Autor Wątek: Neverwinter Nights 2-Pytania i problemy  (Przeczytany 2500 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vomiro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Neverwinter Nights 2-Pytania i problemy
« dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:27:22 »
Witam wszystkich

otóż mam problem, a właściwie to 2 problemy a oto one

1.kim najlepiej grać i jak rozdawać żeby zostać jedną z prestiżowych klas które podam bo nic nie zrozumiałem z tego bełkotu co tam jest napisany a wracając do klas kim z normalnych zostać żeby zostać i kim z podanych klas gra się najlepiej i najwygodniej.
1.Członkiem 9 Neverwinter
2.Zabójcą
3.Rozszalałym berserkerem
4.Szermierzem
5.Czarnym strażnikiem

2.mam za zadanie jak wszyscy je dostają płynąć do Neverwinter ok,ale jak jest w Highcliif i muszę rozszyfrować zagadkę ataków dobra powybijałem wszyskich trupów z katakumb i są jedne zamknięte drzwi których nie mogę otworzyć i ten demon Neeshka też nie może bo to za trudne czy ktoś w tej sytuacji może mi coś poradzić?Wyprzedzam niektórych i mówię że nie mam wyuczonej umiejętności otwierania zamków(jestem barbarzyńcą)moja drużyna to
1.Ja :lol:
2.Neeshka
3.Ten krasnolud
4.Ta elfia druidka
5.Slaan

EDIT:problem nr 2 rozwiązany.Głupi zapomniałem że mam narzędzia złodzieja +6
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 11:12:57 wysłana przez Jeżyk »

Offline Vomiro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Neverwinter Nights 2-Pytania i problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:31:04 »
Powstał nowy problem.Muszę uratować i przyprowadzić informatora Fihelisa ale problem tkwi w tym że dom jest po brzegi wypełniony jakimiś zabójcami którzy są na tyle silni że zabijają mnie i całą drużynę a nie mogę uciec bo piszę mi że muszę zebrać drużynę czyli jestem między młotem a kowadłem i nic nie mogę zrobić w tej sytuacji.Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał dobry sposób na ich pokonanie przypominam że jestem barbarzyńcą.



Z góry dziękuję

Forum Tawerny Gothic

Odp: Neverwinter Nights 2-Pytania i problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:31:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top