Autor Wątek: Electronic Entertainment Expo 2009  (Przeczytany 3574 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oktawian August

  • Gość
Electronic Entertainment Expo 2009
« dnia: 06 Czerwiec 2009, 20:07:11 »
2-4 czerwca 2009 w Los Angeles wystartował Electronic Entertainment Expo 2009
Co sądzicie o grach które zostały zaprezentowane:
Aliens vs Predator,Alan Wake,Just Cause 2,Mass Effect 2,Splinter Cell: Conviction,Split/Second,God of War III,Modern Warfare 2,Heavy Rain,Avatar,BioShock 2,Need for Speed: Shift,Assassin's Creed II,Brutal Legend,Uncharted 2,Castlevania: Lords of Shadow,Colin McRae: DiRT 2,WET,Left 4 Dead 2,The Beatles: Rock Band,Alan Wake,Lost Planet 2,Borderlands,Batman: Arkham Asylum,Dragon Age: Początek,Gran Turismo 5,Final Fantasty XIV,Singularity,Bayonetta,Operation Flashpoint 2,Tales of Monkey Island,Rogue Warrior,Dante's Inferno,Star Wars: The Old Republic,Forza Motorsport 3,Hallo 3: ODST,Wolfenstein,LEGO Harry Potter: Years 1-4,APB: All Points Bulletin,Crysis 2.

Na http://www.gry-online.pl wszystko o nich pisze.


Gry zapowiadają się świetnie i nie mogę się doczekać kiedy wyjdą te na które czekam:
Aliens vs Predator,Mass Effect 2,God of War III,Modern Warfare 2,Assassin's Creed II,Colin McRae: DiRT 2,Star Wars: The Old Republic,Wolfenstein,Crysis 2.Te gry co na nie czekam będą jedne z najlepszych na świecie.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2009, 20:30:50 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2009, 21:58:02 »
Heh, mnie najbardziej rozwaliło to, że nie wyszedł jeszcze Final XIII a już zapowiedzieli na bodajże przyszły rok Final Fantasy XIV ;P
Cytuj
Star Wars: The Old Republic
To jest to MMO czy normalny erpieg?
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2009, 22:00:39 wysłana przez Serailo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2009, 21:58:02 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2009, 22:10:31 »
To jest MMO Serq. Pisałem o tym na blogu. Mam tylko nadzieje, że nie wyskoczą z abonamentem.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2009, 22:16:34 »
To jest MMO Serq. Pisałem o tym na blogu. Mam tylko nadzieje, że nie wyskoczą z abonamentem.
Jeden z news'ów na CD - Action był o tym, i że niby ma być właśnie bez opłat abonamentowych.

http://www.cdaction.pl/news-5389/sw-the-old-republic-bez-oplat-abonamentowych.html

Są tam też inne newsy o SW: The Old Republic
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2009, 22:19:04 wysłana przez Ainur »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec 2009, 00:09:35 »
Ta WoW też miał na początku nie mieć abonamentu a dobrze wiemy jak wygląda to teraz. Więc jak zobaczę to uwierzę. Bo to zbyt dochodowy projekt żeby sobie darowali.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Czerwiec 2009, 09:27:00 »
To jest MMO Serq. Pisałem o tym na blogu. Mam tylko nadzieje, że nie wyskoczą z abonamentem.
Rzeczywiście.
Cytuj
Na kosmiczną rzeź w moim przypadku złym Shepardem czekam od kiedy tylko ukończyłem pierwszą część gry.
Hihi, to takie mamuty jeszcze żyją? ^^
Cytuj
Tym razem to MMORPG, co jeszcze bardziej cieszy japę Tym razem to MMORPG, co jeszcze bardziej cieszy japę.
No czy ja wiem, już widze te lamerskie rozmówki i cały klimat idzie się jebać...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2009, 11:55:48 »
Rzeczywiście.Hihi, to takie mamuty jeszcze żyją? ^^No czy ja wiem, już widze te lamerskie rozmówki i cały klimat idzie się jebać...
Jak to. Grając Sithem wkręcisz dziecku, że mu pomożesz nabić level czy przejść kilka zadań. Jak pójdziecie w długa niczym na prawdziwego Sitha przystało upierdolisz mu łeb przy samej dupie i spokój, cisza. ÂŻadnego więcej biadolenia w twoim towarzystwie. Bo jakby nie patrzeć w grze mają podobno występować tylko dialogi mówione. Czyli będziesz mógł gadać przy pomocy mikrofonu. Wyobrażasz to sobie w mieście? Bo ja nie.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2009, 12:44:27 »
Jak wam się podoba zwiastun Star Wars: The Old Republic http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=11491
Moim zdaniem jest świetny!.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2009, 14:48:31 »
Bo jakby nie patrzeć w grze mają podobno występować tylko dialogi mówione. Czyli będziesz mógł gadać przy pomocy mikrofonu. Wyobrażasz to sobie w mieście? Bo ja nie.
O fuck, toć tam będzie taki burdel wtedy. W dodatku nie wszyscy gracze po angielsku będą nawijali i syf, kiła, mogiła ogólnie... ;/

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2009, 15:51:21 »
Tegoroczne E3 było bardzo ciekawe, ciesze się, że wreszcie pokazano jakieś filmiki z Arcanii. O prócz tego w pamięci zapadł mi filmik z Star Wars: The Old Republic i zwiastun Mass Effecta 2. Szkoda, że nie ujawnili niczego nowego o Dragon Age Origins, bo jeden fajny zwiastun mnie nie satysfakcjonuje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Electronic Entertainment Expo 2009
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2009, 15:51:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top