o Gothicku, niekompetencja jaką wykazujecie się względem mojej osoby jest mówiąc wprost, żenująca. Zważywszy, że zapłatę miałem otrzymać w grudniu ubiegłego roku, to wybaczcie, ale wypadałoby aby użytkownicy wiedzieli ...  
Może zacznijmy od tego, że wszystko ustalałeś z Casano tak więc ja nie znam treści umowy jaką podpisaliście między sobą (jeśli takowa w ogóle istnieje) i jakie miałeś otrzymać wynagrodzenie za swoje dzieło. Więc nie niej pretensji do nas wszystkich jako administratorów tylko mów konkretnie, poza tym mówiłem ci ostatnio, że porozmawiam o tym z Casano. Tak też się stało kazałem mu z tobą porozmawiać i wyjaśnić sprawę powiedział, że tak uczyni i wszystko wyjaśni. Jeśli jeszcze z tobą nie rozmawiał to znaczy, że leci sobie w kulki a w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zatelefonowanie do niego i wyjaśnienie całej sprawy. Jak już mówiłem nas w to nie mieszaj gdyż umowa istnieje pomiędzy tobą a Casano my nie odpowiadamy za jego "czyny", nie mniej jednak sami chcemy wyjaśnić tą sprawę ponieważ jego postępowanie szarga naszą dobrą opinią.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2007, 16:14:44 wysłana przez Thoro »

Respev

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Kwiecień 2007, 16:34:41 »
Cytuj
Pragnę jedynie zauważyć, że z mojej strony sprawa zaczyna wyglądać nieciekawie. Planujecie wprowadzenie nowego designu, ok, ale ja w dalszym ciągu nie otrzymałem zapłaty za obecny
A dowód na to, że to ty zrobiłeś design jest? Umowa spisana? Faktura vat za w/w usługe wystawiona? Zarejestrowałeś swoją działalność gospodarczą?

Cytuj
W moim odczuciu wygląda to tak: zmieniacie design i przestajecie mnie jakkolwiek dalej zwodzić odnośnie zapłaty. Póki co mogę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony.
TG zmienia design, gdyż ten jest przeciętny, a także nie za piękny  

Także jeśli chcesz otrzymać zapłatę, podaj w/w elementy w oryginalnej wersji.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Kwiecień 2007, 11:15:42 »
Cytuj
nie mniej jednak sami chcemy wyjaśnić tą sprawę ponieważ jego postępowanie szarga naszą dobrą opinią.

Jeśli nie znasz toku sprawy nie pisz głupot Isentor. Sprawa wygląda następująco, dogadałem się z Justyną która jeszcze pracowała w gram.pl, że za layot, na naszą strone może zaoferowac gre, danemu grafikowi. Niestetety Justyna zrezygnowała a ówczesny Dominik powiedział że gra zostanie wysłana, zaraz po tym jak rozprawi się z dwoma stronami. Wtedy dopiero weżmie się za naszą. Każdego dnia pisze i rozmawiam z nim, na co on odpowiada, że wszystko zostanie zrealizowane w swoim czasie.(jak napisałem wcześniej. Jak coś obiecuje to napewno to dotrzymuje, gdyż mam takowe podejście do tego typu spraw. Nie obchodzą mnie żadne śmieszne pisemne umowy, obiecałem Ci że gra będzie, to zrobie wszystko i robie aby była jak najszybciej, do dnia dzisiejszego o to się kłóce.

Cytuj
Może zacznijmy od tego, że wszystko ustalałeś z Casano tak więc ja nie znam treści umowy jaką podpisaliście między sobą (jeśli takowa w ogóle istnieje) i jakie miałeś otrzymać wynagrodzenie za swoje dzieło

Nie było takowej, oprócz rozmowy, którą traktuje poważnie. O wynagrodzenie nadal walcze, każdego dnia.

Cytuj
ak też się stało kazałem mu z tobą porozmawiać i wyjaśnić sprawę powiedział, że tak uczyni i wszystko wyjaśni. Jeśli jeszcze z tobą nie rozmawiał to znaczy, że leci sobie w kulki a w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zatelefonowanie do niego i wyjaśnienie całej sprawy.

Zaraz po tej informacji skontaktowałem się z nim, po czym przekazywałem mu wszystkie dosłownie informacje, jakie przesyłali mi gram.pl

Cytuj
że leci sobie w kulki

Nie znając dogłębnie sprawy nie wysuwaj tak nie przemyślalnych wniosków.

Cytuj
Jako oficjalny portal o Gothicku, niekompetencja jaką wykazujecie się względem mojej osoby jest mówiąc wprost, żenująca. Zważywszy, że zapłatę miałem otrzymać w grudniu ubiegłego roku, to wybaczcie, ale wypadałoby aby użytkownicy wiedzieli ...

Wybacz, w tej kwestii chodzi Ci o wynagrodzenie, które tobie się nalezy, jednakże to już w większej firmie zależy od gram.pl, które jak widac, nas ma w "trzeciożedzie", po czym zacznie interesowac sie nami. Dlatego wybacz ale my robimy wszystko, znaczy ja w swojej mocy aby ta cholerna gra przyszła. Nie myśl sobie przedewszystkim, że ktoś Cię zawodzi, tylko robi wszystko aby ta gra wreszcie do Ciebie przyszła. Niestety gram.pl niema tylko nas. Dlatego zapamiętaj i ty również Isentor, że jak coś obiecuje, to dotrzymuje słowa, lub robie wszystko aby sytuacja została raz na zawsze wyjaśniona.

Offline n3gative

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Kwiecień 2007, 14:44:47 »
Respev czasem pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Dowód na wykonanie? Spójrz choćby do stopki. Oryginalny projekt? Zajrzyj na digart i proszę Cię - zamilcz, bo twoje uwagi są nie na miejscu. Pytasz o fakturę? To można wystawiać fakturę, w której zapłatą jest gra? Prosisz o fakturę pieniężną? Nie ma sprawy, parę dni i masz. Rozumiem, że design Ci się nie podoba. Proszę bardzo, poświęć swój wolny czas, umiejętności i weź się do pracy. Chętnie zobaczę i ocenię twoje wypociny.

IsentoR nie mogę mieć pretensji do konkretnej osoby, bo to nie tylko Casano korzysta z layouta, a cały serwis. Twoje stanowisko znam. Takie zachowanie w żadnej mierze nie 'szargało' waszej dobrej opinii, aż do teraz, gdyż sprawa była trzymana w tajemnicy, ale cóż - frustracja ...

Casano liczę na Ciebie i mam nadzieję, że po raz kolejny nie nie odprawicie mnie z 'kwitkiem'.


Sprawy prywatne załatwiajcie między sobą, a nie na łamach forum. Nie wnikam w to, co macie do siebie, ale miejsce raczej pomyliliście.
Następne próby odbiegania od tematu będą odpowiednio nagradzane. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2007, 15:47:24 wysłana przez Reinmar »

Respev

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Kwiecień 2007, 15:45:11 »
Cytuj
Pytasz o fakturę? To można wystawiać fakturę, w której zapłatą jest gra? Prosisz o fakturę pieniężną? Nie ma sprawy, parę dni i masz.

Skąd miałem wiedzieć, iż ów wypłata miała się odbyć na zasadzie "design za grę"?

Cytuj
Rozumiem, że design Ci się nie podoba. Proszę bardzo, poświęć swój wolny czas, umiejętności i weź się do pracy. Chętnie zobaczę i ocenię twoje wypociny.
O matko... Rozumowanie godne młodego nastolatka. Jeśli redakcji nie podoba się design, zmienia go, czy to jasne? Nie będziesz narzucał Tawernie swój projekt. Dlatego administracja chce zmienić oprawę graficzną strony. Po prostu Isentor chce, by strona wyglądała ładniej. Załóżmy, że kupujemy samochód i ma już trochę wyblakły lakier. Czy to znaczy, że nie możemy jechać z nim do lakiernika, gdyż w książęczce serwisowej mamy wbite przez producenta "Zakaz malowania"?

Cytuj
Szkoda, że nie byłeś taki mądry jak przypadkiem sprzedałeś mój serwis podczas łączenia się z twoim i hectica. Nie usłyszałem od Ciebie nawet głupiego przepraszam, nie wspomnę już o tym, że po twoich działaniach serwis upadł.
Komu sprzedałem? O ile mi wiadomo, Hectic sknocił bazę danych i dlatego nie doszło do fuzji. Ale sprzedać? Chyba coś ci się pomyliło kolego...

Cytuj
Gratuluje poprawnej POLSZCZYZNY
Jest poprawna  

Cytuj
IsentoR nie mogę mieć pretensji do konkretnej osoby, bo to nie tylko Casano korzysta z layouta, a cały serwis.
Idąć tym tokiem rozumowania, masz pretensje także do ludzi odwiedzających stronę, no chyba, że de facto na stronie nie widać żadnego elementu graficznego

EDIT: Bardzo mnie ciekawi, komu podobno sprzedałem twój serwis  Pewnie na allegro design, a artykuły Advocatovi z GS'u

BTW. Ciekawi mnie za co N3gative dostał grupę szlachta. Za to, że wykonał design i chce wynagrodzenia? Przepraszam bardzo, ale gdyby zrobił to bezinteresownie, wtedy można było mu takową grupę przyznać.

Cytuj
To nie jest miejsce, by załatwiać prywatne porachunki.
To dlaczego pierwszy wyciągnąłeś brudy?
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2007, 15:50:36 wysłana przez Respev »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Kwiecień 2007, 20:05:25 »
Swoją sytuacje napisałem pare postów wyżej, i jak mówię sprawa jest w toku.

Wracając do tematu robi się nie potrzebny burdel, który trzeba posprzątac. Respev, niewiem co zrobiłes z serwisem i niechce wiedziec, natomiast N3gativ, takie rozmowy możesz prowadzic z Respevem na gg, bądz PW, a nie pisac w temacie który zupełnie ma służyc do innych celi. Następne posty tego typu będą kasowane, a autor nagrodzony.

Offline n3gative

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Kwiecień 2007, 14:44:03 »
Zaskoczył mnie również fakt, że mieliście egzemplarz Gothic 3 na konkurs, a za laja brak  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Kwiecień 2007, 14:54:02 »
Cytat: n3gative
Zaskoczył mnie również fakt, że mieliście egzemplarz Gothic 3 na konkurs, a za laja brak  
Egzemplarz Gothic 3 na konkurs nie ufundowało nam gram.pl tylko jeden z naszych moderatorów.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Kwiecień 2007, 14:57:27 »
Nie jestem tutaj zbyt jkimś szczegułowym użytkownikiem ale chciałbym ustalić taki fakt że Gothica III na konkurs zasponsorował DODO który nie jest zamieszany w to całe zamieszanie między wami. Dlatego nie ma to nic wspólnego z twoją działką i jest to całkiem inna sprawa. Mam również cichą nadzieję że nie będą tu nadal pisane posty rozwijające twój problem gdyż ten temat jest prowadzony do czegoś innego i jakby nie mówić jest to spam. Reinmar już parę postów wyżej zresztą mówił żeby takie sprawy załatwiać osobiśćie albo ewentualnie założyć nowy temat...czyżby Apokalipsa nr. 2   ....

ups....uprzedził mnie IsentoR...
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2007, 14:57:57 wysłana przez MeGorT »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Czerwiec 2007, 20:52:06 »
Mi brakuje "Częstszych newsów, ze świata Gothic" przydało by sie ich więcej, fani powinni sie dowiadywać o nowościach.

Również brakuje downloadu jest na prawde lichy przydało by sie więcej plików (patche, demo itp.)

Strona Tawerny jest na prawde najlepsza podoba mi sie z wyglądu ale też i informacji na niej zawartych.
_____________________________________

Pozdrawiam wszystkich

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Czerwiec 2007, 20:52:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything