Autor Wątek: Offtopic  (Przeczytany 3063171 razy)

Description:

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Sierpień 2009, 14:06:40 »
nie był 1 litr, ale wiesz nie wypity do końca

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Sierpień 2009, 18:27:30 »
Nie dałeś rady 1l sam wypić ? :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Sierpień 2009, 18:27:30 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Sierpień 2009, 19:07:24 »
Cienias! Litra Finlandii nie obalić samemu? Lamus xDD

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Sierpień 2009, 21:01:33 »
Ostatnio często dzieje się tutaj tak, że dyskutując w danym wątku (temat o Korei, patriotyzmie, czy też dyskusje teologiczne) po jakimś czasie zaczynamy offtop. Cóż możemy na to poradzić? Otóż, w tym temacie możemy porozmawiać ot tak, nie obawiając się, że dostaniemy ostrzeżenie za pisanie nie na temat. Cieszcie się userzy, ponieważ macie oto namiastkę Forum Weteranum.  :laugh:

Ta, chciałbyś. No sorki, ale mi ten temat nie pasuje. Po pierwsze od tego jest FW, więc po jakiego chu*a taki temat zakładać (o czym tu niby userzy będą dyskutować?). Po drugie, dział Tawerna ,,Pod Martwą Harpią'' można zaliczyć jako swego rodzaju offtop, gdyż toczą się tam dyskusje na różne tematy nie o tematyce Gothica. Temat będzie służył jako nabijacz postów, ot co.

Cytuj
Devuś, FW było tajne we wrześniu, ewentualnie październiku zeszłego roku. xD Potem już każdy zaczął pierdolić. Widziałeś Isusia focię na NK? Gdzieś na jakimś pagórku siedzi. ;P
Właśnie, że nikt nie wiedział. Ja na przykład o nim nie wiedziałem dopóki nie uzyskałem tam dostępu.
Ale cóż, Serail musiał się wygadać jak stara plotkara...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Sierpień 2009, 14:25:06 »
Ta-dam...

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Sierpień 2009, 14:27:51 »
Co ty za dobrego wujka robisz ;/ Pospólstwo nie ma prawa do spamienia!

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Sierpień 2009, 14:51:05 »
Plebs i niewolnicy się tutaj nie wypowiadają, to ja nie wiem co tu robisz Mantos ;/

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Sierpień 2009, 15:31:37 »
Plebs i niewolnicy się tutaj nie wypowiadają, to ja nie wiem co tu robisz Mantos ;/

Wracaj do łóżka, znaczy się rowu, tam gdzie menele sypiają ze sobą ;/

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Sierpień 2009, 16:54:09 »
Wracaj do łóżka, znaczy się rowu, tam gdzie menele sypiają ze sobą ;/
My to miejsce nazywamy "ławeczką".

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Sierpień 2009, 17:09:18 »
Hmm dyskusja na luźny temat to jedno ale pierdolenie o pierdołach drugie. Bo będzie linijką po łapkach!

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:10:54 »
Ta-dam...
Thank You ;*

Gwoli ścisłości, temat został przywrócony, bo zły Gargamel Robben zamiast usuwać posty offtopowe, które mu pokazałem paluszkiem, zamyka nam wątki, gdzie możemy wyjasniać sprawy nie nadające się nigdzie indziej. Wszyscy pamiętamy, jak Pabloo powoływał się na swe znajomośći w United States, ale nie wypadało o nich gadać w temacie o Korei, więc tutaj jest taki wątek, w którym możemy gadać o sprawach, które nie zostały dokończone w innych topicach, a wyjaśnić je trzeba. Szkoda że Robbenik się tutaj nie wypowiedział, bo namęczylem się piszac mój apel. A co do tego, że ja wygadałem fakt o istnieniu FW. Mój Robbeniasku, nie było cię w październiku/listopadzie na czacie TG, więc proszę cię, nie pierdol farmazonów. Tylko że wtedy każdy, kto powiedział przy ludziach o naszym tajnym dostał po łapkach od wujaszka Respeva, więc było w miarę o tym cicho. Dlatego apeluję po raz drugi:
Robbenie, nie wpierdalaj się tam, gdzie nie masz.
Amen.
Co ty za dobrego wujka robisz ;/ Pospólstwo nie ma prawa do spamienia!
!

PS. Robbenku, przy ripoście daruj sobie cytaty moje z wątku o serialach. Taka prośba.  :laugh:
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2009, 20:32:42 wysłana przez Serail »

Pabloo

  • Gość
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:14:47 »
Wszyscy pamiętamy, jak Pabloo powoływał się na swe znajomośći w United States, ale nie wypadało o nich gadać w temacie o Korei
Założyłem temat jak sam proponowałeś o tym kto więcej wie na temat polityki USA ,ale nikt tam nic nie pisze.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:22:45 »
Założyłem temat jak sam proponowałeś o tym kto więcej wie na temat polityki USA ,ale nikt tam nic nie pisze.
Gdzie? Wbacz, nie zauważyłem go. ^^ Zaraz poszukam i ci odpiszę, Kozłow wróci z wakacji też pewnie coś tak skrobnie.

Pabloo

  • Gość
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:42:41 »
Też próbowałem znaleźć i nie ma ;/ ,musiał jakiś moderator usunąć.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:44:56 »
Kto zgadnie jaki? ^^

Pabloo

  • Gość
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:46:59 »
Kto zgadnie jaki? ^^
Pan Robben ^^?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Sierpień 2009, 18:54:58 »
Cóż za zaskoczenie. :D
Zresztą:
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=21035
Potruć nas chcą. ;]

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Sierpień 2009, 21:03:00 »
Thank You ;*

Gwoli ścisłości, temat został przywrócony, bo zły Gargamel Robben zamiast usuwać posty offtopowe, które mu pokazałem paluszkiem, zamyka nam wątki, gdzie możemy wyjasniać sprawy nie nadające się nigdzie indziej.
Kiedy mi te posty pokazałeś, bo sobie nie przypominam? Zresztą nie musisz się robić taki pomocny, gdyż każdy mod bez twoich rad sobie doskonale poradzi. Zatem teraz ja Ci mówię, tak jak mi to wcześniej powiedziałeś - Serailu, nie wpie*dalaj się tam, gdzie nie masz po co. A jeśli się na chwilę w jakimś temacie zrobi mały offtop, to nic się nie stanie (o ile nie będzie się ciągnął przez kilka stron). Poza tym zawsze można założyć nowy wątek. No i właśnie dlatego ten temat moim zdaniem jest niepotrzebny. Ale skoro wujek Isentor sądzi inaczej, to cóż. Nie wnikam ;].

Cytuj
Wszyscy pamiętamy, jak Pabloo powoływał się na swe znajomośći w United States, ale nie wypadało o nich gadać w temacie o Korei, więc tutaj jest taki wątek, w którym możemy gadać o sprawach, które nie zostały dokończone w innych topicach, a wyjaśnić je trzeba

Założyłem temat jak sam proponowałeś o tym kto więcej wie na temat polityki USA ,ale nikt tam nic nie pisze.

Gdzie? Wbacz, nie zauważyłem go. ^^ Zaraz poszukam i ci odpiszę, Kozłow wróci z wakacji też pewnie coś tak skrobnie.

Też próbowałem znaleźć i nie ma ;/ ,musiał jakiś moderator usunąć.

Kto zgadnie jaki? ^^

Pan Robben ^^?

Jakbyś zgadł. Temat usunąłem, bo tak oto w nim sformułowałeś swoje pytanie:

Cytuj
Założyłem ten temat ,aby się dowiedzieć kto wie więcej o polityce USA czy ja wiem o niej dużo czy ktoś inny tego się dowiemy tutaj.
Więc zadawajcie mi pytania.
Co to konkurs, żeby userzy zadawali Ci pytania, a Ty żebyś odpowiadał? Jak już chcesz założyć taki temat to zacznij od jakiejś konkretnej wypowiedzi, żeby było wiadomo o czym rozmawiać.

Cytuj
Szkoda że Robbenik się tutaj nie wypowiedział, bo namęczylem się piszac mój apel. A co do tego, że ja wygadałem fakt o istnieniu FW. Mój Robbeniasku, nie było cię w październiku/listopadzie na czacie TG, więc proszę cię, nie pierdol farmazonów. Tylko że wtedy każdy, kto powiedział przy ludziach o naszym tajnym dostał po łapkach od wujaszka Respeva, więc było w miarę o tym cicho. Dlatego apeluję po raz drugi:
Robbenie, nie wpierdalaj się tam, gdzie nie masz.
Amen.!
A ja apeluję, żebyś przestał pieprzyć te brednie. Poza tym bana to byś nie chciał? Bo zdaje się, że konto Eternita to twoje drugie (jak nie trzecie albo piąte), prawda? Zresztą jeszcze się do tego głupio przyznajesz:

Cytuj
Bo mam tutaj dwa konta. xDD

Cytuj
Otóż, w tym temacie możemy porozmawiać ot tak, nie obawiając się, że dostaniemy ostrzeżenie za pisanie nie na temat.
Jasne, że dostaniecie. To, że jest to Offtopic nie oznacza, że możecie pieprzyć o byle pierdołach.

Zobaczymy jak się ten temacik przyjmie, ale moim zdaniem jest on zbędny.

P.S - zauważyłem właśnie twoją litanię w FW. Ale tak jak wspomniałem wyżej - jak tam z kilka takich postów nie na temat się walnie, to ujdzie. Poza tym te posty, wynikły po prostu przez Pablaa argumenty. Zresztą zauważ, że większość postów nie na temat z Dyskusji teologicznych wykasowałem. Zatem daruj sobie te uwagi w moją stronę, bo są one nie na miejscu.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2009, 23:45:33 wysłana przez Robben »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Sierpień 2009, 22:54:05 »
Już zrozumiałem ideę tego tematu! Tu też nabijamy się z Pabloo, ale on też może napisać "Chyba ty!"

Pabloo

  • Gość
Odp: Offtopic
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Sierpień 2009, 11:31:01 »
Pisz dalej Mantos chce się pośmiać z twojej głupoty ;].

Forum Tawerny Gothic

Odp: Offtopic
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Sierpień 2009, 11:31:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything