Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Offtopic

(1/6650) > >>

Serail:
Ostatnio często dzieje się tutaj tak, że dyskutując w danym wątku (temat o Korei, patriotyzmie, czy też dyskusje teologiczne) po jakimś czasie zaczynamy offtop. Cóż możemy na to poradzić? Otóż, w tym temacie możemy porozmawiać ot tak, nie obawiając się, że dostaniemy ostrzeżenie za pisanie nie na temat. Cieszcie się userzy, ponieważ macie oto namiastkę Forum Weteranum.  :laugh:

Devristus Morii:
Serail co ty kurwa robisz? Zdradzasz tajemnice FW... ja to nie wiem, nic ci powierzyć nie można... a po za tym to i tak cię kocham :* Co tam u ciebie, miśku?

Serail:

--- Cytat: Devristus w 14 Sierpień 2009, 13:16:29 ---Serail co ty kurwa robisz? Zdradzasz tajemnice FW... ja to nie wiem, nic ci powierzyć nie można... a po za tym to i tak cię kocham :* Co tam u ciebie, miśku?

--- Koniec cytatu ---
Devuś, FW było tajne we wrześniu, ewentualnie październiku zeszłego roku. xD Potem już każdy zaczął pierdolić. Widziałeś Isusia focię na NK? Gdzieś na jakimś pagórku siedzi. ;P

Devristus Morii:
Jest tam taki ponętny, że mam to zdjęcie aż na tapecie... :D ale ma tam takie odstajace uszy co mnie troszeczkę odrzuca...;/

Serail:
Ja tam nic nie zauważyłem. ;/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej