Autor Wątek: Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony  (Przeczytany 2457 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony
« dnia: 01 Maj 2009, 19:01:15 »
Pewnie już o tym czytaliście. Ale jakie jest wasze zdanie. Kto poleciał w kulki. Kto ssie? I co teraz knuje CDP Red?


http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6556537,Ekskluzywny_wywiad_z_Michalem_Kicinskim.html
http://www.gram.pl/news_8gjeHu66_Powrt_Biaego_Wilka_wstrzymany.html


A poza tym o czym muszę wspomnieć bo inaczej nie byłbym sobą. Gol dał ładnie ciała w tej sprawie. Prawda?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2009, 21:16:15 »
Sądzę, że CD Project mówi prawdę, bo w tym wywiadzie są bardziej przekonujący i wiarygodni. Pewnie WideScreen nie chce się przyznać i wymyślili sobie ten pomysł z niepłaconymi dla nich pieniędzmi. Ale myślę, że prace zostaną za jakiś czas wznowione.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2009, 21:16:15 »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Maj 2009, 22:08:44 »
No cóż, w sumie mi to wisi, PC'towcy nie ucierpieli, tylko konsolowcy. Jak to Isu ujął, ssie i leci w kulki, oczywiście, WideScreen. Sądzę że prace zostaną niebawem wznowione.
Cytuj
WideScreen:
Po tym jak CDP nie wywiązało się ze swoich zobowiązań finansowych (wypłaty, którą powinniśmy dostać), a my zaangażowaliśmy się na 3 miesiące w projekt za który nam nie zapłacono, nie miałem innego wyjścia, jak tylko wstrzymać naszą ekipę (...)

No, cóż:

Cytuj
CD Projekt:
1. Wszelkie płatności zostały zrealizowane.
2. Prawdą jest, że płatności zostały uregulowane nieco później, niż planowano. Niemniej było to spowodowane tylko i wyłącznie opóźnieniami w produkcji, które nagromadzały się z winy WSG, które nie dotrzymywało terminów.

Kontynuując:

Cytuj
WideScreen:
Konsolowy Wiedźmin jest bardzo obiecującym tytułem oczekiwanym przez wielu ludzi. Mamy działającą wersję i mogę powiedzieć, że jeżeli gra ta trafi któregoś dnia na półki sklepowe, to będzie hitem...

Podsumowując, jedna ze stron po prostu kłamie w żywe oczy, zapewne są to ludzie z WideScreen. Wątpię by CDP, okłamało swoich rodaków, bynajmniej mówią bardzo "intieligientnie". Wątpię także aby WS porzuciło pracę nad konsolowym Wiedźminem, mają tam już jakąś wersję Alpha. Po prostu WideScreen, zagrało perfidnie, wobec CDP i oczekujących na tą grę fanów.

Offline Tom@sz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maj 2009, 19:17:29 »
Oczywiście, trzeba było zlecić pracę Francuzom.
Bo w Polsce to nie ma utalentowanych i ambitnych ludzi do wykonania tej gry.

Jak to czytam to się aż we mnie gotuje...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wiedźmin Powrót Białego Wilka - zawieszony
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maj 2009, 19:17:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything