Autor Wątek: Wyspa Goofy'ego  (Przeczytany 7830 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Kwiecień 2009, 20:11:07 »
- Mamy do was kilka pytań – zaczął, wchodząc do budynku.- Zacznę od razu, aby nie przedłużać. Gdzie chowacie zmarłych? Wiecie co to magia, umiecie się nią posługiwać? Ile osobników zawiera ta wioska? Prosiłbym o szczerość – mówił spoglądając na Sada.

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Kwiecień 2009, 20:38:36 »
- To nie tajemnica, zmarłych, w grobach, w wypadku szamanów wodzów i ich potomków jest zrobione specjalne miejsce, do którego nikt się nie dostanie... wspaniałe zabezpieczenia w razie przybycia takich parszywych przybyszów jak wy...

Powiedział z niechęcią do was, szczególnie wrogo patrząc na Sado, odmieńca...

- Wioska liczy 38 ludzi, 28 mężczyzn (3 starszyzna, 1 wódz wioski, 23 zwykłych mieszkańców i 1 szaman), 10 kobiet (1 córka wodza, 9 zwykłych mieszkańców).

- Czarami szaman potrafi się posługiwać, gnidas obserwuje nas wszystkich... was również.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Kwiecień 2009, 20:38:36 »

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Kwiecień 2009, 18:07:55 »
Sambiry znudzone twoim leżenie, podeszły do ciebie i oszczały ci nogi, gdy obudziłeś się rano poczułeś nieprzyjemną woń mocznika. One, gdy już cię oszczały, poszły dalej.

Sado: ZZZZzzzzZZZZzz...



Wewszliśmy do środka i szliśmy dalej, dalej id alej, aż doszliśmy do sali, w której było poukładane kilka... kilkanaście... wiele stołów, a przy jednym znich stał niskiego wzrostu, łysy, czarnoskóry człeczyna.



Na stołach leżały ciała ludzi, na których przeprowadzano eksperymenty, czy, modyfikacje ciał, ciała były w części rozłożone, stare, wychudzone, ale ze śladami świeżego zabicia, świeżych operacji na nich...

- Czyżby to jeden z nowoprzybyłych...

- To przybysz, a zarazem mój następca...

- A więc i on znajdzie kogoś kto zostanie nowym szamanem...

- Chętnie cię zastąpię...

- Znasz się an sztuce magicznej... nie dziwota, przecie kostur masz i w szacie hasasz... Ale uważam ja i moi słudzy, żeś ty jest dla nas śmiercią, zbliżającym się do nas kresem... taką swoistą apokalipsą...

- Na każdego czeka śmierć... prawie każdego.


Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Kwiecień 2009, 23:13:29 »
Sado: Brawo, doszedłeś do wieży, też widzisz metalową klamkę, też będziesz się z nią kilka godzin siłował zapewne... do tego trzeba rozumiesz wyższych szkół.

Mebo: po wyczerpującej psychicznie pracy i buzy mózgu przy otwieraniu drzwi, wszedłeś do środka, zobaczyłeś schody prowadzące na wyższy poziom, tam z kolei już z oddali zaczynały się spiralne schody prowadzące do wyższego poziomu wieży...

Vender: pisz statystyki bestii, znaczy ich ilość, wilk padł martwy.

To samo zresztą się tyczy innych także, nie tylko Vendera.



przeszliśmy przez otwartą bramę, wódz wypowiedział odwrotnie odpowiednią nazwę, po czym na skrzyżowaniu poszliśmy do przodu, po niedługim czasie doszliśmy do kolejnej bramy.

- Nie wiem czemu go zabiłeś... co on ci zrobił... ale wraz z jego śmiercią ty obejmujesz jego obowiązki, w tej sali dostaniesz stosowne insygnia... tam jest sala szamana, tam ma swoje prywatne pomieszczenia, na pewno ma szaty zapasowe. "Jeddite"

Brama otworzyła się...

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Kwiecień 2009, 06:22:21 »
Dracon zmarszczył brwi nad tą zagadką logiczną. Po chwili nacisnął klamkę i uradowany wszedł do środka.

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Kwiecień 2009, 15:41:22 »
Sado jesteś w podobnej wieży co Mebo, znajdź sobie co on zobaczył i będzie dobrze



Popatrzyłem na sale, w której był jeden tron, obok tronu stał drewniany manekin, na którym zawieszona była szata, na tronie leżała książka, otworzyłem ją, a tam wypisane były odpowiednie"przepisy", instrukcje jak stworzyć kilka bestii... zabrałem ją i przypiąłem do pasa.

- Wodzu, jak otworzyć drugą bramę tej sali?

- "Sandro".

Brama otworzyła się, wyszliśmy z sali i poszliśmy na przód po czym skręciliśmy w lewo, potem znowu w lewo, a potem prosto Szliśmy w milczeniu, po czym po naszej lewej stronie ukazała się kolejna nie otwarta brama...

- Tutaj będą same groby starszyzny... Czy chcesz je zwiedzać?

- Jeśli rzeczywiście są to same groby, podaj mi jedynie hasła otwierające te wrota. Te otworzysz za pomocą hasła 'Ignatius", potem idąc prosto, zobaczysz skręt w lewo, tam idąc ujrzysz bramę, otwieraną za pomocą hasła "Nimbus", natomiast jeśli pójdziesz prosto, bramę otwierać sie bezie za pomocą hasła "Clavius"...

- Dziękuję. Wyjdźmy teraz i zamknijmy te sale... znaczy ty zamknij, będę musiał ci coś powiedzieć i wyjaśnić...

Wódz wypowiadał nazwy rodów wspak, gdy tylko odpowiednie miejsca przekraczaliśmy, tak zamknął wszystkie bramy i wyszliśmy z podziemi...

//Panowie, wasze misje są niezaliczone, wracajcie.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2009, 22:55:50 wysłana przez Canis »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Kwiecień 2009, 15:57:38 »
Elfowi znudziło się bezowocne łażenie po bambusowym zagajniku. Odwrócił się na pięcie i powrócił do kamiennego kręgu.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Kwiecień 2009, 16:38:45 »
Mebo po chwili wyszedł z wieży i skierował się w stronę kamiennego kręgu.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Kwiecień 2009, 16:48:26 »
Dracon upadł na kolana. Przeszyło go dziwne uczucie, jakby ktoś mówił o nim teraz "Niech ten idiota szybko wraca, bo stracimy przez niego czas". Przełknął ślinę, obrócił się, wyszedł z wieży i wzleciał wysoko w powietrze, kierując się do kamiennego kręgu.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Kwiecień 2009, 16:55:25 »
Nilstem widząc 2 Guiralony postanowił się wycofać. Wiedział, że jeśli będzie nieostrożny usłyszą go, więc uważnie stąpał po ziemi i przemykał się między zaroślami [kamuflaż]. Wojownik kierował się w stronę kamiennego kręgu...

Offline Vender

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdy jesteś sam nikt cię nie zdradzi...
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Kwiecień 2009, 18:05:04 »
Vender postanowił się wycofać zmienił się w nietoperza [przemiana w nietoperza] i zaczął lecieć w strone kamiennego kręgu.

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Kwiecień 2009, 19:32:43 »
Gdy wszyscy już wrócili...

- Drogi wodzu... czas wiec na zakończenie mojej dzisiejszej wizyty i są dwie sprawy dla ciebie, ty ze swoją córką, musicie się ukryć... gdzie nie wiem... weź sobie jeszcze jakąś kobietę i mężczyznę, żeby wam się nie nudziło a twoja córka mogła spokojnie urodzić... tak we 4 może się rozplenicie potem będziecie żyć...

- A co z resztą mieszkańców? Moich poddanych?

- MOICH poddanych. Drodzy towarzysze broni... czas wiec na zakończenie tej baśni a więc, wyrżnąć wioskę... Chodźcie chodźcie, chyba lubicie zabijać...

Powiedziałem i radosny poszedłem do wioski. Wódz nie wiedząc co zrobić, pobiegł do wioski aby zabrać swoją córkę, jedną kobietę i mężczyznę...

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Kwiecień 2009, 20:00:22 »
Ikraaz natychmiast ruszył za Canisem.
- Byłaby możliwość pojmania jednego mężczyzny? Przydałby mi się niewolnik.

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Kwiecień 2009, 20:27:14 »
- Jeśli przekonasz by ci służył...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Kwiecień 2009, 20:33:39 »
Elf szedł za grupą w drodze przygotował łuk i strzały.

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Kwiecień 2009, 15:43:40 »
Doszliśmy do wioski, już przed bramą ujrzeliśmy odzianych w srebrne bronie i zbroje wojowników i wojowniczki. Za nimi stał wódz wioski i tyłem wioski chciał wymknąć się wraz z córką, jedną maureńską kobietą i mężczyzna... jesteśmy 200 metrów od wioski.

- Towarzysze... czy jest ktoś chętny, aby pozbyć się wodza wioski? chodzi o to, by nie był w stanie mówić, pisać pokazywać... może niekoniecznie zabić... jak sie chce zresztą, ktoś chętny?

// Piszcie czy zabijacie czy nie, czy jak i piszcie statystyki: ile jest przeciwników oraz własne statystyki...



24 x Strażnik
8 x xStrażniczka



24 x Strażnik

Uzbrojony w:

1. Nazwa broni: miecz
Ostrość: 14
Wytrzymałość: 12
Typ: jednoręczny
Rodzaj: miecz
Poziom wykonania: IV
Opis: Wykuty z 45 sztuk stali o zasięgu 0,6 metra, ważący 5kg

Nazwa broni: łuk
Zasięg: 200 metrów
Rodzaj: łuk
Poziom wykonania: IV
Opis: Stworzony z 50 sztuk drewna, ważący 2kg.
100x Strzała z ÂŻelaza
wytrzymałość: 5
ostrość: 6
 ciężar: 6

Odziany w:
Nazwa odzienia: Zbroja
Rodzaj: zbroja
Wytrzymałość: 12
Ciężar: 5kg
Opis: Wykuta z 200 sztuk srebra.

Umiejętności:

- walka bronią jednoręczną
- walka brońmi miotanymi

Specjalizacje:

- walka mieczem IV
- walka łukiem IV

Ataki:

Ataki do walki brońmi miotanymi

- Strzał 2 pociskami
- Potężny strzał
- Strzał 3 pociskami
- Celny strzał

Ataki do walki bronią jednoręczną

- Klasyczne pchnięcie .
- Blok górny
- Blok z odbiciem
- Pchnięcie
- Pchnięcie w tył
- Potężny cios


Atrybuty wyuczane:

Wytrzymałość na ból
Kondycja
Hard ciała



8 xStrażniczka

Uzbrojony w:

1. Nazwa broni: miecz
Ostrość: 14
Wytrzymałość: 12
Typ: jednoręczny
Rodzaj: miecz
Poziom wykonania: III
Opis: Wykuty z 40 sztuk stali o zasięgu 0,6 metra, ważący 5kg

Nazwa broni: łuk
Zasięg: 150 metrów
Rodzaj: łuk
Poziom wykonania: III
Opis: Stworzony z 50 sztuk drewna, ważący 2kg.
100x Strzała z ÂŻelaza
wytrzymałość: 5
ostrość: 6
 ciężar: 6

Odziany w:
Nazwa odzienia: Zbroja
Rodzaj: zbroja
Wytrzymałość: 12
Ciężar: 5kg
Opis: Wykuta z 200 sztuk srebra.

Umiejętności:

- walka bronią jednoręczną
- walka brońmi miotanymi

Specjalizacje:

- walka mieczem III
- walka łukiem III

Ataki:

Ataki do walki brońmi miotanymi

- Strzał 2 pociskami
- Potężny strzał
- Strzał 3 pociskami
- Celny strzał

Ataki do walki bronią jednoręczną

- Klasyczne pchnięcie .
- Blok górny
- Blok z odbiciem
- Pchnięcie
- Pchnięcie w tył
- Potężny cios


Atrybuty wyuczane:

Wytrzymałość na ból
Kondycja
Hard ciała
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2009, 13:12:15 wysłana przez Canis »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Maj 2009, 14:10:35 »
Mebo skrył się za krzakami i drzewem. Wyjął z kołczanu 6 nasączonych naftą strzał. Każdą wbił w ziemię, drugim [nieostrym] końcem. Dotknął następnie ręką runy ognia, przypiętej do pasa.
- Heshar!
Wytworzyła się w ręce mała kula Ognia. Przybliżył ją do strzał, które po styknięciu się z ogniem zaczęły płonąc. Po chwili ognisty pocisk zniknął.
Na początek przygotował łuk [Cicha ÂŚmierć] i dwie strzały z ziemi. Napiął cięciwę i wypuścił pociski, wprost na drewniane, poryte słomą domy [Walka łukiem V, Strzał 2 Pociskami]. Kolejne - tym razem dwie - pary wystrzelił w ludzi stojących przy bramie [Walka łukiem V, Strzał 2 Pociskami].
I tak, w ukryciu, obserwował skutek ataku [Kamuflaż].

Zobaczył, jak pierwsza para zagłębia się w słomie, pokrywającej dom. Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się, a dom zamienił się w wielkie ognisko.
Atak, skierowany ku wojownikom, w połowie się powiódł. Z pierwszej pary celna okazała się tylko jedna strzała, która trafiła w gardło mężczyzny, dodatkowo paląc ciało - jeden trup.
Druga para okazała się bardziej celna. Jeden pocisk uderzył w kirys wojowniczki, poważnie uszkadzając zbroje i ciało, acz nie przebijając go śmiertelnie. Ostatni już pocisk uderzył w tą samą kobietę, dobijając ją.




23 x Strażnik
7 x xStrażniczka




Noszony ekwipunek:


1. Zireael

Nazwa broni: Zireael
Ostrość: 14
Wytrzymałość: 12
Typ: jednoręczny
Rodzaj: miecz
Poziom wykonania:  V
Opis: Wykuty z 105 sztuk srebra o zasięgu 0,9 metra, ważący 5kg. Ponadto oręż mistrzowski.


2. Cicha ÂŚmierć

Nazwa broni: Cicha ÂŚmierć
Zasięg: 280 metrów
Rodzaj: łuk
Poziom wykonania: V
Opis: Stworzony z 50 sztuk drewna, ważący 2kg.
Cena: 750 sztuk złota.

94x strzała nasączona naftą

95x strzała ze stali
wytrzymałość - 10
ostrość - 12
ciężar - 5


3. Brak


4. Pocałunek ÂŚmierci

Nazwa: Pocałunek ÂŚmierci
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 15
Typ: jednoręczny
Rodzaj: sztylet
Poziom wykonania: V
Opis: Wykuty z 70 sztuk mithrilu o zasięgu 0, 35 metra, i ważący 8 kg.
Cena: 750 sztuk złota.


Niezniszczalna Powłoka

Nazwa odzienia: Niezniszczalna Powłoka
Rodzaj: zbroja
Wytrzymałość: 15
Ciężar: 8kg
Opis: Wykuta z 250 sztuk mithrilu, ponadto zbroja mistrzowska i pobłogosławiona (Rahter).




Pas:

  • 5x Mocne Piwo
  • 16 pazurów Alluadora

  • 2x Heshar - Runę Ognia
  • 2x Elshru - Runę Wody
  • 2x Huxuesh - Runa Powietrza
  • 2x Eshanish - Runa Ziemi


Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Maj 2009, 14:52:01 »
ÂŚpię.

- ZZZZZzzzzzzzzzzZZZzzz...


Cytuj
23 x Strażnik
7 x xStrażniczka

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Maj 2009, 15:18:15 »
Po chwili wyjął kolejne – dwa - pociski, lecz już zwykłe. Napiął cięciwę i wypuścił pociski, celując w najbliższych ludzi [Walka łukiem V, Strzał 2 Pociskami]. Taki atak powtórzył jeszcze dwa razy. Para strzał uderzyła w oddział wojowników. Pierwsza strzała nie trafiła; druga przebiła ramię mężczyzny; trzecia – o dziwo - uderzyła w twarz umięśnionej, krótko-ściętej kobiety, zagłębiając się ponad 7 centymetrów powodując natychmiastową śmierć; czwarta zboczyła całkowicie z zamierzonego toru i przypadkowo uderzyła w inny cel – mężczyznę wcześniej rannego. Dwie ostatnie uderzyły w jeden cel – krzyczącą kobietę, raniąc ją w brzuch powodując śmierć.

Gdy zobaczył jak ostatnia ofiara ataku upada na ziemie, zobaczył kilka wojowników napinających cięciwy ze strzałami. Padł na ziemię, za drzewem nasłuchując nadlatujących strzał.



22 x Strażnik
5 x xStrażniczka




Noszony ekwipunek:

1. Zireael

Nazwa broni: Zireael
Ostrość: 14
Wytrzymałość: 12
Typ: jednoręczny
Rodzaj: miecz
Poziom wykonania:  V
Opis: Wykuty z 105 sztuk srebra o zasięgu 0,9 metra, ważący 5kg. Ponadto oręż mistrzowski.


2. Cicha ÂŚmierć

Nazwa broni: Cicha ÂŚmierć
Zasięg: 280 metrów
Rodzaj: łuk
Poziom wykonania: V
Opis: Stworzony z 50 sztuk drewna, ważący 2kg.
Cena: 750 sztuk złota.

94x strzała nasączona naftą

89x strzała ze stali
wytrzymałość - 10
ostrość - 12
ciężar - 5


3. Brak


4. Pocałunek ÂŚmierci

Nazwa: Pocałunek ÂŚmierci
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 15
Typ: jednoręczny
Rodzaj: sztylet
Poziom wykonania: V
Opis: Wykuty z 70 sztuk mithrilu o zasięgu 0, 35 metra, i ważący 8 kg.
Cena: 750 sztuk złota.


Niezniszczalna Powłoka

Nazwa odzienia: Niezniszczalna Powłoka
Rodzaj: zbroja
Wytrzymałość: 15
Ciężar: 8kg
Opis: Wykuta z 250 sztuk mithrilu, ponadto zbroja mistrzowska i pobłogosławiona (Rahter).




Pas:

  • 5x Mocne Piwo
  • 16 pazurów Alluadora

  • 2x Heshar - Runę Ognia
  • 2x Elshru - Runę Wody
  • 2x Huxuesh - Runa Powietrza
  • 2x Eshanish - Runa Ziemi

« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2009, 15:23:35 wysłana przez Mebo »

Canis

  • Gość
Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Maj 2009, 16:05:55 »
Obudziłem się w ferworze walki, wstałem i kumulowałem przez pewien czas energię magiczną, a właściwie do czasu aż oprzytomniałem. Gdy uznałem po dość długim czasie, że jestem gotów do walki, zacząłem wypowiadać inkantacje zaklęć i je realizować. Zacząłem od Aury lisza.

- Ashush Huash, Grish Izxuash!

Energia wydobyła z wyciągniętej uprzednio dłoni, w której energię do tego zaklęcia kumulowałem, wydobyła się w postaci zielonkawego dymu, który omiótł moje ciało przybierając formę bariery przed atakami

Wykonałem zaklęcie w odpowiednim czasie ponieważ po wytworzeniu się bariery zaczęły lecieć w moją stronę strzały z łuków przeciwników, lecz te odbijały się od bariery wbijając w ziemię, lub pękając  przy uderzeniu.

Szedłem więc w stronę oddziału wrogów, a strzały odbijały się ode mnie, kumulowałem wiec w drugiej dłoni energię potrzebną do zaklęcia Gradu piorunów. Gdy byłem już o wiele bliżej na odległość 100 metrów od przeciwników znacząco przyspieszyłem kroku i wypowiedziałem inkantację zaklęcia.

-  Ishuashru, Iaishosh Huush Aroshel!

w wyciągniętej drugiej dłoni pojawiła się złotawy podłużny pocisk, wokół którego błyskały delikatnie wyładowania elektryczne. Strzała pomknęła w niebiosa, a ja szedłem dalej, po kilkudziesięciu sekundach zaczęło grzmieć, niebo zasunęło się ciemnymi chmurami, szczególnie nad wrogim oddziałem. Z nieba zaczęły spadać pioruny, spadło 7 promieni uderzając w 7 różnych wojowników, którzy błyskawicznie padali martwi.

Gdy grad piorunów trwał, złożyłem ręce na klatce piersiowej i dalej szedłem w kierunku oddziału wroga, w tym czasie kumulowałem energię do wykonania zaklęcia krzyku umarłych, zaklęcia obszarowego, jednocześnie skupiając swoją koncentrację do wykonania teleportacji w wolne miejsce wytworzone dzięki gradowi piorunów. gdy stan energii był odpowiedni i byłem dostatecznie blisko wypowiedziałem inkantację zaklęcia, jednocześnie używając atrybutu teleportacji do przeniesienia siebie w wyznaczone miejsce w centrum oddziału.

- Iphuxuyship, Ush Anashhu Gryshiltu!

Pojawiłem się miedzy oddziałem i rozłożyłem ramiona pomagając tym wydobyć się energii z ciała, z dłoni i częściowo z klatki piersiowej, ta energia otoczyła moje ciało tworząc zielonkawą dymną falę, która zaczęła błyskawicznie rozprzestrzeniać się promieniście od mojego ciała, wojownicy zdekoncentrowani faktem nie byli w stanie dostatecznie szybko zareagować, energia uderzając w ich ciała zabijała ich, i tak zginęło 10 osób.

Użyłem atrybutu teleportacji, żeby wrócić do towarzyszy.



Cytuj
5 x Strażnik
5 x Strażniczka



Noszony Ekwipunek:


1.Nazwa broni: Kostur ÂŚmierci
Ostrość: 14
Wytrzymałość: 12
Typ: Oburęczny
Rodzaj: Kostur
Poziom wykonania: V
Opis: Wykuty ze 110 sztuk srebra zakończony zielonym kryształem z innego wymiaru (magia śmierci), o zasięgu 2 metrów, ważący 5kg, błogosławiony oręż (Rasher), mistrzowski oręż. Dzięki kryształowi wystrzeliwane przez kostur zaklęcia z magii śmierci są dwa razy potężniejsze. Zwieńczony na dole ostrym szpikulcem.

2.

3.

4.Nazwa broni: Jaszczurzy Sztylet
Ostrość: 6
Wytrzymałość: 5
Typ: jednoręczny
Rodzaj: sztylet
Poziom wykonania: III
Opis: Wykuty z 30 sztuk żelaza o zasięgu 0,2 metra, ważący 6kg.

Nazwa odzienia: Szata nekromanty
Rodzaj: szata
Wytrzymałość: 1
Ciężar: 1
Opis: Uszyta z 250 sztuk Gelrothu, błogosławione odzienie (Rasher), mistrzowskie odzienie, chroni maga przed odpryskami jego własnych zaklęć. Ponadto zatrzymuje naturalną temperaturę ciała niezależnie od temperatury otoczenia.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyspa Goofy'ego
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Maj 2009, 16:05:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything