Autor Wątek: Potwory / Bestie w MT  (Przeczytany 8396 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Potwory / Bestie w MT
« dnia: 14 Czerwiec 2009, 17:02:30 »
otóż ja zakładam temat ten gdyż chce się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat stworzeń z MT.
Moim zdanie nowe skiny czyli innymi słowy kolory są beznadziejne nie których stworów na ten przykład ścierwojada czy topielca no po prostu mnie to odrzuciło z krzesła na ich widok. Moim zdaniem jest za dużo nowych stworzeń znaczy nie liczebnie bo przydało by się kilka  stworów z G2NK tak jak w przypadku dzików oto moje pomysły (użyję zdjęć a raczej screenów z oficjalnej strony poziomkaż bo niestety innych nie posiadam by zobaczyć screena wystarczy kliknąć w nazwę potwora):

są 3 typy aligatorów:
Aligator
Podziemny Aligator
Stary Aligator
moim zdaniem o jeden za dużo jest mianowicie usunął bym Starego Aligatora a zamiast niego dałbym z G2NK Preriowego ÂŚcierwojada
Dalej są 3 rodzaje smoków:
Smok
Mały smok
Czarny Smok
I dobrze nic dodać nic odjąć dalej są 3 rodzaje pajęczaków:
Wielki Pajęczak
Pajęczak Truteń
Pajęczak Wojownik
I to mam zarzut taki że one są zbyt podobne i na co aż 3 ja bym usunął Pajęczaka Truteń a zamiast niego dał Polną Bestie a i zmieniłbym kolor Wielkiemu Pajęczakowi dalej są 9 rodzaje nowych orków:
Ork Elita
Ork Renegat
Ork Pułkownik
Wredny OrcWarrior
Ork Wielkolud
Niemarły Ork Elita
Niemarły Ork Szaman
Arcykapłan Beliara
Straż przyboczna Arcykapłana Beliara
Wywaliłbym wszystkich oprócz zwykłego Orka Elite i Straży przybocznej Arcykapłana Beliara bo prawie każdy ma ten sam skin to bez sensu niczym się nie różnią Orka Elite zostawiłbym w spokoju bo jest dobrze ale tego strażnika to zmieniłbym mu nazwę na Ork Ożywieniec i tyle resztę wywaliłbym ale za któregoś dałbym słynnego Jaszczuroczłeka dalej bardzo podoba mi się pomysł z umieszczeniem w grze:
Dzik
Podziemny ÂŚcierwojad
Owca
Demoniczna Pantera
Natomiast w rodzinie Zębaczy w których skład wchodzą:
Rozpruwacz
Demoniczny Rozpruwacz
Ogromny Gad
zmieniłbym skin Rozpruwacza a zamiast Demonicznego Rozpruwacza dodałbym nowy rodzaj bo jak wiemy są Zębacze Kąsacze Brzytwy Rozpruwacze to np dałbym Siekacze Ogromnego Gada nie ruszałbym bo jest dobry co do nowych trolli:
Jaskiniowy Troll
Pradawny Troll
Wywaliłbym Pradawnego Trolla bo naprawdę po za nazwą niczym się nie różnią bo nawet staty mają identyczne dalej co do Wilkowatych:
Czarny Wilk
Czerwony Wilk
Demoniczny Warg
Tu jest git wszystko ale dodałbym Lodowego Wilka ale nie dosłownie może inna jakaś nazwa np Biały Wilk natomiast u Goblinów i Zombie:
Zombi Wojownik
Zombie Uczony
Upadły Czarnoksiężnik
Goblin Zabijaka
Tu usunąłbym tylko Zombie Uczony a nazw zmieniłbym z Upadły Czarnoksiężnik na Zombie Mag a z Goblin Zabijaka na Goblin Wojownik i dodałbym Goblina Maga dalej co do Cieniostworów:
Ognionośca
Ostrokieł – Samiec
Ostrokieł – Samica
Ostrokieł
Nieumarły Cieniostwór
Bestia z Otchłani
Kuzuar
No tu na 100% zbędny jest Ognionośca Ostrokieł – Samiec, Samica a nazwę zmieniłbym Kuzuarowi na Bagiennego Cieniostwora no i reszta:
Jadowity Pełzacz
Olbrzymi Szkielet
Tu bym zmienił skina Pełzaczowi bo jest za ciemny a Olbrzymi Szkielet jest dla mnie całkowicie zbędny zamiast jego dałbym Polnego Pełzacza

To tyle z mojej strony a wy co zmienilibyście lub dodali z potworów do MT czekam na wasze zdania.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2009, 17:08:03 wysłana przez kronos1194 »

Offline Dawid2795

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2009, 22:51:32 »
Co do potworów to niektórych jest za dużo rodzajów, a różnią się jedynie jakimś szczegółem np. kolorem lub wielkością

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2009, 22:51:32 »

Offline Angelius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maj 2010, 14:38:13 »
a mi się podoba że jest ich durzo rodzajów jak w realnym świecie.przecierz w realu nie masz tylko 1 rodzaju np. psa tylko jest więcej ras czyż nie?

Offline Rakel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 38
  • Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz.
Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipiec 2011, 13:24:04 »
No tak to im wyszło.Potwory uzupełniają "smaczek" w Gothicu że tak powiem.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipiec 2011, 14:44:10 »
Ja nie wiem czy wy czytacie po co ten temat został założony czy nie bardzo;/

Wszystko zjechane ze strony poziomek , tak wiec chwale ICH potwory , jak również ICH prace w napisanie to ;P

O.o To nie wiem o co Ci chodzi. Gość pokazuje tylko to co nie podoba mu się w ICH pracy. Nie widziałem, żeby przypisywał sobie gdzieś autorstwo do któregokolwiek ze screenów.



Według mnie pan kronos ma całkowitą rację. Nasrane tych rodzajów potworów, a tak naprawdę to, żaden z tych nowych nie robi na mnie jakiegoś super wrażenia. Tekstury są szarobure, albo w ogóle takie nijakie np. ten kuzuar... no sorry ale ja nie wiem czy on jest mchem porośnięty czy jak. Z resztą wszystkie z tych "ulepszonych" cieniostworów są złe(?) popapranie tekstury jakimś tam kolorkiem i dość. Już zmienić tą nazwę i dodać jakiś tam efekt ognistej poświaty tej ognionoścy czy jak, a nie tworzyć takie niebieskie kto wie co.. Ogólnie żaden z tych cudów mi się nie podoba, ale to tylko moje zdanie. Rozumiem, że ktoś nad tym pracował, być może nawet zarywał noce w staraniach, ale wg mnie efekt końcowy nie powala.

Offline gorn1922

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2011, 09:16:32 »
Kronos wykluczył Pajęczak Truteń choć on potrafi zatruć, a to jest jakaś nowość.

Wykluczył też orków a kilku z nich jest potrzebnych do misji w ataku na obóz orków. zresztą na początku jedni są nieśmiertelni aż do pokonania szamanów.

Ognionośca jest do misji. mamy zdobyć jego krew dla Balaiaretha.

Ostrokieł – Samiec, Samica to potwory Eli’Ne po których zaatakowaniu ona się złości i zabiera 50% HP.


Ogólnie mówiąc kronos chciał z MT zrobić NK.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potwory / Bestie w MT
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2011, 09:16:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything