Autor Wątek: Najlepsza część gry  (Przeczytany 9314 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« dnia: 09 Kwiecień 2006, 14:32:56 »
Która część gry jest według was najlepsza? Podajcie odpowiednie uzasadnienie. Jeśli chodzi o Gothic II Noc Kruka, to opisujcie tylko nowe wątki jakie doszły.

Gothic I:
W Gothicu I liczył się dla mnie przede wszystkim ten niepowtarzalny klimat. Również przed Gothiciem I nie znalem gier o takiej wspaniałej fabule. Muzyka doskonale oddawała nastrój otoczenia w jakim się znajdowaliśmy, zarówno w dzień jak i w nocy.

Gothic II:
W Gothicu II liczyła się dla mnie grafika. Zauważyłem, że uległa znacznej poprawie. Fabuła i muzyka już mi się tak nie podobały jak w Gothicu I. Najbardziej mnie zaskoczyły smoki, ponieważ myślałem, że programiści pójdą na "łatwiznę", robićc jakieś maluteńkie gady, a okazało się, że udało im się stworzyć ogromne potwory.
W dodatek Noc Kruka nie gralem.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:29:10 wysłana przez Arthas »

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2006, 15:40:14 »
Nie wiem jakie Ty zmiany dostrzegłeś w tej grafice, ale wg. mnie grafa między I a II w ogole się nie zmienila :P a muzyka jest tak samo dobra w obydwu częściach.

Gothic I:

W jedynce najlepszy był klimat i samowolka gracza, przez co chciało się w to grać :)

Gothic II:

Wg. mnie najciekawsza fabuła własnie była w Gothicu 2. Wydaje mi się tez ze aktorzy, którzy grali swoje role lepiej to robili w dwójce choc w jedynce tez nie bylo to wcale takie złe. No i podobalo mi się to ze byżo durzo questów pobocznych :D

Gothic II Noc Kruka:

Grałem w NK, ale oprucz/oprócz nowych questów to nic się nie zmieniło :)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2006, 13:54:03 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Najlepsza część gry
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2006, 15:40:14 »

tH.

  • Gość
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2006, 18:25:00 »
Cytuj
Najbardziej mnie zaskoczyły smoki, ponieważ myślałem, że programiści pójdą na "łatwiznę", robićc jakieś maluteńkie gady

To akurat nic trudnego. Wystarczy zrobić odpowiednią bryłę co nie jest tródne i oteksturować ją w odpowiedni sposób. Podobne, ba nawet większe potwory do Gothica możemy zrobić samemu. Sądze, że tu autorzy poszli całkowicie na łatwizne. Wg. mnie smoki w grze są w ogóle nie potrzebne. Był to standardowy wątek zaczerpnięty z klasyki fantasty czyli nic nowego.

Gothic I:
Wg. mnie najlepsza część sagi ze względu na swoją oryginalną fabułę i dobry klimat gry. Grafika była również nie najgorsza.

Gothic II:
W pewnych momentach fabuła była poprostu zepsuta głównie przez smoki i większość akcji związanych z górniczą doliną. Autorzy przesadzili z liczebnością poszukiwaczy przesladujących nas po ukończenu bodajże 4 rozdziału gry. Następię przełom w grafice, gdyż stała się ona bardziej wyrazista i szczegółowa.

Noc Kruka
W zasadzie nic specialnego i nie wiem w ogóle po co oni to wydawali. Pewnie zwracając dużą uwagę na wielki niedosyt graczy po GII wydali dosyć kiepski dodatek. Spodobał się mi nowy obszar. Tu również następił pewnego rodzaju przełom w grafice, gdyż ta w nowym swiecie (Jarkendarze) była bardzo szczegółowa. Na terenach Jarkendaru, wg, mnie panował najlepszy klimat ze wszystkich części gry Gothic.

Cytuj
Nie wiem jakie Ty zmiany dostrzegłes w tej grafice, ale wg. mnie grafa między I a II w ogole się nie zmieniła

Jak pisałem stała się ona bardziej wyrazista i szczegółowa.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:35:33 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Najlepsza część gry
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2006, 17:36:44 »
Gothic I:
Najciekawsza fabuła, bardzi wciągający klimat a do tego była to pierwsza część sagi. Jak inna może być lepsza. :P

Gothic II:
Jakaś taka mdła była i ogólnie nudna. Grafika prawie się nie zmieniła :/ Większość błędów z jedynki. Nie GII na pewno nie jest moją ulubioną częścią sagi. :/


Gothic II Noc Kruka:
Nowa część fabuły była dobra, i tylko dobra nic po za tym. Po kilku questach człowiek miał już dość. Poprostu wiedzieliśmy co się wydarzy i jak zakończy się dodatek.

Jak widać z ocen moją ulubioną częścią sagi jest jedyneczka. :)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:37:18 wysłana przez Arthas »

Kristo

  • Gość
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2006, 22:05:21 »
Gothic I

Fabuła, fabula i jeszcze raz fabuła... Pierwsze moje spotkanie w Górniczej Dolinie było odrzucające( dziwaczne sterowanie, nie licząc tego, że mój ówczesny sprzęt nie mieścił się nawet w minimalnych wymaganiach ;] ), ale grałem dalej. Po kilku godzinach gry, spodobał mi się wątek... gigantyczne więzienie, walka o władze i siłę wewnątrz bariery, tajemnica ÂŚniącego. Wszystko to zaczeło jakoś wpływać, że gra stała się taka wyjątkowa. Gothic wracał do podstaw gry RPG, czyli odgrywania roli, statystki, oręż, czary stały się tylko dodatkami w fabule. Dzięki prostym rozwiązaniom gra skupiała uwage gracza na teksty będące wypowiadane przez postacie. To było ważne dla mnie: orginalna fabuła, ciekawy świat i wrócenie do podstawy RPG.

Gothic II

Jak to bywa z kolejnymi częściami pomysły pierwowzoru zostały powielone i ulepszone( alchemia, kowalstwo itp. ), przez co gra wg. mnie powoli utraca prostotę i przyjemność gry. Fabuła również nie była odkrywcza i jakoś specjalnie nie powalała swoją złożonością. Miło się grało i poznawało to, ale też nie czuło się jakoś klimatu dobrze. Zgodze się, że smoki są już obcyka w większości gier i to jakoś nie napawało jakąś orginalnością całej fabuły, ale odwiedzenie Górniczej Doliny jak najbardziej mi się podobała( szczególnie wycieczka za mur orków ;) ) przypomniało się pare wydarzeń w tym rejonie. Grafika za bardzo się nie zmieniła i jakoś mnie muzyka też na dłuższą metę nie zaintrygowała.

Gothic II: Noc Kruka

Po pierwsze kto u licha dał nam możliwość/powinność( sugeruje się głównie paroma dialogami w grze, że powinniśmy tam być i obić paru osobo buźki ) "wybicia" Starego Obozu by następnie te same osoby wrzucić do dodatku? Nie wiem jak was, ale takie zachowanie mnie smieszy. ÂŚwiat nie zgorszy, dodatek wprowadzał przynajmniej dla mnie wyższy poziom trudności co akurat jest na plus. Prawde mówiąc oczekiwam po dodatku czegoś więcej niż paru misji i jeszcze kilka ciekawych historii na temat bogów łącznie z wprowadzeniem ksiąg podobnych do tych w Morrowind'zie, ale cóż nie można mieć wszystkiego  :)  

Gry dla mnie się rysują w ten sposób
Gothic I>> Gothic II >Gothic II:Noc Kruka
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:45:16 wysłana przez Arthas »

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2006, 14:14:59 »
Gothic I:
Najlepsza jak narazie część gry, ten klimat, ta muzyka i wogóle dobra fabuła. Nie było jakich niewiadomych rzeczy jak w g2

Gothic II:
Nie jest to najlepsza część choć ma ładną grafike to mi się nie za bardzo dobrze w nią grało było wiele rzeczy nie wyjaśnieonych których dopiero w g nk było wyjaśnieone, muzyka była o wiele gorsza niż w jedynce i nie było za bardzo takie klimatu
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:46:45 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Najlepsza część gry
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwiecień 2006, 18:08:23 »
Gothic I :
Pierwsza gierka która zachwyciła mnie swoją fabułą i do tego te gildie mhm odrazu zachciało mi sie grać po kilku minutach zapoznałem i polubiłem całą Kolonie  
Gothic II:
Lepsza grafa niż w poprzedniej części , 4 różne gildie , 6 rozdziałów i znów gdy siadałem do gry to traciłem kontakt z światem
Gothic II NK :
Po zainstalowaniu dodatku zacząłem gre wszystko szło dobrze, aż dotarłem na plaże piratów mhm wtedy to całą godzine siedziałem tam i cieszyłem sie z klimatu jaki tam panował
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:48:13 wysłana przez Arthas »

Offline Astral

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Maj 2006, 10:15:38 »
Gothic 1

no tutaj oczywiście wiadomo że najlepsza fabuła i ten kllimat gry...według mnie to była najlepsza część. można było ją przechodzić wiele razy i się nie znudziła :)

Gothic 2

troche lepsza grafika, więcej możliwości niż w G1 ale nie miała tego czegoś  :rolleyes: ta część była w sumie średnia

Noc Kruka

no tu juz lepsza fabuła,nowe możliwości...z nocą kruka gra była już ciekawsza niż z samą zwykłą wersją ale i tak nie przebije pierwszej części
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:50:58 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Maj 2006, 12:33:49 »
Gothic I
Klimat wyśrubowany na maxa, genialna fabuła. Muzyka towarzysząca nam w czasie podróżowania po Kolonii stoi na bardzo wysokim poziomie i jest nastrojowa. ÂŚwiat jest bardzo duży i ciekawy. Jak na tamte czasy spore wym. sprzętowe i nieco skopane sterowanie.


Gothic II
Bardziej rozbudowany świat, nieco lepszy interfejs, większa ilość questów i ogólnie więcej wszystkiego, fabuła, jak dla mnie jest zbyt jasna i łatwo przewidzieć co się z jej dalszym biegiem będzie dalej działo. Czegoś mi jednak w tej grze brakowało.


Gothic II: NK
Jak na dodatek, dla mnie troszkę za krótki, ale to w końcu to tylko dodatek. Zadania ciekawe, lecz pod koniec stają się już nużące i nudne. Wprowadzenie kilku nowości np. nowe umiejętności, ekwipunek etc. i nic poza tym.


Jak zapewne większość uwa?a Gothic I jest najlepszy i powątpiewam, że "Trójka" będzie lepsza. No cóż, zobaczymy ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 10:36:16 wysłana przez Arthas »

Offline Trane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Maj 2006, 13:33:08 »
Gothic I:
Najlepsza część sagi z powodu wciągającej fabuły, pięknej grafiki (jak na lata powstania), doskonale dobranej muzyki, oraz większego stopnia trudności niż w Gothicu II.

Gothic II:
Dobra gra lecz brakuje tutaj, kilku utrudnień (zostało to naprawione w Nocy Kruka). Wadą tej gry jak dla mnie jest to, iż grafika w stosunku do pierwsze części prawie wcale się nie zmieniła.

O GII:NK nie bedę pisał, ponieważ uważam, że jest to tylko "poprawka do gry" :)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:52:20 wysłana przez Arthas »

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Czerwiec 2006, 18:50:29 »
Gothic I  :

Hmm...Nic nowego nie napiszę ;) , wiadomo:

+Wspaniała grafika
+Niesamowita fabuła
+Wprost legendarny już klimat
+Dobra udźwiękowienie
+Polska werjsa starannie przygotowana
+Sztuczna inteligencja
+Zjawiska przyrodnicze (bariera, śpiące zwierzęta)

-Sporo bugów
-Prostota
-Nieintuicyjne sterowanie

Gothic 2 :

+Dobra grafika
+Poprawione Sterowanie
+Niezły klimat
+Dobra Polska wersja

+/-Sztuczna inteligencja niby poprawiona a jednak nie do końca...
+/-Zmniejszona ilość bugów, ale jednak jest ich sporo
+/-Udźwiękowienie może i poprawione, ale czasem jedna postać mówi dwoma głosami np. Lester

-Fabuła szybko zaczyna się robić liniowa, ba nawet nie wiem czy nie na samym początku
-Bardzo łatwa

Dodatek Noc Kruka :

+Poprawiona grafika
+Zmniejszenie ilości bugów
+Dodanie więcej umiejętności,broni itp (typowe dla dodatku :))
+Poprawione dźwięki
+Dodanie nowego świata ze świetną fabułą

+/-Poziom trudności zwiększony głównie poprzez zwiększony koszt nauki

-(Przepraszam że użyję słowa)Kretyńskie wręcz statystyki NPC-ów np. Lucia lvl 50(albo nawet 60).Niby sprawdziłem to kodami, ale podchodzisz do niej a ona załatwia Cię paroma ciosami .:/

Tak więc wszystkie części Gothica są świetne, ale pierwsza pozostanie najlepsza.(tak myślę)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 13:55:07 wysłana przez Arthas »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Czerwiec 2006, 20:21:01 »
Najlepsza jest 2 cze?? gothica gdy? ma ?adn? grafike i fajnie sie wni? gra ale troche mnie wkurzy?o na pocz?tku ?e by?y limity u nauczycieli  

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:46:38 »
Gothic II:

Jest to dla mnie najlepsza cz??? poniewa? ma ona najlepsz? grafike ze wszystkich cz??ci. Jest w niej bardzo rozbudowany ?wiat i trzeba si? troszke nachodzi?  . W grze jest fantasyczny klimat co bardzo przyci?ga do niej graczy. Lubie j? tak?e dla tego ?? to by?a moja pierwsza gra na komputer. W Gothic'a zaczo?em gra? od GII a dopiero pó?niej gra?em w GI. Jest w nim niepowtarzalna muzyka która jak dla mnie jest lapsza od niektórych piosenek co lec? w radiu  .

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lipiec 2006, 13:22:04 »
Hmmm  

Gothic I

Pierwsza czesc sagi cenie przedewszystkim za nieliniowa fabule. W grze maja miejsce nagle zwroty akcji co jest  duzym atutem na gry cRPG czy RPG. Klimat ktory tworzy Gothic I, jest tak wielki jak Magiczna Bariera. 3 obozy, dominacja jednego z nich, atak, bunt. Gornicza Dolina jest dosc duzym obiektem gry - dla mnie jest w sam raz. Jest gdzie zalozyc swoje Obozowisko [czyt.schowac itemki], jest gdzie wybrac sie na spacer, jak rowniez troche pobawic sie w mysliwego. Questy sa nietypowe, a zarazem ciekawe i interesujace, jak i trudne.
Podklad Muzyczny slucha sie milo, czasem nawet wlaczam g1 aby posluchac muzyki, jak z gry, tak i glownego Menu :)
Coz mozna jeszcze napisac o g1? Mysle ze, wspolpraca z przyjaciolmi odgrywa wielka role jesli chodzi o glowna fabule, jak i rozwoj postaci. PRaktycznie kazdy nasz qmpel, nauczy czegos, doradzi, aby przezyc. Magia w pierwszej czesci gry to nierozlaczna czesc Gothica. Podzial na Wode i Ognien uwazam za wysmienity podzial...polaczenie zywiolow oznacza jakby potege...uwazam ze ta czesc byla, jest i bedzie najlepszym cRPG'iem jak rowniez najlepsza czescia sagi Gothic ;)

Z wyrazami szacunku...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Sierpień 2006, 13:03:42 »
Gothic I:

Najlepsza fabuła, klimat i muzyka, gra to zrobiła na mnie ogromne wrażenie (pozytywne :D), głównie ze względu na to, że byl to mój pierwszy cRPG. Gothic'a I uważam za najlepszą część serii.

Gothic II:

Również ciekawa fabuła, lecz nie podobało mi sie to, że wcisnęli tam smoki...smoki, smoki, wszędzie smoki...gra również bardzo klimatyczna, grafika nieco ulepszona, lecz kilka rzeczy wg mnie sie pogorszyło (np. ekwipunek). Gothic II jakby bardziej trzymał klimat grozy, najbardziej na dworze Irdorath i w podziemiach klasztoru.

Noc Kruka:

Cóż, wydany chyba tylko po to, żeby gracze nie zapomnieli o serii Gothic, jednak porządna robota, Jarkendar bardzo klimatyczny, jedyne co mi sie nie podoba to to, że niektóre postaci mają 2 głosy (najbardziej to odczuwam na Lesterze). Powinni wywalić stare głosy i tam gdzie są podwójne, dać tylko nowe. Dodatek bardzo udany. Dużym plusem jest podniesiony poziom trudności...odczuwalny szczególnie na poszukiwaczach :D

Offline masiq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Wrzesień 2006, 13:11:23 »
GOTHIC
Najlepsza częśc gry. Głowne zalety to oczywiście klimat i fabuła. Dzisiaj narzekacie na grafikę w tej grze- w owych czasach był to szczyt możliwości. Ci co wtedy grali wiedzą o tym. Acha zapomniał też o silnej stronie gry-
dźwieku który dostosowywał się do sytuacji w jakiej sie znajdujemy. I ta cała zagadkowość.
GOTHIC II
Grę otrzymałem w dniu premiery. Gra również świetna, może nie jak "jedynka" ale jednak. Mimo braku klimatu
w porównaniu z częscia pierwszą górnicza dolina z GII nie stracila go. Z wzruszeniem sie wspominana miejsca które zwiedzaliśmy w GI. ÂŚwiat sie stał bardziej niebezpieczny. W GI były wyznaczne miejsc w których jest niebezpiecznie(ziemie orków, wieza mgiel) zaś w GII takich miejsc niema szczególnie po pojawieniu sie poszukiwaczy.
GOTHIC II: NK
Mialem co do niej wielkie oczekiwania i było wielkie.... rozczarowanie. Jankhendar jakos do gustu mi nie przpadl choc obozy piratów i bandytów były klimatyczne. Jedynymi zaletami są poprawione błedy z GII i starzy znajomi z GI. Acha zapomnialem komentarza do stopnia trudności dodatku. To jawna kpina. Ja wszystko rozumiem że GII był za łatwy itd. Ale poziom trudności podnieść o 300-400%. LEKKA przesada
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2006, 13:13:49 wysłana przez masiq »

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Wrzesień 2006, 19:51:34 »
Gothic 1:
Pierwsza i od razu najlepsza. Po pierwsze klimat, który wciska w siedzenie jak żaden inny! Po drugie fabuła pełna zwrotów akcji i wciągająca jak nie wiem co! Do tego wiele misji pobocznych, nad którymi można było ślęczeć całe dnie. Oczywiście jako pierwsza część sagi gra ta ma słabą grafikę, ale jednak trzymającą ten unikatowy klimat, i wiele błędów, które w większości przypadków rozśmieszają do rozpuchu.

Gothic 2:
Druga część sagi okazała się mniej przełomowa i oryginalna niż jedynka, ale jednak to Gothic, więc nic więcej złego nie mogę o nim powiedzieć. Fabuła jest średnia i trochę dziwna, ale dalej wciąga (przynajmniej mnie  ) ze względu na wiele misji. Grafika jest trochę lepsza i tyle, znowu żadnej rewolucji. Błędów jest dalej sporo. Da się jednak wytrzymać. Zdecydowanie nie jest to najlepsza część sagi, ale też nie jest aż taka najgorsza.

Gothic 2 Noc Kruka:
Noc Kruka nie wnosi wiele, grafika ta sama misje też, jedynie jest ten nowy wątek wciśnięty na siłę do standardowej dwójki. Mówię "wciśnięty" bo tak naprawdę jest! Widać, że programiści na "chama" władowali ten wątek do gry doprawiając ją nie tylko o parenaście nowych misji (które mi się osobiście podobają) ale głównie o całą masę błędów! Klimat ciągle jest, ale nie taki jak w Gothic 1. Dobra rzecz, tyle że późno wydana i mało rewolucyjna.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2006, 19:55:03 wysłana przez Matius »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Wrzesień 2006, 20:39:15 »
Gothic 1
Nie podobała mi się w nim grafika.Była w nim wciągająca fabuła lecz było w nim sporo błędów i bugów
ta część najmniej przypadła mi do gustu.Czuliśmy się uwięzieni jednak na końcu rozwaliliśmy barierę.
W tej części gry był dla mnie najlepsze zbroje.

Gothic 2
Cenię tę grę za ładną grafikę i wciągającą fabułę.Fajne zadania poboczne i w końcu poczuliśmy się wolni.
Byliśmy w pięknym mieście Khorinis.

Gothic 2 Noc Kruka
Moja ulubiona część gry.ÂŚwietna fabuła,bardzo fajne główne zadanie(zabić kruka)było  w nim wielu kumpli
z pierwszej części gry.Ma bardzo fajne wprowadzenie oraz zakończenie.


Offline wiewiórka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Wrzesień 2006, 21:48:29 »
Najlepszy jest gothic 2 noc kruka bo są lepsze zadania i starzy przyjaciele np. torus i magowie wody i nie obchodzi mnie grafika bo to nie istotne.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Najlepsza część gry
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Wrzesień 2006, 22:28:50 »
Moją ulubioną częścią jest G1. Ta gra ma swój klimat, jakiego nie ma żadna innna gra. Nie mówie, że w G2 go brak, ale ja się wychowałem na G1 i zawsze będzie dla mnie najlepszą częścią. Nie chodzi tu o grafe czy inne detale tylko bardzo dobrą grywalność i fabułe.

Forum Tawerny Gothic

Najlepsza część gry
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Wrzesień 2006, 22:28:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything