Autor Wątek: Śmierć w chwale [FILM]  (Przeczytany 2356 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lord_Mud

  • Gość
Śmierć w chwale [FILM]
« dnia: 19 Czerwiec 2009, 14:25:36 »
Zapraszam na oglądanie mojego nowego filmu podzielonego na części

Oto link do mojego kanału:
http://www.youtube.com/user/Schmidtek10

Jest narazie tylko trailer i pierwsza część. Piszcie co powinienem poprawić, komentujcie i oceniajcie. Oczywiście nie są to jakieś filmy typu ,,krew bogów,, erOl18 czy kontynuacja GHP Gala Anonima 2. Dopiero rozpoczynam ,,karierę,, i proszę żebyście nie oceniali za surowo :angel: Zapraszam do oglądania
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2009, 14:33:22 wysłana przez Schmidtek »

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2009, 16:13:42 »
Ok, będę oceniał cię troszkę łaskawiej. Po pierwsze - nie podoba mi się to, że są tylko napisy. Mógłbyś ściągnąć demko ivony, albo skądś wyciągnąc jej full ver. Po drugie - nie podoba mi się to, że nie ma odgłosów z Gothica, oprócz tego, że jest jakaś tam muzyka. Po trzecie - nie ma żadnych informacji o bohaterze. Niby dlaczego ci dwaj leżący (zabici?) kolesie, to jego ojciec i brat? Ocena - 2,5/5 na zachętę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2009, 16:13:42 »

Lord_Mud

  • Gość
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec 2009, 16:53:12 »
Cóż za hojność :D
1.Mam Ivone full ale do poważnego filmu wyglądało by to troche dziwnie
2.Bo mi się nie chciało za każdym razem gdy uruchomie Gothica włączać i wyłączać dźwięku, chociaż mogłem wyłączyć samą muzykę
3.Jest informacja o bohaterze: Nazywa się Markus, mieszka z ojcem i bratem na odludziu, a dlaczego oni są jego rodziną?? Przecież nie wszystkie informacje muszą być na samym początku. A jak bardzo chcesz to rozwine ten wątek w 2 cz.

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec 2009, 18:22:35 »
Jakoś w krwi bogów ivona nie była niepoważna

Oktawian August

  • Gość
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwiec 2009, 19:11:42 »
Według mnie pierwsza część filmu jest nudna ,ale dobrze że przynajmniej leci jakaś muzyczka ,rozśmieszył mnie trailer który nic nie wnosi do filmu.Ocena pierwszej części to 2/10 a trailer 0/10.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec 2009, 08:53:04 »
Obejrzałem.Trailer beznadziejny a i 1 część nie najlepsza. Marcus po tylu uderzeniach mieczem by padł. Podobało mi się że brat jeszcze dychał, może to było niezamierzone ale fajnie wyglądało. Ocena 3/10 bo mnie nawet zaciekawiło.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwiec 2009, 13:26:22 »
Na temat traileru nie ma się co wypowiadać, bo jest po prostu do kitu. W ogóle nie wiadomo o co chodzi (gdyby chociaż trochę dłużej trwał). Wykasuj go lepiej, albo zrób jakiś inny.

Co do samego filmiku, to nawet nieźle jak na żółtodzioba. Montaż dobry, kamera też dobrze ustawiona, muzyka także dopasowana. Ale co do fabuły, to nie mogę tego samego powiedzieć. Wszyscy leżą zabici, nie wiadomo nic o bohaterze, a akcja toczy się za szybko (od razu po rozpoczęciu filmiku walka). Przydałby się jakiś fajny wstęp i żeby fabuła rozwijała się powoli, bo tak to jest nieciekawa i po tym odcinku nie chce się oglądać kolejnych. Zresztą co to za film składający się z 4 odcinków? A poza tym trwa za krótko (przynajmniej ze 4 lub 5 minut powinien trwać). Napisy także są denerwujące. Brzydko wyglądają :P. Zdecydowanie wolę słuchać tego głosu z Ivony niż czytać. I wcale nie wyglądałoby to dziwnie. Jeśli się umie pisać, to ten głos z Ivony by ładnie wyszedł. Ewentualnie możesz podłożyć swój głos (tylko kto by chciał słuchać głosu 13-latka :lol:).

Tak na początek mogę dać 5/10.
Cytuj
2.Bo mi się nie chciało za każdym razem gdy uruchomie Gothica włączać i wyłączać dźwięku, chociaż mogłem wyłączyć samą muzykę
Dźwięki to tam też można z Gomana wyciągnąć.

Lord_Mud

  • Gość
Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec 2009, 07:50:03 »
Chyba zrobie wersje poprawioną tych dwóch ,,odcinków,,. Nie wiem tylko kiedy., bo mój komputer jest w naprawie. Podłożę ivone. Zanim jeszcze zaczne prace mam pytanie: Jak w Movie Maker zrobić aby muzyka i głos z Ivony leciały jednocześnie??

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚmierć w chwale [FILM]
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec 2009, 07:50:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top