Autor Wątek: Problemy z wejściem na stronę  (Przeczytany 4182 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Problemy z wejściem na stronę
« dnia: 12 Grudzień 2006, 20:09:21 »
Ostatnio dość często mam kłopot wejściem na stronę Tawerny. Okazuję się że nie tylko ja mam takie problemy, ma je równiez Metztli. Gdy próbujemy wejść pokazuję się taki błąd.

Cytuj
SQL error: Too many connections
SQL error code:
Date: Tuesday 12th 2006f December 2006 08:02:55 PM

Co dziweniejsze mamy ten problem w tej samej chwili. Więc pytam się co się dzieje?

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:11:27 »
Mi też się wyświetla coś takiego, ostatnio coraz częściej.

Forum Tawerny Gothic

Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:11:27 »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:16:19 »
Też tak miałem.

Cytuj
SQL error: Too many connections

Czyżby serwer nie wyrabiał? :) Biorąc pod uwagę ten wpis można wywnioskować, że zbyt wielu userów próbowało się odwiedzić forum i serwer nie wytrzymał.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2006, 20:45:39 wysłana przez zaj »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:34:07 »
Jest to po prostu wina serwera i cały serwis w takich momentach muli każdemu z nas. Wiem, że to doskwiera i doprowadza co niektórych do napadów złości jednak wytrzymajcie jeszcze kilka dni do tygodnia max. Ponieważ mają wtedy zostać zakupione nowe serwer na których serwis zacznie poprawnie funkcjonować...żadnych zacięć.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:57:30 »
Naszą strone, poprostu odwiedza coraz więcej użytkowników. Serwer na którym obecnie funkcjonujemy nie jest wystarczający. W chwili obecnej są zakupowane nowe, lepsze serwery, które umożliwią działanie strony w 100%. Prosimy o cierpliwość.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2007, 11:16:36 »
Ja też mam te problemy i mam je nadal i to coraz częściej. IsentoR powiedział że będzie to załatwione góra tydzień, a mineło już dwa. Nie chciałbym nikomu naprzykrzac, jednak kiedy są te problemy to jak już nawet załaduje sie strona to trzeba długo czekać, aby wejźć w inny temat. Jest to bardzo denerwujące

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Styczeń 2007, 11:48:03 »
Cytuj
Ja też mam te problemy i mam je nadal i to coraz częściej. IsentoR powiedział że będzie to załatwione góra tydzień, a mineło już dwa. Nie chciałbym nikomu naprzykrzac, jednak kiedy są te problemy to jak już nawet załaduje sie strona to trzeba długo czekać, aby wejźć w inny temat. Jest to bardzo denerwujące unsure.gif

Niestety to niezależy od Isentora, tylko od pracowników gram.pl, którzy tym się zajmują. Sami widziecie, jak to wszystko długo trwa, a to dlatego że organizacja zespołowa w teamie gram.pl, nienależy do najlepszych, jak widac. Z najnowszych informacji, wiem że strona znajduje się na nowym serverze, czekamy tylko i wyłącznie na przekierowanie, po czym strona powinna działac, bez zażutów.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Luty 2007, 10:30:46 »
Widać, że nasi kochani pracownicy gram.pl coś się nie starają, ponieważ wczoraj (i nie tylko) ja i moi koledzy nie mogliśmy wejść na stronie i wyświetlały się dokładnie takie same napisy jakie zacytował Dragosani. Wiem, że to nie wina admina (ale rym  ), ale może ktoś powiedziałby mi/nam kiedy wreszcie nie będzie tych problemów.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Luty 2007, 10:55:40 »
Cytuj
ale może ktoś powiedziałby mi/nam kiedy wreszcie nie będzie tych problemów.

A my za to chcielibyśmy wiedzieć, to od gram.pl. Niestety dostałem niedawno wiadomosc, ze trwa konfiguracja serwera, i proszą o cierpliwość. Więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Luty 2007, 10:57:11 »
Cytat: Lord Sado
Wiem, że to nie wina admina (ale rym  ), ale może ktoś powiedziałby mi/nam kiedy wreszcie nie będzie tych problemów.
Z tego co się dowiedziałem wykonywano backup serwera jednak według mnie backupu mnie wykonuje się dwa dni z takimi skutkami. Nie będę wnikał w to co tak naprawdę bawiono się wczoraj ważne, że dzisiaj wszystko działa poprawnie i już nie muli.

A jeśli chcesz wiedzieć czy nie będzie takich problemów w przyszłości to musisz iść do wróżki ponieważ tego nawet ja nie potrafię przewidzieć.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Maj 2007, 12:03:28 »
Warto zakomunikować.

W dniu wczorajszym strona jak i forum Tawerna Gothic, była większość dnia nie dostępna dla użytkowników. A to dlatego, że serwer na której stoi strona i forum, był wczoraj cały dzień naprawiany, i konfigurowany. Nie wiem czy to prawda, ale mniejsza z tym. Osoba, zajmująca się sprawą serwera, nie chciała więcej informacji wyjawić, i powiedziała, że przez 1-2 dni tego typu "zwiechy" mogą się powtórzyć lecz nie koniecznie.

Za utrudniania przepraszamy

Forum Tawerny Gothic

Problemy z wejściem na stronę
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Maj 2007, 12:03:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top