Autor Wątek: Arcanum  (Przeczytany 3499 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Arcanum
« dnia: 28 Czerwiec 2006, 16:26:30 »
Co sądzicie o Arcanum?Według mnie jest to ciekawa gra która jest dość orginalnym pomysłem ponieważ nie bylo gry gdzie można się posługiwać bronią białą magią oraz strzelecką.Gra się ciekawie lecz niestety walki są troche nudzące i mozna mieć maks 50lvl.Co do walk są trzy tryby w czasie rzeczywistym,turowa,szybka turowa.Ważny jest rozwój postaci lepiej nie szkolić maga który posługuje się pistoletem ponieważ taką postacią ciężej się gra zwsze idzie się w jednym kierunku.Dobry jest tesz pomysł z samodzielnym wytwarzaniem bronii,mikstur itd.Gra posługuje się systemem map który przypomina nieco Falouta są dwie mapy terenu na którym się znajdujemy oraz mapa świata po której poruszamyu się jak po mapie Falouta.Nowością jest to że na mapie terenu można wyznaczyć ścieżke bohaterowi zamiats zamiast samemu go prowadzić.Mimo dorbnych błędów i nudnych walk gra jest bardzo fajna i polecam w nią zagrać.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 15:09:47 wysłana przez Arthas »

Offline deqko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Arcanum
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2006, 23:21:11 »
Ej, Visor... wiesz, skad mozna sciagnac ta gre ?? :D Kiedys gralem, ale nie mam teraz skad zalatwic tych plytek :(
Ogolnie gra mi sie podobala, aczkolwiek nie moglem przejsc pewnego momentu, wiec wykasowalem. Pare dni pozniej doszedlem jak to przejsc, lecz nie mialem juz gry na kompie  

Forum Tawerny Gothic

Arcanum
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2006, 23:21:11 »

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Arcanum
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrzesień 2006, 21:09:00 »
Grałem i prawie ja ukonczyłem. Gra serio jest fajowa i gra sie fajnie. Jest rozbudowana jak  żadna inna, np. w rozmowie z jakims mieszkańcem miasta można mu coś powiedzieć wyklnąć go na sześć sposobów lub na kilkanaście sposobów pochwalic za coś. Naprawde polecam!

Forum Tawerny Gothic

Arcanum
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrzesień 2006, 21:09:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top