Tawerna Gothic > Serwis

Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?

(1/69) > >>

Thoro:
Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?

Khaleb:
Mi najbardziej brakuje właśnie downloadu. Chciałbym aby było wiele plików do pobrania, najlepiej właśnie modów. Mam nadzieje, że niedługo będą dostępne, obecie tworzone modyfikacje takie jak np. zawalona kopalnia. Może serwis TG będzie miał wyłączność na ten mod w Polsce? Nie wiem, ale takie są moje sugestie.

Crisis:
Przyznam, że bardzo mi brakuje lepszego downloadu. Przydałoby się więcej plików i można ciekawie to zrobić wszystko jeśli chcesz to zrobić zintegrowane z forum. Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień, przydałoby się ich więcej, ale do tego trzeba większej ilości newsmanów. Zagłosowałem jednak na download.

Ale najbardziej mi brakuje większej ilości mądrych ludzi na forum xD

Pozdrawiam

Boba Fett:
Mi w zasadzie także brakuje trochę plików, jakie mogłyby się znaleźć w ,,Downloadzie".
Zadziwia mnie fakt, że są tylko trzy utwory z Gothica 1. Moglibyście trochę ich tam dodać, bo jak dla mnie, właśnie w G1 były najlepsze melodie (szczególnie Theme z menu oraz melodia snująca się w Starym Obozie).

Mam także jedno pytanie do administracji w sprawie jednego pliku do downloadu.
Gdybym zrobił mapkę w edytorze Heroes 3 na podstawie świata z Gothic 1, to czy umieścilibyście ją w ów downloadzie?

Thoro:
Dla jasności:

Obecny download NIE jest aktualizowany i nie będzie. Wg. zapewnień Gram.pl, nowy serwer powinien być na przełomie tygodnia. Gdy będzie po przeprowadzce, a wszystko zostanie powłączane zajmę się downloadem. Na razie nie warto, ponieważ obecna maszyna ma pewne organiczenia natury technicznej - istnieje duże prawdopodobieństwo, że skrypt nie będzie poprostu działał.


--- Cytuj ---Mam także jedno pytanie do administracji w sprawie jednego pliku do downloadu.
Gdybym zrobił mapkę w edytorze Heroes 3 na podstawie świata z Gothic 1, to czy umieścilibyście ją w ów downloadzie?
--- Koniec cytatu ---

Tak, nie widzę problemu.


--- Cytuj ---Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień
--- Koniec cytatu ---

Czy byłbyś zainteresowany informacjami typu "w niemieckim czasopiśmie pojawiła się recenzja G3", "we włoskim portalu zaprezentowano opis trzeciej części przygód Bezimiennego"? Sądzę, że nie bo i tak zapewne nie miałbyś możliwości nabycia ów gazety czy też przeczytania artykułu w języku włoskim. Może przesadzam, ale wystarczy to uogólnić i nie tródno wywnioskować że takie informacje dla 99% fanów z polski są zupełnie nie przydatne.

Na chwilę obecną, jako oficjalna strona gry w polsce informujemy o najbardziej istotnych informacjach ze świata Gothic. Od czas do czasu pojawiają się również newsy mniej istotne, ale bez przesady - nie będziemy pisać o tym że jakaś tam gazeta która wychodzi na drugim końcu świata napisała coś o grze Gothic.

Nawiązaliśmy również współpracę z kilkoma grupami modderskimi z polski. Objęliśmy ich projekty patronatem medialnym, tak więc możesz być pewny że na naszej stronie jako jednej z nielicznych znajdziesz najnowsze informacje dotyczące produkcji modderskich z naszego kraju.

Podsumowując to co napisałem, bez skromności mogę stwierdzić że z newsami jesteśmy bardzo aktualni czego nie można powiedzieć o kilku innych stronach...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej