Autor Wątek: stracilem zapisane stany gry- save  (Przeczytany 4278 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Audio

  • Gość
stracilem zapisane stany gry- save
« dnia: 20 Maj 2009, 19:27:49 »
zainstalowalem wlasnie patch 1.7 i 1.71
w folderze w moje dokumenty wszystko jest a jak włączam gre to nie widzi moich save'ow :((

co robic?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2009, 19:48:39 »
Przecież trzeba grać od nowa po zainstalowaniu patcha. Wcześniejsze zapisy nie funkcjonują.

Forum Tawerny Gothic

Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2009, 19:48:39 »

Audio

  • Gość
Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2009, 20:21:18 »
po instalacji 1.6 wszyskto gralo...
powaznie trzeba grac od nowa? sens jest? jak jestem w 2/3 gry poza tym komu sie chce grac od nowa jak pierwszy raz gra i ma ponad polowe gry ukonczone;/
głupota..czy nie mozna postaci i wykonanych zadan przeniesc na nowy patch? zenada:(

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2009, 21:01:18 »
po instalacji 1.6 wszyskto gralo...
powaznie trzeba grac od nowa? sens jest? jak jestem w 2/3 gry poza tym komu sie chce grac od nowa jak pierwszy raz gra i ma ponad polowe gry ukonczone;/
głupota..czy nie mozna postaci i wykonanych zadan przeniesc na nowy patch? zenada:(


Patch zmienia bardzo wiele rzeczy, więc savy nie działają. Poza tym  z nowym patchem gra się całkiem inaczej.

Audio

  • Gość
Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2009, 21:12:32 »
tak, ale czy to tak trudno przekonwertowac umiejetnosci, ekwipunek oraz wykonane zadania? bo ja mysle ze to zaden problem.. co bylo w tym tak trudnego... cóż pierwszy raz sie spotykam z patchet przez ktory trzeba grac od nowa..

no ale nic tego nie zmieni... skoncze gre i zaczne od nowa najwyzej z nowym patchem

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2009, 21:24:17 »
Cytuj
tak, ale czy to tak trudno przekonwertowac umiejetnosci, ekwipunek oraz wykonane zadania? bo ja mysle ze to zaden problem.. co bylo w tym tak trudnego...
To źle myślisz. Tak jak zostało powiedziane, trzeba grać od nowa i zresztą widnieje o tym informacja przy ściąganiu patcha (lub przy instalacji aktualizacji), zatem trzeba było skończyć grę, a dopiero później instalować.

Forum Tawerny Gothic

Odp: stracilem zapisane stany gry- save
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2009, 21:24:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything