Autor Wątek: Ulubiona gra Blizzarda  (Przeczytany 12530 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra Blizzarda
« dnia: 28 Czerwiec 2006, 16:29:47 »
Jaką gre Blizzarda lubicie najbardziej?? Ja najbardziej lubie Starcraft. Rewelacyjna gra strategiczna w czasie rzeczywistym trzy wogóle różne rasy i każdą trzeba nauczyć sie grać ponieważ każda rasa jest inna ale słabe i mocne strony wszystkich trzech ras równoważą, po prostu doskonała gra.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:30:13 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2006, 16:45:19 »
Moją ulubioną grą stworzoną przez Blizzarda jest oczywiście Warcraft III. Jak zdążyliście zauważyć, mam z owej gry obecny avatar. Teraz kilka słów o samej grze. Mam w niej do dyspozycji dwa tryby - singleplayer i multiplayer, bardziej podobał mi się i dłużej grałem w kampanię dla pojedynczego gracza. Nie można jej nic zarzucić, jest ona bardzo ciekawa, intrygująca i bardzo rozbudowana. Warcraft III grywalnością, dokonałą fabułą i klimatem przewyższa wiele podobnych RTSów i jest niemal doskonały. Podczas rozgrywki zwróciłem dużą uwagę na przerywniki filmowe - zostały one doskonale dobrane do gry i stworzone, po prostu cudo. Oprawa muzyczna jest równie wysokiej jakości, co grafika i obie rzeczy dodają grze uroku. W grze moim ulubionym bohaterem jest bez wątpienia Arthas, którego historia jest znakomicie i ciekawie przedstawiona. Jedyną wadą, która tak naprawdę dawała się we znaki i mi troszkę przeszkadzała jest niemożliwość stawiania wszelakich murów obronnych i fortyfikacji warownych, aczkolwiek bez tego da się żyć i nie jest to aż tak ważne w samej grze. Multiplayer jak cała gra jest wspaniały i do tej pory gram na Battle Necie. Polecam gorąco.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:29:02 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2006, 16:45:19 »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2006, 20:18:55 »
a ja chyba najbardziej lubie WOW'a gdyż to najlepsza gtra MMORPG jaką widział świat ! odjechana grafa i zadania poprostu uwielbiam w nią grac  
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:31:31 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2006, 22:31:50 »
Cóż, w owe "gry" gram mało i nie zwykłem się nimi interesować. Produkty z pod szyldu Blizzarda... miałem styczność z dwoma a scislej Starcraft, oraz Warcraft III.

Przy pierwszej z wymienionych nie zasiedziałem długo, gdyż uwzględnione klimaty w ogóle mnie nie interesują. Do tego odstraszyła mnie bariera językowa, gdyż dobrych kilka lat temu nie miałem pojęcia o angielskim. Również gra mnie zbytnio nie zainteresowała, więc postanowiłem dać sobie spokój.

Następnym produktem, jak już mówiłem był Warcraft III który w porównaniu do Starcrafta niezwykle mnie zaskoczył. Bardzo spodobały mi się klimaty gry, jak i bajkowa grafika. To wszystko przyczyniło się do dwukrotnego "zaliczenia" gry, oraz kilku amatorskich dodatków.

Jak nie trudno się domyślić, druga gra z wymienionych wyparła na mnie dużo lepsze wrażenie, tak więc ulubioną grą Blizzarda z mojego punktu widzenia zostaje Warcraft III.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:34:30 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2006, 23:03:24 »
Z produkcjami Bizzarda obcuje od bardzo dawna. Pierwszą moją grą był Warcraft I, gra na tamte czasy bardzo mi się spodobała i zaciekawiłem się jej światem. Następnie ukazał się Warcraft II przez którego po raz kolejny zarwałem kilka nocek. Ostatnimi laty na rynku ukazał się Warcraft III, oh po premierze tego cuda nie odchodziłem od kompa póki nie ukończyłem gry. ÂŚwietna fabuła, wspaniały świat fantasy i ten klimat coś pięknego. A do tego ta kampania i przejście Arthasa na stronę zła, coś pięknego, tym bardziej, że rasa undead była moją ulubioną. Wszystkie 3 wielkie tytuły ukończyłem w wersji angielskiej a bariera językowa w niczym mi nie przeszkodziła.  

Dalej chyba nie ma o czym pisać...a Diablo to była gra przez którą też wiele nocek zarwałem. Bizzard wydał ogrom wspaniaych gier dzięki którym graczom przez wiele lat żyło się lepiej...i oby było tak dalej.  
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:38:06 wysłana przez Arthas »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2006, 23:16:37 »
Moją ulubioną grą Blizzarda jest Warcraft III. Nie za bardzo lubiłem grać po internecie w niego, więc bardziej wciągnął mnie tryb dla jednego gracza. Podobały mi się ostatnie misje w kampaniach w Reign of Chaos i w dodatku The Frozen Throne, ponieważ kiedyś, kiedy byłem mało doświadczony w grach, myślałem, że te misje są nie do przejścia. xD Oczywiście później je przeszedłem. Moim ulubionym bohaterem był Arthas, a także Illidan, ze względu na ich potęgę. Jednak jeżeli miałbym wybierać pomiędzy tymi bohaterami, wybrałbym Illidana, ponieważ super wygląda i w walce okazuje się być bardzo silny.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2006, 23:19:20 wysłana przez RideR »

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Lipiec 2006, 10:41:59 »
Moją ulubioną grą Blizzarda jest Diablo I poniewasz z kumpalmi siedzieliśmy całe noce grając w tą gre która zaskoczyła mnie dźwiękiem i fabułą podem nadeszły czasy Diablo II i sidzieliśmy jeszcze więcej dni i nocy
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:41:03 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lipiec 2006, 14:33:35 »
No właśnie moja ulubiona gra Blizza hmmm bardzo trudny wybór grałem i gram w diablo juz od ok 5- 6 lat , WarCrafta uwielbiam a WoWam mam zamiar kupić bo też w******y. Wybieram WoWa to jest muj ulubieniec potem 2 miejsce ma Diablo i WarCraft

Nie używaj wulgaryzmów -_- - x
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:41:44 wysłana przez Arthas »

Offline deqko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lipiec 2006, 23:19:32 »
Moja ulubiona gra blizzarda jest Diablo 2 :)
Pamietam, jak dlugie godzinki gralo sie na battle.net :) Wraz z innymi graczami, a jeszcze przed tem samemu w domciu :):)
Te potwory, misje, itp... :D

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Lipiec 2006, 23:45:00 »
Moją ulubiona grą oczywiście blizarda jest worcraft 3 i 2
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:42:15 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Lipiec 2006, 15:21:29 »
Cytat: Maksous
Moją ulubiona grą oczywiście blizarda jest worcraft 3 i 2
Omg nie dość, że błędy to do tego jeszcze nie ma uzasadnienia jaki z ciebie "perfidny" spamer

Post #2
Ale gra się nazywa WarCraft i nadal pełno ortów

A ty zaraz dostaniesz warna za off topic ;] istnieje opcja raportuj i opcja edytuj panie naj :P - -x
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:43:01 wysłana przez Arthas »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Lipiec 2006, 15:49:33 »
haha ok uzasadnienie
Byłem młody gdy zagralem w WarCrafta 2 byłem nim bardzo podekscytowany po kilku latach wyszła kolejna częś warCraft 3 grałem w nią dosyć długo w przeciągu 2 miesiecy przeszłem WarCrafta 3 po kilku mieciacach pojawił się dodatek fronzen trone był bardzo ciekawy nadal lubie sobie pograć w warCrafta to naprawdę wspaniała gra
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:44:23 wysłana przez Arthas »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Lipiec 2006, 19:41:21 »
Cytat: Hobgoblin
Omg nie dość, że błędy to do tego jeszcze nie ma uzasadnienia jaki z ciebie "perfidny" spamer

Bawimy się w moderatora? Wiesz, że na forum jest taka opcja raportuj? Ewentualnie można przecież wysłać prywatną wiadomość moderatorowi, w celu zajęcia się niepotrzebnymi postami.
Maksous i Hobgoblin - na przyszłość oczekuję od was bardziej rozbudowanych wypowiedzi, niż jakiś krótkich postów, w których nie ma uzasadnienia.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:45:30 wysłana przez Arthas »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Lipiec 2006, 20:22:56 »
inteligencje cechuje umiejętność przeczytania tekstu z błędami i wyciągnięcie z tego logiki

a wogóle wkurza mnie to jak jakaś niekąpetentna osoba na forum wytyka błedy innym ( admin i mod mają prawo edytować )
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:47:03 wysłana przez Arthas »

Offline Radzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Lipiec 2006, 12:41:16 »
JA kocham warcrafta 3 oraz jego dodatek. Grałem w paru turniejach najdalej zaszedłem do 1/8 finału
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:47:41 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Lipiec 2006, 18:15:25 »
Ja także bardzo lubie WarCraft'a. Była to jedna z Moich pierwszych gier idla tego umiem w nią całkeim nieźle grać. W piątek zamówiłem sobie oryginalną wersje na stronie gram.pl. Bardzo mi się to opłacało z kilku powodów.

1. Za założenie nowego konta na gram.pl (ja nie reklamuje tej strony tylko mówie o niej jako o obojętnej stronie do kupienia gier) dostaje się 10pln wirtualnych pieniędzy które można odliczyć od ceny gry. Gra kosztuje 59.90 i po odliczeniu kosztuje 49.90 + koszty przesyłki to będzie razem jakieś 65,90zł. Dlaczego aż tyle ponieważ ja zamówiłem gre ocztą kurierską i wtedy koszty przesyłki wynoszą 15zł. a gra przychodzi następnego dnia po zamówieniu (oczywiście chodzi mi tu o dni robocze np. poniedziałek, piątek).

2. Gdy gra dojdzie do osoby, która ją zamówiła dostaje się także kod, który należy zarejestrować na stronce do swojego konta, a dostanie się kolejne wirtualne pieniądze np. Gothic II, jego też zamówiłem na gram.pl i dostałem za niego 15 wirtualnych pln a WarCraft jest od niego droższy o 25 zł co daje jakieś kolejne 15 pln wirtualnych czyli razem 30 wirtualnych pieniążków.

3. Gdy zamawiamy WarCrafta III dostajemy w prezęcie i całkowicie za darmo jego dodatek: Warcraft III Frozen Throne.

Polecam każdemu zagranie w tą gre. Zostawia on nie zapomniane wrażenia na graczu który w nią gra lub grał. Ja osobiście gre przeszłem okoo 3 razy. Raz przeszłem gre z kodami a dwa razy bez kodów. Polecam granie w nią bez kodów ponieważ psują one wrażenia. Gdy wpisze się kod na nieśmiertelność twoje oddziały i bohater zabijają wrogów jednym udeżeniem co powoduje że wszystkie artefakty stają się nie potrzebne. Naprzkład Orb Fire jeśli dobrze pamiętam dodawała +12 do ataku. A jak wpiszesz kody to nie ma żadnego znaczenia, nawet jeśli byś odejmował 1-5 to i tak byś zabijał wrogów jednym udeżeniem. Troszke się rozpisałem ale sam sobie się nie dziwię przecież to jedna z moich ulubionych gier i zasłużyła troszke dłuższego wytłumaczenia.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2006, 18:16:35 wysłana przez SylveR »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Lipiec 2006, 12:58:38 »
U mnie na pierwszym miejscu jest Warcraft III, spodobała mi się grafika jest taka przyjemna dla oka, do tego fajne zróżnicowane klimaty i ciekawe kampanie. Ras do wyboru co prawda mało, ale ja i tak prawie zawsze gram nieumarłymi. Dróga gra to Diablo II Lord of Destruction, co prawda polega przeważnie na siekaniu potworków ale jest spoko. Grafika teł jest całkiem, całkiem.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:48:42 wysłana przez Arthas »

Offline Valor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Sierpień 2006, 09:14:32 »
Bezsprzecznie najlepszą grą Blizzarda jest ponadczasowy Sarcraft. Pamiętam te dni, kiedy kupiłem go. Cieplutki, wręcz opływał grywalnością. Zagrywam się do dziś, jak grasz dużo w necie uzależnia jak WoW   .

Ale! Ja i tak uważam, że duet Warcraft III - Frozfen Throne to moje ulubione gry Blizzarda, choć nie mówię, że najlepsze   . Po prostu patrzę obiektywnie.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Sierpień 2006, 18:19:17 »
Zdecydowanie WoW jak narazie bo ostatnio przyykul ma uwage jak dotychczas ciagle sa poprawki w tej grze i wogole potem zas Warcraft III ehh ta gra ciagle do niej powstaja mapki ale za to jakie   potem jest Starcraft a na koncu Diablo niewiem czemu  

Offline Piotro USSJ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Sierpień 2006, 12:11:28 »
A więc, moją ulubioną grą Blizzarda jest przede wszystkim DiabloII a dokładniej dodatek Lord of Destruction. Dobra grafa, ciekawe postacie, świetna fabuła i to co najbardziej w niej lubię to oczywiście gra na battle.net. Ogólnie ta gra nigdy mi się nie znudzi.

Inną grą firmy Blizzard, która bardzo przypadła mi do gustu jest WarcrafIII. ÂŚwietna grafika, oraz kampania. Poza tym jest to starategia czyli mój ulubiony typ gier.

W WoWa grałem przez jakiś czas i muszę przyznać, że nie jest świetny. O wiele bardziej podobało mi się Guild Wars oraz Lineage][.

Starcrafta grałem raz czy dwa u kolegi, więc nie poznałem jej tak dobrze, żeby powiedzieć czy jest dobra czy denna .

Ogólni, firma blizzard robi świetne gry  

Pozdr

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona gra Blizzarda
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Sierpień 2006, 12:11:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything