Autor Wątek: Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?  (Przeczytany 3422 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PwneD

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?
« dnia: 15 Sierpień 2009, 11:54:03 »
Pytania można się domyślić ale na wszelki wypadek:
1.Kto może nauczyć mnie umiejętności regneracja(HP)?
2.Skąd wezme czyste sztabki rudy?
3.Gdzie znajdę jakiś dobry amulet(ewentualnie pierścień) ochrony przed magią, bo elitarni orkowie ledwo po kilka HP biorą a tu szaman wbije i na 4 fireballe padam...

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2009, 15:40:52 »
1. Rhobar/ Kan po wybraniu ich ideologi
2. Są losowo generowane, jedną dostaniesz od Kertha za wyzwolenie Nordmaru
3. Losowo generowane :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2009, 15:40:52 »

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:15:33 »
Amulety , pierścienie itp. znajdziesz w "starych skrzyniach" jest ich 40 parę, a w nich są także zwoje i kostury, coś jak "ciężkie skrzynie" tylko, że tutaj są przedmioty magiczne, w Trelis będziesz mógł wykupić amulet Adanosa, który daje nam sporą ochronę przed magią (po 20+ do ognia,lodu i energii), odwiedź też Geldern, mają tam Hełm pierwszego palladyna, który dodaje po 10+ obrony od wszystkiego. Poza tym sprzedawcy artefaktów mają ich sporo, najwięcej takich handlarzy jest w Geldern.
Na dodatek istnieje trick dzięki któremu wartość obronna zostaje podwojona - musisz mieć wyuczoną umiejętność "Ulepszanie szat" (nie wiem czy uda się jeżeli masz "ulepszanie pancerza") i zakładasz np. szatę druida. "Ulepszanie szat" podwoi nie tylko właściwości obronne szaty, ale i amuletów, pierścieni, hełmów, tarcz, mieczy (jeżeli mają jakieś właściwości obronne np. miecz runiczny) oraz kosturów.
O regeneracji juz powiedział ci Sirius, a czyste sztabki rudy rzeczywiście zdarzają się losowo, zapomniał tylko wspomnieć, że znajdziesz je tylko w "solidnych metalowych kufrach"
PzdR.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 20:18:08 wysłana przez Rodney164 »

Offline PwneD

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Wrzesień 2009, 15:13:34 »
No dzięki ale miech po ostatnim poscie to chyba już rozwiązałem problem, tak samo w temacie "Zapisy zniknęły", miałem 2 trojany na kompie i dlatego się muliło.

PS. Zacząłem 2-gi raz magiem i z ulepszaniem szat, amuletami i hełmem mam 110 przed lodem itp. :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Regeneracja, czyste sztabki rudy i amulet?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Wrzesień 2009, 15:13:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything