Autor Wątek: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?  (Przeczytany 18412 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jumpstyle

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Luty 2008, 17:07:03 »
Ja dopiero niedawno poszedlem na Varant. Czyli mając level 50+. Najpierw oswobodziłem Myrtane robiąc wszedzie zadania do 75% Reputacji w każdym mieście oprocz Faring 68miałem potem porobiłem zadania w Nordmarze wogole mi nie przypadł. Bylem jakos pomiedzy zrobieniem zadan w Nemorze i jeszcze przed Trelis w Lago i Mora Sul tam porobilem wszystkie zadania i teraz wrocilem na Varant po szate adanossa ale sobie laze i zabijam wszystko pokolei osbowodzilem Ben Sale bo wchodze tam a tu patrze na czerwono nicki maja domyslilem się ze wszyscy orkowie teraz tak maja bo podbilem cala Myrtane :) hehhe ale w Bakareshu juz normalnie mam ( bo Orkow nie ma ) :D:D pozdrawiam i dzisiaj na wieczor znowusobie pogram

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Luty 2008, 17:39:11 »
Ja najpierw zrobiłem wszystkie zadania w Myrtanie. Do ostatniego miasta do, którego poszedłem było Farring. Leży ono na przełęczy z Nordmarem więc następnie udałem się do niego.
Póżniej nadeszła pora na Varant.



Ps. grałem 2 razy i nie mogłem zdobyć odpowiedniej reputacji aby wejść do Ishtar
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2008, 17:40:00 wysłana przez Orcrist »

Forum Tawerny Gothic

Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Luty 2008, 17:39:11 »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Luty 2008, 19:52:01 »
Ja poszedłem tam kiedy podbiłem większość myrthany i byłem mistrzem broni jednoręcznej, miałem zwykły pancerz najemnika i miecz półtoraręczny. Powiem, że nie było źle  .

Offline Jumpstyle

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Luty 2008, 20:20:04 »
No właśnie mam 62lv i problem mam bardzo śmieszny już idę po ostatni artefakt ( Szatę Adanosa) ostatni klucz bo już 4zdobyłem a tu wytrychów nie mam i nie wiem gdzie je skminić czy w mieście czy gdzie ;) Jak możecie to doradźcie mi :) Dzięki :)

Ok już nie trzeba :) poszedłem do Mora Sul i się znalazło parę wytrychów :)
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2008, 18:52:58 wysłana przez Jumpstyle »

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Listopad 2008, 17:38:35 »
Ja najpierw odbiłem wszystkie miasta w Myrtanie i miałem w Redock, Nemoże i Okaże przynajmniej 75 reputacji i jak miałem około 40 lvl to dopiero wtedy wyruszyłem ponieważ chciałem nauczyć cię walki dwoma broniami bo jak bym np. z 20 lvl wyruszył na Varant to wątpię żebym pokonał przynajmniej 2 lwy naraz

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Luty 2009, 22:03:06 »
Ja najpierw pobiegalem po Myrtanie zeby nazbierac doswiadczenia. Nordmar mnie za bardzo nie ciagna i chciale wyprobowac walke dwoma mieczami wiec udalem sie na Varant.

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Luty 2009, 19:31:11 »
Ja przybyłem do Varantu po wyzwoleniu Cape dun. Po prostu wskoczyłem do wody i dopłynąłem do Lago, a potem wyzwoliłem je i uwolniłem Vatrasa.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Czerwiec 2009, 00:05:20 »
Szczerze? Im prędzej tym lepiej. Najlepiej wybrać się tam jak najszybciej ponieważ potwory to żadne wyzwanie, zadania są łatwe, może tylko odradzałbym zbieranie artefaktów Adanosa  na zbyt niskim lvl. Jeśli szybko nauczymy się walki 2 mieczami gra tam będzie jeszcze łatwiejsza. Jeśli miałbym coś odradzić to wybijanie koczowników (droga Beliara) lub wyzwalanie miast spod władzy Assasynów (droga Adanosa) ale to tylko na początku puki nie nabierzemy krzepy.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Czerwiec 2009, 00:42:27 »
Ja się tam wybrałem tuż po wykonaniu zadań w Ardei i Reddock :) Bardzo łatwo się tam nabija lvle i trzeba tylko pamiętać, że stare ruiny = zuoo zazwyczaj nieumarłe ;)

Potem uczymy się walki dwoma mieczami i zabójstwa, no i możemy się zabawić w jeźdźca apokalipsy Myrtany wyżynając wszystko co żyje :)

Oktawian August

  • Gość
Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Czerwiec 2009, 10:18:25 »
Ja wybieram się zawsze jak zrobię wszystkie misje w Ardei,Reddock,Cape Dun,Monterze wtedy już poziom będę miał nawet duży,dobre wyposażenie i towary które sprzedam Asasynom.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Czerwiec 2009, 10:18:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything