Strefa dyskusji > Gry z serii Gothic

Gdzie jest guru? <zadanie>

<< < (2/3) > >>

Sirius:
Nordmar, w kotlince niedaleko grobowca Akashy :D

Morgoth145:
To tajemnicze zadanie (kojażące sie z błędem "where is guru?", może i słusznie) pojawia się w Gothic 3 po przeczytaniu książki "Tajemnice Druida" (czy coś) schowanej w "Sfatykowanej skrzyni" (czy jakoś tak). Skrzynie znajdziemy na małej wysepce z ogrami u wybrzeży Al-Shedim (zaznaczona jest czerwoną kropką). W skrzyni znajdziemy także tajemniczy klucz i oczywiście nie mamy pojęcia do czego służy.  :( W tym wszystkim jedyną pocieszającą rzeczą jest "Władca niczego" (czyli mały czerwony goblin, materializującuy się za wami po zamknięciu skrzyni) z 500 sz. złota w kieszeni. :angry:

P.S. Gram w Gothic 3 z patchem 1.72.  B) Pomocy!

Robben:
Podsumowując:

1. Pierwsza skrzynia znajduje się w Varancie na wysepce (tej ostatniej) na południowy zachód od Bakareshu. W skrzyni znajdziemy pierwszą księgę i klucz, który posłuży do otwarcia drugiej skrzyni. Po ich zabraniu pojawi się goblin - Przywódca Niczego, przy którym znajdziemy 500 szt. złota.

2. Druga skrzynia znajduje się w jaskini (trudno ją trochę zauważyć), która jest umiejscowiona w ścianie skalnej na drodze pomiędzy Bragą, a Ben Erai. W skrzyni znajdziemy drugą księgę i następny klucz do otwarcia trzeciej skrzyni. Po ich zabraniu pojawi się grupa goblinów, takich samych, jak ten z wysepki. Znajdziemy przy nich 1000 szt. złota, roślinkę o nazwie ÂŁzy Adanosa (przywracają całkowicie utraconą wytrzymałość, energię życiową i manę), pigułki szczęścia (zwiększają wytrzymałość, energię życiową i manę na stałe o 1, a także je przywracają o 1%).

3. Trzecia skrzynia znajduje się w ruinach na północny wschód od Silden (dostaniemy się tam idąc przełęczą tą najbardziej wysuniętą na północny zachód od Silden). W skrzyni znajdziemy kolejną księgę i klucz. Po ich zabraniu pojawi się grupa przeciwników podobnych do schratów. Przy nich z kolei znajdziemy Amulet Siły ÂŻyciowej (premia +50 do energii życiowej), broń Rapier Fingera (Obrażenia od ostrza - 95, Wymagane - Lepsza walka mieczem i Zdolności łowieckie - 180), roślinkę o nazwie Ukojenie Innosa (to samo, co w przypadku ÂŁez Adanosa), Kuszę Penetracji (Siła - 180, Wymagane - Ciężka kusza, Obrażenia od pocisków - 155), oraz 2000 szt. złota.

4. Ostatnia skrzynia, czyli już czwarta, znajduje się w Nordmarze, a konkretniej w kotlince po prawej stronie jaskini w pobliżu grobowca Baldara. W skrzyni znajdziemy ostatnią księgę, po zabraniu której pojawi się spora grupa przeciwników (tych samych, co w ruinach). Po pokonaniu ich, znajdziemy przy nich zwój Armię Strachu (po użyciu go pojawia się grupa zająców :unsure:. Nie wiem w jakim celu), notatkę (zbędna), Wino (przywraca manę o 1), Ciastko (przywraca o 1 energię życiową), roślinkę o nazwie Gniew Beliara (efekt taki sam, jak w przypadku Ukojenia Innosa i ÂŁez Adanosa), Topór Zamieci (Siła - 230, Wymagane - Duży oręż III, Obrażenia od ostrza - 110), miksturkę Boski błysk (zwiększa na stałe o 10 energię życiową, wytrzymałość i manę), ÂŁuk Mistrza (Zdolności łowieckie - 215, Wymagane - Mistrz łucznictwa, Obrażania od pocisków - 100), 5000 szt. złota oraz teleport, który przeniesie nas w okolice wodospadów na północ od Silden. Tam natkniemy się na tego Guru, o którym wspominano w tej księdze. Napotkanego Guru należy zlikwidować, dzięki czemu wykonamy zadanie (oczywiście, doświadczenia żadnego nie dostaniemy). A to mięso Robabol, który uzyskamy od chrząszczy przy tym Guru, to chyba na pamiątkę możemy sobie wziąć.

I tak oto kończy się historyjka o Guru. Fajne? No, jasne. ÂŻądam repa za to.

Sirius:
Jeśli ci aż tak bardzo zależy :P

kronos1194:
Witam!
Dostałem zadanie, którego nigdy wcześniej nie miałem i nie wiem o co za bardzo w nim chodzi :)
Otóż, na jeden z wysp Varantu, a dokładnie tej najbardziej wysuniętej na południe była sobie skrzynia. W skrzynie tej była księga o nazwie "Dziedzictwo dziadunia I". Po odczytaniu księgi dostałem zadanie "gdzie jest guru?". W szczegółach zadania nic. Nie wiem w ogóle o co chodzi, co mam zrobić? Zapewne domyślam się, że trzeba znaleźć następne księgi ale ile ich jest i gdzie one są? Z góry dziękuje za odp... :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej