Autor Wątek: ostrzeżenie  (Przeczytany 3303 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CRC

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
ostrzeżenie
« dnia: 15 Grudzień 2006, 15:56:05 »
Po jakim czasu mija ostrzeżenie mam nadzieje że szypko jestem ciekaw po ilu kto może mi powiedzieć .
A naprzykłat co trzeba zrobić że by warn minoł.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

ostrzeżenie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2006, 16:33:30 »
Cytuj
szypko

szybko

Cytuj
naprzykłat
naprzykład


więcej nie wyminie niech moderzy się tym zajmo i chciałbym spytac kiedy będzie mi zdjęte moje 20 %

Forum Tawerny Gothic

ostrzeżenie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2006, 16:33:30 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
ostrzeżenie
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2006, 16:39:32 »
Jak dobrze pamiętam, to po roku automatycznie mija ostrzeżenie. A kiedy moderatorzy je odejmą? Kiedy poprawicie się z postami, chodzi mi dokładnie o poziom waszych wypowiedzi, wasze zaangażowanie w życie forum, pomaganie innym użytkownikom z sagą Gier Gothic, i ogółem poprawą waszej postawy na forum. Takie rzeczy to każdy doświadczony użytkownik wie, w szczególności moderator, panie Hobgoblin ;).

Z wyrazami szacunku....

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

ostrzeżenie
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2006, 16:51:03 »
Cytuj
Takie rzeczy to każdy doświadczony użytkownik wie, w szczególności moderator, panie Hobgoblin ;).


Ehm sorry ale wiesz co nie jestem doświadczonym użytkownikiem nie byłem na forum jakiś czas więc nawet nie znałem tej zasady Panie Arkhan

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

ostrzeżenie
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudzień 2006, 17:58:25 »
Cytat: CRC
Po jakim czasu mija ostrzeżenie mam nadzieje że szypko jestem ciekaw po ilu kto może mi powiedzieć .
A naprzykłat co trzeba zrobić że by warn minoł.
Nigdy będziesz je miał do #$^#@ śmierci jeżeli będziesz nam nimi zawracał głowę i ciągle upominał się o ich usunięcie.


Cytat: Hobgoblin
szybko
naprzykład
więcej nie wyminie niech moderzy się tym zajmo i chciałbym spytac kiedy będzie mi zdjęte moje 20 %
Ciebie tyczy się to samo...


Jeśli ktoś zacznie się upominać o podobne rzeczy to z góry może zaakceptować to, że poziom jego warnów nie zmieni się przez długi okres...no chyba, że będzie rósł.
Nie lubię nadgorliwości jeśli dostaliście warny to siedźcie cicho i starajcie się być lepszymi userami...w wielu przypadkach takie postępowanie przyczyniło się do ich zdjęcia jeśli jednak będziecie ciągle o tym przypominać wytykać rzeczy, których to nie zrobiliście by wam je zdjęto możecie po prostu o tym zapomnieć.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

ostrzeżenie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudzień 2006, 18:00:45 »
omg tylko grzecznie zapytałem a ty odrazu rzucasz się  gdyż nie wiedzałem że to tak cie zdenrwuje gr....... xD
ehhhhh jak checsz to będe cicho siedział
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2006, 18:01:18 wysłana przez Hobgoblin »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
ostrzeżenie
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Grudzień 2006, 22:56:48 »
Zapłać łapówke XD

A na poważnie, głupie pytanie. Ludzie, nie byłoby tematu, jezeli każdy z was przetstrzegałby regulaminu. Zawiniliście, i zostaliście słusznie ukarani. Chyba jest to normalne? Nie? A jak to zdjąć? To chyba normalne, że przez poprawienie swojej postawy, przez pisanie dobrych i ciekawych postów. przez pomoc nie doświadczonym userom. Chyba nic nowego nie napisałem. Ale przedewszystkim ceni się stylistyke i ortografie, z którą wy autorzy tematu macie straszny problem. Dlatego obecuje wam, że z takim podejćiem, długo na forum nie pobędziecie, jak nie zmienicie swojej nędznej postawy. A ja za wami, takimi jak teraz niebęde tesknił, więc zastanówcie się nad następnym napisanym postem na tym forum.

Forum Tawerny Gothic

ostrzeżenie
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Grudzień 2006, 22:56:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top