Autor Wątek: Nie ma G2NK?  (Przeczytany 5993 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Nie ma G2NK?
« dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:18:35 »
Ostatnio zainstalowałem G2, a potem G2NK. Gdy miałem już grę zainstalowaną zamiast, ikony taką jak ma Gothic 2, tyle że niebieska mam taką:



Klikam w nią, i pojawia mi się takie okno:



Wchodzę w mój komputer, i klikam w ikonę Nocy Kruka, niby się uruchamia a potem wywala mnie i pojawia mi się: Acces Violation. A w Program Files mam zamiast Gothic 2 Noc Kruka, zwykłe Gothic 2. Kiedyś już miałem zainstalowane G2NK, i myślałem że to przez to że uprzednio nie usunąłem wszystkiego ale nie tego tyczył się problem.

Wiecie co zrobić żeby G2NK działał poprawnie?

Offline Demonical Monk

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1443
  • Reputacja: 852
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:22:22 »
Spróbuj na początku wykasować cały G2 i zainstalować je ponownie. Jeśli się nie uda sprawdź czy masz folder C:\Program Files\Gothic2NocKruka

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:22:22 »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:35:21 »
Spróbuj na początku wykasować cały G2 i zainstalować je ponownie. Jeśli się nie uda sprawdź czy masz folder C:\Program Files\Gothic2NocKruka
Wykasowałem cały folder Jowood, włącznie z G2. A folderu ''Gothic2NocKruka'' nie mam. Ale spróbuję jeszcze raz zainstalować Gothic'a 2 i G2NK. Ale dziwne jest to że jak wkładam płytę do napędu, to nie pojawia się okno instalacji. Tylko sam muszę wejść w mój komputer i tam kliknąć w ikonę Gothic'a 2. Tak jakbym miał już zainstalowane G2 albo coś z nim związane.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:40:38 »
A czy ty odinstalowałeś wcześniej grę, czy na chama cały folder do kosza wywaliłeś ?

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:46:15 »
A czy ty odinstalowałeś wcześniej grę, czy na chama cały folder do kosza wywaliłeś ?
Wcześniej odinstalowałem grę...

Oktawian August

  • Gość
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:47:38 »
Zrób formata i na 100% będzie działał.
 Spam //DemoN

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:49:55 »
Zrób formata i na 100% będzie działał.
No jasne, format najprostszy. Chciałbym jakimś innym sposobem to rozwiązać a nie od razu formatem. Format to format. Ok, można zrobić, tylko później to trudno wszystko z powrotem wgrać...

Oktawian August

  • Gość
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2009, 21:52:24 »
Jak nie będzie rozwiązania to musisz zrobić formata żeby zagrać w G2NK.Ja jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu jak ty.
 Nie miałeś problemu to zamknij dupe i siedź cicho. //DemoN

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2009, 22:50:24 »
Usuń pliki z rejestru (najłatwiej, żeby je odnaleźć, jest użycie programu, np. jv16 PowerTools, lub użycie jakiegoś dobrego programu do odinstalowania, np. Your Uninstaller). Ale wcześniej odinstaluj grę. Po wywaleniu plików z rejestru wszystko powinno wrócić do normy.
Zrób formata i na 100% będzie działał.
A komu się chce czekać kilka godzin?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2009, 22:52:49 »
Może po prostu nie sfinalizowało instalacji i nie utworzyło skrótu na pulpicie. Wykonałeś ponowną instalacje do domyślnych ścieżek?


Zrób formata i na 100% będzie działał.
Równie dobrze możesz sobie pieprznąć z baranka w ścianę. Też na 100% zadziała.

Offline Demonical Monk

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1443
  • Reputacja: 852
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2009, 14:04:03 »
Czy na tym forum odpisują tylko 14 letnie dzieci które chcą sobie tylko nabić posta albo podsunąć głupią uwagę bo nie umieją zrobić nic innego?

Przygotowałem dla ciebie taki destruktywny instalator. Można go pobrać TUTAJ. ÂŚciągnij go, a potem uruchom. Kiedy klikniesz "Instaluj" program skasuje wszystkie wpisy w rejestrze dotyczące Gothica 2, a sam nie zostawi po sobie żadnego śladu. Spróbuj więc wykasować folder G2, uruchomić ten patch i wtedy spróbować ponownie wszystko od nowa zainstalować.

Zrób formata i na 100% będzie działał.
Jak nie będzie rozwiązania to musisz zrobić formata żeby zagrać w G2NK.Ja jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu jak ty.
Nie zachowuj się jak wrzód. Są setki różnych możliwości, nakazywanie robienia formata bez zapoznania się ze sprawą, a tym bardziej pajacowanie że TY nie miałeś takiego problemu nie jest niczym co można tolerować w dziale Pomocy Technicznej. Jak komuś na Viście nie działa dźwięk w Gothic 2 to też musi zmienić system na XP? Chociaż śmiem twierdzić że Vista ssie, to nie będę nikogo zmuszał do odzwyczajania się czy czekania N godzin na format, a potem spędzania kolejnych X godzin na wgrywaniu starych danych.

Weźmy na przykład przypadek Gothica który strasznie przyspiesza w połączeniu z niektórymi CPU. Sam może się tylko otarłem o to, lecz szukałem rozwiązania i napisałem to cholerne FAQ żeby pomóc innym. Więc jeśli nie chcesz pomóc to się nie odzywaj.

To tyle z mojej produkcji.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2009, 14:12:08 wysłana przez Demonical Monk »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwiec 2009, 16:00:39 »
Właśnie zainstalowałem Gothic'a 2, i normalnie działa. Ale chwilę temu włożyłem płytę do napędu. Samo okno instalacji się nie pokazało, więc musiałem wejść w mój komputer i tam nacisnąć ikonę G2NK. Ale najpierw chciałem ją zeskanować. A tu pojawia się coś takiego:



Jak widać zaraził jakoś AutorRun. Może ten wirus jest tego przyczyną? Chociaż wątpię. Wiecie co zrobić żeby go teraz usunąć? Jak chcę go usunąć to pojawia się okno że nie można przetworzyć pliku AutoRun.
Co z tym zrobić? Nie wiem czy dalej instalować G2NK bo tak ten wirus może się w komputerze rozprzestrzenić...

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Czerwiec 2009, 16:20:04 »
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=73&p=860. I tak jak zostało powiedziane - usuń pliki z rejestru i wtedy instaluj.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Czerwiec 2009, 16:59:09 »
Odinstalowałem G2NK, i teraz ściągnąłem ''jv16 PowerTools''. Naciskam tam, znajdź w rejestrze, i wpisuje Gothic 2 No Kruka. Nic nie znalazł. W menedżerze rejestru również nie ma.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2009, 17:05:21 wysłana przez Ainur »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Czerwiec 2009, 17:21:34 »
Odinstalowałem G2NK, i teraz ściągnąłem ''jv16 PowerTools''. Naciskam tam, znajdź w rejestrze, i wpisuje Gothic 2 No Kruka. Nic nie znalazł. W menedżerze rejestru również nie ma.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

Dalej bodaj JoWooD. Jeśli nie ma wyłącz avasta i zainstaluj ponownie.

Offline Demonical Monk

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1443
  • Reputacja: 852
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Czerwiec 2009, 18:16:08 »
Ainur, dałem ci do cholery specjalnie pod to napisany PureScript. Jak go "zainstalujesz" to wykasuje ci wszystkie wpisy dot. Gothica za ciebie.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Czerwiec 2009, 19:46:43 »
Ainur, dałem ci do cholery specjalnie pod to napisany PureScript. Jak go "zainstalujesz" to wykasuje ci wszystkie wpisy dot. Gothica za ciebie.
Nawet twój program nie pomógł. Zrobiłem tak jak napisałeś. Usunąłem folder Gothic'a. W koszu był więc też go usunąłem, a potem zainstalowałem program. Jeszcze za pomocą CCleanera, usunąłem plik w rejestrze. Potem zainstalowałem G2 i G2NK. Bez skutku. Nie wiem co może, jeszcze pomóc. Albo w tym 'jv16 PowerTools coś pokombinuje.

Offline Demonical Monk

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1443
  • Reputacja: 852
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Czerwiec 2009, 20:57:29 »
Ja jestem na stówę pewien że wszystkie wpisy są kasowane. Musi być to... niekompatybilność? Najlepiej by było w tym wypadku spiracić G2NK połączone w Złotej Edycji. To na pewno powinno działać, a nie złamiesz prawa ponieważ masz oryginalną kopię G2 i NK.

Offline Sertyh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Czerwiec 2009, 19:34:26 »
Ehh, żeby naprawić ten problem musisz odinstalować i g2 , i nk. Gdy już to zrobisz , zainstaluj gothica2 i przenieś jego ikonę w jakiś inny folder, po czym zainstaluj nk. Nigdy, ale to nigdy nie przemieszczaj ikonki nk do tego samego folderu z g2. Jeśli zrobisz wszystko wg. instrukcji, będziesz mógł śmigać w g2nk bez problemu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nie ma G2NK?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Czerwiec 2009, 19:34:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything