Autor Wątek: Wygrana dzięki Gothicowi.  (Przeczytany 2337 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wygrana dzięki Gothicowi.
« dnia: 05 Sierpień 2009, 22:17:59 »
W ostatnim czasie przypadkowo natrafiłem na radio FAMA, które nadaje w Sochaczewie, ale można też ich słuchać przez internet. Na owej stacji prowadzone są dwie audycje: FAMAHARDWARE i FAMAGAMES. To tyle odnośnie wstępu, ale przejdźmy do rzeczy.

W miniony weekend rozstrzygnięto konkurs na najlepszy tekst związany ze swoją ulubioną grą. Ja jako wielki fan Gothic'a spróbowałem swoich sił i o dziwo zająłem pierwsze miejsce i wygrałem klawiaturę. Jak to mówią, klawiatura piechotą nie chodzi. ÂŻeby nie rzucać słów na wiatr: http://radiofama.eu/czytaj_newsa_42_rozwiazanie-konkursu-famagames.html

Wiadomo, że prezenterzy owej stacji nie znają tak dobrze Gothica jak Wy, dlatego też proszę Was o opinie co sądzicie o tym tekście, co byście poprawili, co wyrzucili( do przeczytania po kliknięciu na link wyżej). To już będzie dla mnie, po korektach schowam ten tekst głęboko do szuflady i odkopie go za kilka lat i będę wspominał.

Nie mówię Wam o tym, aby się pochwalić, tylko, żeby Was zachęcić do słuchania audycji, bo jest naprawdę świetna oraz do tego, żebyście przelewali swoje myśli na papier odnośnie danego sprzętu czy gry. Aktualnie prowadzony jest konkurs na opis swojego sprzętu komputerowego,a do wygrania jest genialna myszka Icon7 S300, na która i ja się pewnie skuszę jakimś tekstem. Szczegóły: http://radiofama.eu/czytaj_newsa_39_konkursy.html

Audycja prowadzona jest:
FAMAHARDWARE- Sobota godz. 16
FAMAGAMES- Niedziela godz. 16

Pozdrawiam wszystkich fanów Gothica.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2009, 22:20:38 wysłana przez Shaol »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Wygrana dzięki Gothicowi.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień 2009, 22:09:01 »
Kilka literówek i dwa elementy, które mi się nie podobają:
Cytuj
[...]a przyznał nikomu nieznanej Spellbound.
Fani "Desperados" się z tobą nie zgodzą. ;)
Cytuj
Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że nie nadszarpną dobrego imienia najlepszej gry cRPG wszechczasów tak jak to zrobiła indyjska grupa moderatorska tworząc dodatek do Gothic 3, który celowo pominąłem w moim tekście.
"Grupa moderatorska"? Studio, developer, producent, Spellbound, jest wiele naz, którymi mógłbyś określić twórców, ale na Lucyfera nie "grupa moderatorska"...
Tekst krótki trochę, no chyba, że były jakieś limity jury, to wtedy zwracam honor.
Ogólnie Twoja praca mi się podoba. Amen.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wygrana dzięki Gothicowi.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień 2009, 22:09:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything