Autor Wątek: Two Worlds II  (Przeczytany 2018 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Two Worlds II
« dnia: 20 Maj 2009, 18:37:05 »
Prawdo podobnie pod koniec lata wyjdzie Two WorldsII,grałem w pierwszą część i według mnie była spoko,wydaje mi się że będzie nie złą konkurencją dla G4,czekam z niecierpliwością na tą gierkę,z tego co piszą o tej gierce pod względem fabuły i grafiki to według mnie wyrasta na hicior jesieni,może jakiś komentarz? ;)

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Two Worlds II
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2009, 09:25:55 »
W pierwszą część też grałem i trzeba przyznać, że nieźle mnie wciągnęła. Szkoda tylko, że nie udało mi się przejść jej do końca. Jeśli druga część gry będzie podobna do swojej poprzedniczki to nie ma co się spodziewać żadnej nadzwyczajnej produkcji. Twórcy powinni całkowicie zmienić system walki (bo ten z Two Worlds był zbyt przesadzony, że się tak wyrażę), udoskonalić grafikę, i najważniejsze: skombinować porządną fabułę, ponieważ przy pierwszej części fabuła nie była ciekawa. Jeśli chodzi o muzykę to mam nadzieję, że będzie podobna to tej z TW, która bardzo mi się podoba. Two Worlds jest dość przeciętną, ać wciągającą grą i z bardzo fajnym klimatem. Mam nadzieję, że podobny klimacik będzie w Two Worlds II.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Two Worlds II
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2009, 09:25:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top