Autor Wątek: ÂŁowcy Smoków  (Przeczytany 19433 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Styczeń 2008, 12:36:54 »
Tak szczerze to łowcy smoków jak dla mnie to tylko bardziej kolorowa zbieranina najemników, w sumie nie przedstawiają sobą większej wartości, no nie licząc gadulstwa nie uważam ich za coć specjalnego a już na pewno nie za lepszych od najemników, jak się przypatrzymy to szukając smoków często postykamy łowców, no najczęściej ich zwłoki! Oczywiście jest kilka wyjątków no ale to wyjątki potwierdzające regułę;)

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Styczeń 2008, 14:09:25 »
Biorąc pod uwagę, że łowcy smoków nie patrzą na nikogo innego poza sobą, rzecz jasne podziałem łupów też zbytnio pewnie się nie przejmują, co czyni z nich nie gildie a bandę ludzi którzy przybrali miano łowców smoków z powodu, że takowe smoki się pojawił. Oczywiście każdy mocny wojownik skusi się na to by zagarnąć sobie skarb wielkich gadów jednak do tego jest potrzebne doskonałe wyposażenie i nie lada umiejętność w posługiwaniu się bronią. Jednak patrząc na niektórych z nich widać, że to zwykłe oszołomy czekające na cud, że ktoś odwali robotę za nich.

A co do ich zbroi to fakt wyglądają oszołamiająco, sam ich wygląd budzi dreszcze, pewnie zwykli chłopi sikają w portki gdy widzą takich morderców. Jednak jak wcześniej ktoś już wspomniał skąd chłopaki na brali tyle smoczych łusek, bo znając życie nie wystarczy 1, czy 2 by sporządzić taki pancerz. Ale zostawmy tą kwestie pod znakiem zapytania. Bardziej mnie dziwi, że pierwsi łowcy smoków których napotyka się na drodze posiadają najlepsze pancerze, a dopiero pod koniec gry kowal który wykonuje zbroje dla głównego bohatera wynajduje sposób jak wzmocnić zbroję do poziomu tych co spotkaliśmy ich wcześniej. Kto wykonał dla nich zbroje? Nikt tego nie wie.

Forum Tawerny Gothic

ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Styczeń 2008, 14:09:25 »

Offline kamil^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Luty 2008, 13:19:22 »
ÂŁowcy smokow to poszukiwacze przygod, skarbow wiec moze nim zostac kazda osoba. Wydaje mi się ze to nie sa jakies osoby z poza kontynentu... poprostu czesc osob nie chciala siedziedz bezczynnie (m.in najemnicy z farmy onara) i postanowila poszukac wrazen. Chyba za bardzo staracie się dociec calej prawdy o lowcach smokow. poza tym zbroje robi im bennet, a to osoba z khorinis. Autorzy gry popsrosu chcieli ja urozmaicic o kilka nowych postaci ktore poznajemy w gorniczej dolinie i tyle. W innych czesciach gothica nie slyszymy ani nie spotykamy się z ta frakcja. To poprostu frakcja ktora powstala ''na potrzeby'' gry ze wzgledu na to ze pojawily się w tej czesci smoki. łowcy smokow to ludzie  ktorzy chceli stac się bogaci lub poszukac mocnych wrazen wlozyli na siebie zbroje ktore zrobil dla nich bennet i tak siebie oficjalnie nazwali. Cale docikanie to ''korzeni'' tej gildi jest trochę bezsensowna.

To oczywiscie moje skromne zdanie  

P.S. Chyba nieuwanie sluchales dialogow w grze Kyras. Udaj się na bagna i porozmawiaj z lowca ktory siedzi obok ciphera. On mowi nam ze bennet wykonal zaciasne buty i ciagle narzeka ze sa niewygodne.

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Luty 2008, 21:43:13 »
Jedynym prawdziwym ÂŁowcą Smoków jest Bezimienny. Jeszcze ewentualnie jakieś tam zasługi możemy przypisać Cipherowi i Rodowi, bo pomagali przy ubiciu Bagiennego Smoka i Biffowi. Oczywiście w przypadku, gdy prosiliśmy ich o pomoc. Większość ÂŁS to zwykli poszukiwacze przygód czasem ogarniętych gorączką złota. Myślą, że łatwo ubiją smoka i staną się bogaci. Większość jest niegodna zaufania, a niektórzy są wręcz tchórzami. No ale tak to już jest, że nie licząc Bezimiennego, ÂŁowcą Smoków mógł zostać każdy, a Magiem Ognia, bądź Paladynem już nie.

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Luty 2008, 10:11:37 »
Moim zdaniem łowcy smoków przybyli między innymi z farmy Onara, następna ich część to zbiegowie z kolonii karnej, o których nawet nie słyszeliśmy. Kolejna część to po prostu oskarżeni przez Lorda Hagusia uciekinierzy, którzy ukrywali się w górach i usłyszeli o smokach. Postanowili się rozerwać i zapolować na gady :P

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Luty 2008, 14:27:19 »
Ja też nie wiem co o tym myśleć nagle pojawiają się jacyś "wielcy" wojownicy w czerwonych zbrojach  nie mówią skąd są. Nic nie robią tylko gadają i wszędzie leżą i zwłoki . Jedynym pożytkiem są ich zbroje. Powtarzam jedynym!!!!!!

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Luty 2008, 16:20:38 »
ÂŁowcy smoków są do niczego. Lepsi są paladyni, mają ładniejsze zbroje i są w puszczani do klasztoru magów ognia. A łowcy smoków????? Nic. Ich jeden plus to to że Benet uczy ich jak wykonać magiczny oręż.

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Luty 2008, 11:08:13 »
Hmm zuważcie że na początku gry nic wiemy o żadnych łowcach smoków mi się wydaje ta gildia utworzyła się dopiero w trakcie gry jak wyruszamy polowac na smoki wiem iż są do moje domysły ale coż piszcie co wam chodzi po głowie Pozdrawiam, :)

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Luty 2008, 13:52:16 »
Nie którzy z nich przybyli z kontynentu bo jeden z łowców smoków w zamku mówił że przybył z kontynentu i mówił że król nie żyje . a nie którzy z farmy Onara.    

Offline les

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Luty 2008, 12:55:46 »
Cytat: Assasyn
Z deczka śmieszni jesteście z wymyślaniem tych historyjek...

ÂŁowcy Smoków to tylko gildia, która pojawia się w Gothic2. Nic więcej. Horkurn i Biff to zwykli bandyci, a reszta to najemnicy od Onara. Co do ich pancerzy - przecież, Bezimienny nie może być jedynym członkiem tej gildi! Te pancerze zostały tylko wymyślone przez autorów gry, a wątek ze smoczymi łuskami został wymyślony tylko po to, żeby gra była bardziej ciekawa.

Gra została wymyślona b.dobrze,a stopień trudności - jeśli chodzi o mnie - jest super.
Pierwszy raz grałem najemnikiem,mało korzystałem z podpowiedzi i nie było tak łatwo,ale dałem radę. Już jestem w IV rozdziale i niedługo będę kończył. Wszystkie części są bardzo dobrze zrobione.
 


Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Czerwiec 2009, 18:28:25 »
Ta a według mnie gadacie bzdury pomyślcie logicznie ÂŁowcy Smoków to gildia która powstała wśród najemników przecież dlatego są w niej Gorn Sylvio itd i dlatego oni są też właśnie wśród nich na farmie Onara ludzie oni tam powstali bo usłyszeli o Smokach które są w Górniczej Dolinie a oni za czeli właśnie tworzyć takie grupki które miałby ruszyć na bój ze smokami by zdobyć ich skarby po za tym z tego co pamiętam ciężką zbroje robi Benet więc i to wyjaśnia skąd takie coś mieli faktem jest że ich zbroje są najładniejsze ze wszystkich ale je robił Benet! Nie przybyli oni z kontynentu może są członkowie którzy pochodzą z kontynentu ale ogólnie cała frakcja powstała w Khorinis!

Offline 09Bezi09

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Czerwiec 2009, 12:10:36 »
Co do zbroi jest świtna. a łuski? to mogą być albo jaszczura,albo jakiegoś innego zwierza.W g3 pod cape dun i obok geldern Są smoki więc może były też gdieś indziej tylko po prostu wybili je łowcy smoków i zabrali łuski.A co do tego jak przybili to mogli przypłynąć łodziami rybackimi,albo wkraść się na galery orków albo prejąć galere.
Wszystko jest możliwe




Pozdrowienia 09Bezi09

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Sierpień 2010, 17:21:38 »
ÂŁowcy smoków to bez wątpienia najsilniejsza gildia i choć większość ma tylko proste miecze to od niektórych możemy kupić najlepsze wyposażenie na świecie, mają przewagę nad paladynami, ponieważ nie obowiązują ich żadne zasady zrobią wszystko żeby wygrać i zdobyć łup. A co do tego jak dostali się na wyspę, to tylko jeden z nich pochodzi z kontynentu. (Podejrzewam nawet że to były asasyn czy coś w tym rodzaju, bo  mówił że opuścił swój lud, który myślał że może mieć wszystko nawet to co mu się nie należy.)

PS: Ich zbroje są jak marzenie.  ;D     

got2

  • Gość
Odp: ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Listopad 2011, 10:24:48 »
ÂŁowcy smoków to ciekawa gildia i interesująca.Mogą polować na zwierzynę,na smoki i orków..
Ich uzbrojenie i pancerze są świetne.To po prostu  najemnicy lub łowcy przygód i nagród w lepszym stylu.
Nie wiem czy ktoś to przeczyta,ale niech wiedzą  że to jest coś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŁowcy Smoków
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Listopad 2011, 10:24:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top