Autor Wątek: Starcraft  (Przeczytany 2913 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Starcraft
« dnia: 28 Czerwiec 2006, 16:25:24 »
Czy graliście w strategie czasu rzeczywistego z roku 1998 Starcraft? Jest to doskonała gra wykonana przez Blizard w którą przez 8 lat grają dziesiątki tysiący graczy. Lecz walka z komputerem nie wyszła najlepiej lepiej jest grać na necie. Jeśli jej nie widzieliście oto kilka screenów

Największą zaletą tej gry dla mnie są zdecydowanie rasy są zróżnicowane kiedy na przykład zergowie budują tylko na zakażonym terenie prottosi muszą budować pylony dookoła których buduje się budynki a odbicie budynku od pylona kończy się tym że budynki są jagby pozbawione prądu za to Terranie nie potrzebują specjalnego terenu moga budować budynki gdzie chcą i mogą część swoich budowli wznieść w powietrze co przydaje się przy Expowaniu ponieważ zamiast wysyłać chłopa do budowy Command Center możemy do przelecieć commandem do miejsca gdzie ma powsat exp.Takie same zróżnicowanie tyczy się jednostek Zergowie budują masy słabych jednostek a prosttosi chociaż mają mniej wojska ponieważ ich jednostki zajmują dużo żywności, są bardzo silni ponieważ ich pierwsza jednostka bojowa zadaje 16 damage. Terranie za to posiadają czołgi które mogą zmienić tryb na oblężniczy wtedy mają ogromny zasięg i wielką siłe ataku.Tu nie ma dobrej jednej taktyki wsystkimi rasami dla każdej rasy musisz opracować inną taktyke. A każda rasa ma możliwe po co najmniej 20 różnych taktyk. Ale mimo tych wszystkich zróżnicowań między rasami wszystkie ich zalety i wady się równoważą równość wszystkich ras widać zwłaszcza w grze na internecie.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:39:23 wysłana przez Trivet »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Starcraft
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2006, 13:48:35 »
Ehhh stary StarCarft ile to ja w niego grałem z kumplami na sieci ale cóż sie troche "zestarzał" i teraz niechce sie w niego pogrywa troche ciężko sie samemu gra ale na bn się można wciągnąć.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 15:07:04 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Starcraft
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2006, 13:48:35 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Starcraft
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2006, 13:36:18 »
Nawet ja, człowiek który nie lubi gier strategicznych, zassał tą gre. Było to oczywiście dawno. Z początku podobała mi się, ale ile można w nia grac. Bodajże była to pierwsza gra na moim pierwszym PC. Ogólnie mam duży szacunek do tej gry. Lecz jak wspomniałem na początku nie jestem wielkim fanem tego typu grom.

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Starcraft
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień 2006, 21:29:45 »
Ja, jak już gdzieś napisałem zostałem wychowany na tej grze. Grałem w nią, gram i będe grał! Jest znakomita! Lepszego RTS'a W czasie rzeczywistym nie znajdziecie! Starcraft może nie zachwyca grafiką lecz poziomem trudności, który jest gigantycznie rozbudowany. Jak juz wspomnioano do każdej z ras potrzebna jest inna taktyka i każdą inaczej się gra. Dzięki temu ta gra jest wciąż oblegana. Przezemnie też  .

Forum Tawerny Gothic

Starcraft
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień 2006, 21:29:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top