Autor Wątek: Czyjego zachowania nie tolerujesz  (Przeczytany 46708 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oktawian August

  • Gość
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Maj 2009, 21:08:49 »
Penaut z ciebie jest lizus jebany.Dobra ja kończę tą kłótnie nie wypowiadam się już na ten temat nie będę i mam nadzieje że nie będę wciągany w temat.
 Za kilkakrotne obrażanie userów.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:13:04 wysłana przez Proglan »

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Maj 2009, 21:11:45 »
To idź zmieniać świat, jesteś naiwny jeśli myślisz, że ten temat coś da, ale dobra, koniec offtopu bo przyjdzie bad modernizator i warny powstawia.

PS. Bajki rządzą..


To może się drogi Mantosie od razu pozabijajmy!!! albo zrzućmy  bombę atomową ,,to ci odpowiada????

Forum Tawerny Gothic

Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Maj 2009, 21:11:45 »

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Maj 2009, 21:11:53 »
Aha i jeszcze jedno do nielubianych osób doszedł Mr.Samolubny Peanut.Isentor to taki jakby główny admin TG tak więc takich ludzi się szanuję i jak już stwierdziłem rozwinołem myśl Kyrasa ty lepiej dzieciaku spójrz na posta jakiego napisałeś i zastanów sie CO tam napisałeś bo widzę że pisałeś go że tak powiem "po omacku".Naprawdę nie dziwię się żę masz 49 tyś. ujemnej reputacji.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: KTO CIĘ DOPROWADZA DO ROZTROJU ŻOŁĄDKA NA T.G
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Maj 2009, 21:12:30 »
Sirius w roli rozjemcy xD
Idź się człowieku schowaj. A naszych wszystkich bad modernizatorów proszę żeby nie zamykali tego tematu bo przynajmniej jest gdzie pisać. Sami widzicie, przecież to tragedia, garstka weteranów w naszym dziale pobija rekordy popularności naszymi tematami? Przecież zwykli userzy po prostu się tu zanudzają.

Prolgan, daruj sobie :D nie znasz mnie idioto, nawet śmiem stwierdzić że nigdy nie czytałeś moich postów, nigdy mnie nie widziałeś w rl, nigdy ze mną nie rozmawiałeś. Nie potrafisz podać przykładu kiedy się podlizywałem. Ja mogę podać przykład, nie mówię do ciebie natomiast że jesteś jesteś takim cwelem jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, bo w ogóle cie nie widziałem, podobnie jak ty mnie, a po drugie nie mogę tego uzasadnić. Zrozum to i przestań robić z siebie idiotę.

13 latek do mnie mówi dzieciaku. Jak to kiedyś powiedział Stanisław Lem - "nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu". Po pierwsze to że jestem samolubny to dla mnie żadna obelga bo dobrze to wiem, a po drugie co w moim poście było nie tak, że twierdzisz iż pisałem go "po omacku". I co to znaczy?
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:29:50 wysłana przez Peanut »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Maj 2009, 21:15:38 »
Cytuj
Wow to wkurza cię nawet Isentor??O Boże żeby się tylko nie dowiedział bo będzie masakra
Kurwa, no tak przecież Is to bóg w trzech osobach i nic złego o nim nie można powiedzieć. ^^
Cytuj
Wszystkich tu nienawidzę. Bez powodu, a mówię to bo tak.
ja tak samo, ale najmocniej Kyraska. ;***
Cytuj
denerwuje mnie Isentor bo jest brzydki
Wkurwiasz mnie, bo obrażasz boga jedynego i słusznego. Amen!
Cytuj
PS:czekam na reputacje
Za lizanie dupy repa nie dają... ;/
Cytuj
A naszych wszystkich bad modernizatorów proszę żeby nie zamykali tego tematu bo przynajmniej jest gdzie pisać. Sami widzicie, przecież to tragedia, garstka weteranów w naszym dziale pobija rekordy popularności naszych tematów? Przecież zwykli userzy po prostu się tu zanudzają.
Peanut na prezydenta!!!

PS. ÂŁadnie ci się Pinatku podlizuję? ^^
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:19:02 wysłana przez Serailo »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: KTO CIĘ DOPROWADZA DO ROZTROJU ŻOŁĄDKA NA T.G
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Maj 2009, 21:20:27 »
Tak, pięknie Serailku, aż dam ci repusia :*

Cytuj
PS:czekam na reputacje

OO a tej perełki nie widziałem ;D
Posłuchaj uważnie kochany. Reputacja jest to taka opinia jaką przykładowy user ma w swoim otoczeniu. To właśnie oznacza to słowo. Owym otoczeniem na TG są inni userzy. Czytając twoje posty, reputację możesz dostać co najwyżej ujemną. Jak na złość, ujemną reputacje może dawać tylko administracja, a nie zwykli userzy, a więc czekać na reputacje możesz se do usranej śmierci, bo śmiem twierdzić że za te bzdury nikt ci dodatniej nie wstawi :]

Cytuj
Isentor to taki jakby główny admin TG tak więc takich ludzi się szanuję
Aha. Patrząc na to z logicznego punktu widzenia stwierdzam iż:
Admirał Ptasznikov to taki jakby zwykły user TG (czyli nie główny admin TG) tak więc takich ludzi się nie szanuje.

Spójrz na to co napisałeś, potem spójrz na to co ja napisałem i się zastanów. Poza tym Isentor to nie "taki jakby główny admin TG" tylko główny admin TG i przyjmij to do wiadomości.

Cytuj
rozwinołem

co to jest rozwinołem i z czym to się je?
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:28:20 wysłana przez Peanut »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Maj 2009, 21:22:50 »
Och jakże cudowne siedlisko gniewu i nienawiści. Pozabijajcie się to przynajmniej będę miał rozrywkę patrzenia jak wypruwacie sobie flaki i kąpiecie się we krwi pokonanych wrogów. Mnie wkurzają fanatyczni katole, którzy od czasu do czasu próbują przeprowadzić na forum swojego rodzaju krucjatę. Przykłady takich stworzeń to Księżycowy Chłoptaś MooN i dawno już, na szczęście, zbanowany Byakugan. Chciałbym ujrzeć ich truchła nabite na pale i systematycznie zjadane przez padlinożerców.


Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Maj 2009, 21:23:00 »
Cytuj
OO a tej perełki nie widziałem
Posłuchaj uważnie kochany. Reputacja jest to taka opinia jaką przykładowy user ma w swoim otoczeniu. To właśnie oznacza to słowo. Owym otoczeniem na TG są inni userzy. Czytając twoje posty, reputację możesz dostać co najwyżej ujemną. Jak na złość, ujemną reputacje może dawać tylko administracja, a nie zwykli userzy, a więc czekać na reputacje możesz se do usranej śmierci, bo śmiem twierdzić że za te bzdury nikt ci dodatniej nie wstawi :]
Pierdolisz Pinut, ja mu wstawię. A temat ogólnie jest zacny, tylko się trochę burdel tu zrobił, trzeba by jakiegoś moda z jajami, żeby tu porzadek zaprowadził i będzie good.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: KTO CIĘ DOPROWADZA DO ROZTROJU ŻOŁĄDKA NA T.G
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Maj 2009, 21:28:45 »
Panowie, widzę że modzi się nie popisują, więc jako człowiek z doświadczeniem w tym fachu zaprowadzę tu porzadek. ;]
Do kurwy nędzy, temat jest o tym, na czyj widok bierze cię sraka, a nie o tym, czy Prolgan jest idiotą, czy też nie... Od takich tematów są dyskusje filozoficzne albo ki chuj... Kiedy w końcu coś zaczyna się dziać na forum dla zwykłych userów, to robi się tu burdel, tak było jest i będzie, no ale ludzie opanujcie się. Zróbmy "room of the world", czyli pokój na świecie. ;P

EDITO: I pomyśleć, że ja tu chciałem tylko solucje sprawdzić. ;]

Cytuj
A nie jesteś? Serail, to na pewno nie jest twoje 8 konto?
Mówiłem ci, że moim 8 kontem był Respev... ;/

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Maj 2009, 21:40:53 »
Dziwny temat. A Proglan się ośmiesza z każdym postem. Dobry jesteś, ale gdybyś tak częściej myślał.

A ja nie lubię wszystkich poza niejakim Cescem.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: KTO CIĘ DOPROWADZA DO ROZTROJU ŻOŁĄDKA NA T.G
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Maj 2009, 21:43:21 »
Cytuj
Penaut mnie też nie znasz nie wiesz jaki jestem naprawdę i daruj sobie parszywe obelgi że jestem lizusem,ciotom i kim tam jeszcze.Jeżeli ktoś mnie wyzywa ja też będę wyzywał i nie pisz że robię z siebie idiotę bo nim nie jestem.

Nie ciotom tylko ciotą. Widzisz, robisz z siebie idiotę. I wskaż mi post w którym napisałem że jesteś ciotą. Natomiast na to że się podlizujesz na forum (na forum bowiem w rl cie nie znam - nie będę hipokrytą) mam dowody i świadków. Śmiesznie zabrzmiało :P

Cytuj
Dziwny temat. A Proglan się ośmiesza z każdym postem. Dobry jesteś, ale gdybyś tak częściej myślał.

A ja nie lubię wszystkich poza niejakim Cescem.

No ten hooligan to spoko ziomek, codziennie wpierdala kosy 23 pierwszym lepszym spotkanym osobom, maluje graffiti na każdej niepomalowanej ścianie i w ogóle. Szacun dla gościa!


A w okule to feterani inćcie stont po ropicie pórtel i nirzdżyće szycie niefinym czynastolatkął!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111oneoneone i oni!
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:46:16 wysłana przez Peanut »

Oktawian August

  • Gość
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Maj 2009, 21:44:43 »
To jak tu nikogo nie lubisz to po co tu jesteś?????.
Ośmieszasz się człowieku idź spać bo mama jutro śniadanie nie da.]
Myślisz że jesteśmy aż tak głupi że nie wiemy że twoja dawna ksywka to Cesc.

Penaut nie wiedziałem że nie można się pomylić w danym słowie.Jeżeli tak mnie atakujecie to podajcie linka gdzie się niby podlizuje????
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:47:25 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: KTO CIĘ DOPROWADZA DO ROZTROJU ŻOŁĄDKA NA T.G
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Maj 2009, 21:47:16 »
Cytuj
To jak tu nikogo nie lubisz to po co tu jesteś??.
A gdzie on na poważnie napisał że nikogo tutaj nie lubi? ;]
Cytuj
Ośmieszasz się człowieku idź spać bo mama jutro śniadanie nie da.]
I mówi to 15 latek do 15 latka... a komentuje 15 latek. ;p
Cytuj
Myślisz że jesteśmy aż tak głupi że nie wiemy że twoja dawna ksywka to Cesc.
Zgon, lol, omg i WTF. ;D Chelsea hooligan, w końcu cię przejrzeli!

EDIT: Piszmy szybciej, bo przyjdzie admin i zabawy będzie koniec. ^^


Cytuj
Jeżeli tak mnie atakujecie to podajcie linka gdzie się niby podlizuje?
Mówisz i masz...
Cytuj
Zgadzam się w 100% z Creo Vulnero ponieważ strona założona przez Cesc "cenzura" jest poważnym konkurentem i na dodatek ma wszystko to co administratorzy TG napisali o poprzednich częściach itd a ty sobie to wszystko zgapiłeś i napisałeś w swojej stronie i jeszcze dobra rada taką jak ci dał Creo Vulnero idź stąd i nie wracaj.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 21:57:01 wysłana przez Serailo »

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Maj 2009, 21:59:32 »
UWAGA PANOWIE!!!!! TO NIE JEST TEMAT NA OBRZUCANIE SIÊ OBELGAMI,TYLKO INFORMOWANIE " KOLEGÊ" CO POWINIEN ZMIENIC SWYM ZACHOWANIEM NA FORUM....

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: KTO CIĘ DOPROWADZA DO ROZTROJU ŻOŁĄDKA NA T.G
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Maj 2009, 22:04:02 »
Serail skreśl tamto "Peanut na prezydenta"
Cesc na prezydenta. Rozwaliłeś mnie ostatnim postem ;D.

Cytuj
Penaut nie wiedziałem że nie można się pomylić w danym słowie.

Pomyłka? Po pierwsze to napisałeś tak 2 razy w 2 postach więc o zwykłym 1-razowym zapomnieniu nie ma mowy, po drugie to są podstawy ortografii. Dla mnie osoba nie znająca zasad ortografii na poziomie 4 podstawówki to idiota.

Cytuj
Oo ty Łowco Głów jesteś taki biedny że szukasz okruszków chleba na ulicy?? Dam ci rade:lepiej bądź szybki bo gołębie mogą być szybsze.

wikipedia.pl - wejdź tu, wpisz hasło ironia i se poczytaj. Konieczne, mówię ci warto!

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Maj 2009, 22:12:12 »
A Wy teraz robicie burdel tutaj? Mantos, Peanut, Serail, Sado i kleryk Drago won na forum weteranum, a nie wkurwiacie resztę świata. xD

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Maj 2009, 22:12:27 »
Teraz usiądźcie ładnie w kółeczku, dzieci, a stary Weteran opowie wam historię z dawnych lat. Niemalże zaraz po wojnie, na pewnym forum jakaś menda założyła temat w którym ludzie mieli pisać kogo tutaj nie lubią. Istniał on krótko, gdyż jeden z modów przewidział burdel jaki się w nim wywiąże. Jak widać ów mod, miał rację, gdyż mroczny temat powrócił i ponownie zaczął szerzyć chaos. Tak więc przestańcie, drogie dzieci robić tutaj taki burdel, ale przyjdę w nocy wyrwę wasze serca, by je, jeszcze bijące, skonsumować.



Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Maj 2009, 22:16:07 »
Cytuj
A ja jestem samolubny i koffam tylko siebie no i jeszcze siebie, a reszta be. Tak bez obrazy, ale niektórzy piszący w tym temacie mają nieźle najebane pod dekielkiem.
Prawie jak na AC, nie? ;P
Ale żęby nie było, że offtop.

Nie lubię Mantosa, bo dzisiaj grzebał przy antenie od internetu i mógł przez to umrzeć, bo mógł spaść z dachu!!! I to mnie w nim wkurza, popraw to! Od razu lepiej...
Nie lubię Kozłowa, bo jak mi zaczyna mówić o ekonomii i polityce, to ja się potem nad tym zastanawiam, a mógłbym w tym czasie pójść na pochód 1-majowy... Popraw to...
I to by było tyle.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Maj 2009, 22:18:05 »
Dragosani milcz, bo jeszcze Crisis przyleci poszczekać ;D

Cytuj
A Wy teraz robicie burdel tutaj? Mantos, Peanut, Serail, Sado i kleryk Drago won na forum weteranum, a nie wkurwiacie resztę świata. xD

To co, muszą mieć jakąś nauczkę za to że żyją!

Cytuj
Pierdolić głupoty można, ale z umiarem panowie... ;]

Grzeszysz, pierdolić głupoty można zawsze i wszędzie i bez końca! Tylko czasami przychodzi mod i zabrania i już nie można. Isentor by sie wypowiedział! Chodź, nie wstydź się!

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Maj 2009, 22:20:32 »
W Peanacie wkurza mnie to że każe mi milczeć. Zmień swoje zachowanie, ale nie dostaniesz jutro obiadu. A Dante mnie wyzywa od kleryków i to mnie też wkurza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: KTO CIÊ DOPROWADZA DO ROZTROJU ¯O£¡DKA NA T.G
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Maj 2009, 22:20:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything