Autor Wątek: Tajemnicza osoba  (Przeczytany 6164 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Maj 2009, 22:15:59 »
-Idziemy do karczmy w której Eugene nocuje i gdzie ma przyjaciela. A ty...- rzekł przyglądając się towarzyszowi- gdzieś posiał łuk i miecz? Przecież miałeś go jak wyruszaliśmy.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Maj 2009, 22:22:11 »
Idźcie wreszcie do karczmy tam sobie pogadacie, a nie na środku ulicy gadacie jak dwie przekupki na targu, Eugene marznie już.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Maj 2009, 22:22:11 »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #62 dnia: 24 Maj 2009, 11:08:25 »
Pavulon i Gordian weszli do karczmy (trochę długo im to zajęło). Pavulon odpowiedział Gordianowi.
Czuje że już wiesz gdzie ale i tak ci powiem. Zapier, to znaczy wzięli mi pewni goście. Możliwe że są oni tutaj. Byłem z nimi umówiony na odebranie swojego ekwipunku ale się nie pojawili. Cholera te zasrane gołębie. Gdyby nie one nie musiałbym tego czyścić.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #63 dnia: 24 Maj 2009, 19:21:34 »
Gdy byli już w karczmie elf zamówił 3 kufle miodu, czekając na zrealizowanie zamówienia zapytał karczmarza. -Powiedz mi jak przekonać Eugene aby udał się z nami porozmawiać z moim zleceniodawcą. Chcę tylko aby wyruszył z nami do Valfden i tam z nim porozmawiał bo sam szef nie może z nim się spotkać tutaj, ale to już ze względu na urząd jaki pełni. Rzeknij mu słówko aby nam zaufał, naprawdę mamy czyste intencje.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #64 dnia: 24 Maj 2009, 19:30:26 »
- Przepraszam ciebie, ale prawdę mówiąc, Eugene jest dla naszych ludzi, mieszkańców, bardzo ważny, rzekłbym, ze śmierć Eugene byłaby bardziej opłakiwana niż kogokolwiek innego... Jest postacią szczególną, jest miły, sympatyczny, przyjazny i dużo przeszedł, dba sam o siebie... wątpię by mieszkańcy pozwolili wam go wyprowadzić stąd Eugene'a... prędzej dokonają samobójstwa... Sam bym wam nie pozwolił... Jest to taka nasza perełka... gdybyście poznali cały dzień Eugene'a, byście pewnie zrozumieli czemu dla każdego jest taką ważną osobą... Powiedz więc kim jest ten wasz szef i jakie ma obowiązki, że nie może ruszyć swojej tłustej dupy do naszego miasta...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #65 dnia: 24 Maj 2009, 19:38:51 »
- Nasz szef to wpływowy szlachcic z Valfden lecz jego imienia  zdradzić Ci nie mogę. Mógłbyś mi opowiedzieć kim naprawdę jest Eugene? Bo z tego co mówisz wynika iż nie jest on zwyczajnym szarym człowiekiem, który mieszka w mieście i jest ulubieńcem reszty mieszkańców. A czy w takim razie zgodziłbyś się pójść z nami? lub wyznaczyć jakąś osobę która udałaby się z nami na Valfden i zaopiekowałaby się Eugene'm w czasie podróży?

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #66 dnia: 24 Maj 2009, 19:49:40 »
- Nie warto, chyba że chcecie byśmy w eskorcie straży miejskiej szli wraz z katem oczywiście, żeby spektakularnie was gdzieś po drodze przy świadkach zabić...jestem pewny, ze bez tego by nas nie wypuszczono, zresztą i dobrze... Eugene to bardzo pozytywna postać... Zaproście tego waszego szlachcica... powiedz kim on jest w ogóle... skoro prosisz mnie bym opowiedział o Eugene to i ty bądź szczery wobec mnie...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #67 dnia: 24 Maj 2009, 20:05:33 »
Cholera więc może być wielki problem. A co do mojego zleceniodawcy to nazywa się Canis i jest magiem. Mówią o nim dobrze ja sam zbytniego kontaktu z nim nie miałem. Znalazłem ogłoszenie w karczmie i razem z Pawulonem wyruszyliśmy. On sam nas tutaj przeniósł i kazał nam znaleźć Eugene. Resztę już znasz. No może jeszcze poza tym że jacyś ludzie okradli z uzbrojenia mojego towarzysza.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #68 dnia: 24 Maj 2009, 20:34:50 »
- Eugene mówił, że widział jakąś napaść na jakiegoś człowieka... może mógłby wam pomóc... może chodziło o was. Więc czemu wasz zleceniodawca nie mógł sam tutaj przyjść? albo przyjść z wami?

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #69 dnia: 24 Maj 2009, 20:41:25 »
Wiesz co jeżeli w eskorcie straży to z chęcią ale bez kata. Bo coś mi się zdaje że ze strażą by nie było problemów. Mam pytanie. Czy Eugene może być ważny dla miejscowych przestępców? Nie chodzi mi o niego tylko o coś co może posiadać. Coś czuje że to dlatego mogli mnie zaatakować przestępcy. Przecież nie dlatego że dobrze walczę ani dlatego że mam pieniądze. Co do zleceniodawcy chyba ma ważniejsze rzeczy w mieście. Ja nie interesuje czemu zleceniodawca zlecił mi to, po prostu to robię. Co do odpowiedzi co robi zleceniodawca uznaj to za żart. Wątpię żeby coś ważnego teraz robił.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #70 dnia: 24 Maj 2009, 20:49:37 »
A żebyś się nie zdziwił Pawele z farmy, Canis ma co robić.

- Tak, ale nie pozwoli w tym mieście nikt, by była możliwość zagrożenia Eugene'owi, każdy, naprawdę każdy czuje szacunek i respekt dla niego... Czy to obywatel, więzień, czy urzędnicy, czy ktokolwiek... A skoro mówisz, ze ten wasz zleceniodawca, zapewne nic ważnego nie robi, no to musi być z nim coś nie tak... skoro sam nie mógł spożytkować czasu odpowiednio...

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #71 dnia: 24 Maj 2009, 21:09:20 »
//ÂŻartować nie można.

Nie, wszystko z nim jest w porządku. Jako mag się dokształca, jako rzemieślnik dorabia a jako obywatel uczestniczy czynnie w życiu publicznym. Być może robi jedną z tych trzech rzeczy, albo robi coś innego. Co do Eugene, wiem że wszyscy go szanują, ale czemu wy wszyscy myślicie że my mu chcemy zrobić coś złego. Przecież jak by tak było ty byśmy sobie załatwili teleport do Valfden i tyle co by było nas widać. Tak poza tym chciałbym się dowiedzieć co widział Eugene wtedy gdy mnie okradli.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #72 dnia: 24 Maj 2009, 21:53:23 »
- Eugene powinien zaraz wrócić z pracy... jestem cieka jak byś się teleportował marny wojowniku... nie wyglądasz na takiego co by to potrafił, czy nawet kiedykolwiek się tego nauczył, wybacz za szczerość... Odnośnie ostrożności... jest to dla nas ważna osoba, troszczymy się o niego i jego dobro...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #73 dnia: 24 Maj 2009, 22:08:53 »
Dobrze więc teraz pytanie. Pomożesz nam? Wiemy że my we dwóch nie damy rady spełnić prośby Canisa, ale może ty znasz kogoś kto mógłby nam pomóc. Zaraz powinien zjawić się Eugene to może pomoże jakoś w tej drugiej sprawie.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #74 dnia: 24 Maj 2009, 22:14:05 »
- Nie pozwolę wam narażać życia Eugene'a, żeby jakiś nadęty idiota go zobaczył...

Gdy to wypowiedział do karczmy wszedł Eugene i podszedł ł do karczmarza.

- Witaj Eugene, jak było w pracy?

- Dobry wieczór. Było przyjemnie, z tym panem dziś rozmawiałem.


Wskazał palcem Gordiana.

- Eugene... tak niedobrze wskazywać palcem...

- Przepraszam... Ale Andrew, Jerry, Henry i Lee odstraszyli go...

- Usiądź, podam kolację...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Maj 2009, 22:36:56 »
-Eugene przy urzędzie wspomniałeś mi o napaści na jakiegoś człowieka nie wiesz kim byli ci źli ludzie?

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #76 dnia: 24 Maj 2009, 22:40:57 »
- To był Kolton... widziałem to...

Karczmarz podał pieczonego kurczaka i butelkę miodu Eugene'owi...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Maj 2009, 23:05:25 »
Kolton? A kto to taki? Jeżeli wiesz gdzie mieszka to wskaż nam drogę.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #78 dnia: 24 Maj 2009, 23:36:52 »
- Nie wiem... ale to był Kolton... naprawdę... nie jestem głupi...
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2009, 23:56:17 wysłana przez Canis »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Maj 2009, 15:14:00 »
Dobra, nie ważne. -odpowiedział
A co do ciebie, karczmarzu. Wiesz gdzie znajdę tego Koltona. Z wielką chęcią go odwiedzę. Co do teleportu. Nie myśl że każdy który wygląda jak ja może nie umieć się teleportować. W końcu pozory mylą. A co do szczerości. Lepiej być szczery niż gadać głupoty. Szczerością się dalej zajdzie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnicza osoba
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Maj 2009, 15:14:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything