Autor Wątek: Kozlov show!  (Przeczytany 44588 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #80 dnia: 22 Lipiec 2011, 19:14:42 »
Cytuj
Ale się człek zmienił na przestrzeni paru lat.
Cytuj
Wiek: 1

?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #81 dnia: 22 Lipiec 2011, 19:16:28 »
Odpowiedź jest prosta.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #81 dnia: 22 Lipiec 2011, 19:16:28 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #82 dnia: 22 Lipiec 2011, 19:21:16 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #83 dnia: 22 Lipiec 2011, 20:31:18 »
Ja jako racjonalista tłumaczyłbym to raczej pomyłką podczas wpisywania. Tudzież celowym wpisaniem fałszywej informacji, które ma rozbawić do łez czytającego :)

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #84 dnia: 22 Lipiec 2011, 20:31:38 »
Grison dał dupy

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #85 dnia: 22 Lipiec 2011, 20:44:29 »
Ja jako racjonalista tłumaczyłbym to raczej pomyłką podczas wpisywania. Tudzież celowym wpisaniem fałszywej informacji, które ma rozbawić do łez czytającego :)

Wmawiaj sobie, wmawiaj. Ale nie martw się, niedługo realia prawdziwego świata Cię zaskoczą.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #86 dnia: 19 Czerwiec 2016, 01:52:43 »
Szczerze mówiąc zrobiłbym kolejny odcinek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #87 dnia: 19 Czerwiec 2016, 19:14:53 »
Szczerze mówiąc zrobiłbym kolejny odcinek.
:exclaim: :exclaim: :exclaim:

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #88 dnia: 23 Lipiec 2016, 16:58:44 »
Miałem nie pytać, ale nie mogę się powstrzymać:
Czy będzie kolejny odcinek? A może despotyczne władze zabroniły emisji tego jakże potrzebnego, dla duszy, programu?

Offline Gurto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #89 dnia: 08 Listopad 2016, 16:24:30 »
Isen odczytujesz nasze potrzeby :)

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Maj 2019, 17:04:24 »
KOZŁOW SZOŁ


via Imgflip Meme Generator

ODCINEK 9 - KOZŁOW

Kozłow: Szanowni i Szanowani, Szanowne również i na szarym końcu - nieszanowani i nieszanowne (z małej litery nie szanuje się) Uczestniczki i Uczestnicy tego Forum. Nowi i starzy, obecni i byli, istniejący i nieistniejący, żyjący i nieżyjący. Mija 3 lata odkąd napisałem coś tam coś tam, że właściwie mógłbym, przy pewnej dawce chęci i odpowiednim zacięciu, z braku lepszego zajęcia, przy herbacie z wódką zrobić kolejny odcinek archaicznego z obecnych perspektyw technologicznych show pod nazwą "Kozlov Show", który więcej niż 6 lat temu cieszył się jakąś tam czytalnością na tym o dziwo istniejącym do dzisiaj

Forum Tawerna Gothic.

Dzisiaj, ku uciesze nowych czasów zaawansowanej elektryfikacji obrazu video, prawdopodobnie nie tutaj, lecz na TwoimTubie albo na Skurczu ewentualnie poprzez Skajpa (?) zadawałbym ruchomym awatarom pytania o ich poglądy na kwestie natur etycznych, religijnych lubo też politycznych, starając się co i rusz wprawić swojego rozmówcę w fałszywą konsternację albo zmusić do odpowiedzi, z którą niekoniecznie by się zgodził po namyśle. Miałoby to pewnie trochę rąk i trochę nóg niczym hinduskie bóstwa, co całkowicie pasowałoby do konwencji unieruchomienia, tymczasem niespecjalnie działałoby jakby to rzekł jakiś tam Newton czy inny Pascal - "wprawione w ruch". Słowo pisane dogorywa, więc po kolejnych 3 latach spotkamy się zapewne bez absolutnego sensu, zwłaszcza, że ilość tekstu musi mieć tendencję do skrótu. Informacja się liczy, hemoglobina, taka sytuacja (nawet od memów musi w takim programie powiewać starością, stęchlizną, niespecjalnie cieszącym odorem). Pomyślałem sobie jednak po tych bez mała 8 latach od ostatniego (Usmego) odcinka, że warto byłoby chyba zakończyć pierwszy sezon odcinkiem dziewiątym, a jako, że niewiele już łączy mnie z Kozłowem sprzed 8 lat, podobnie jak niewiele łączy mnie obecnie z adwersarzami tego Kozłowa na tym zacnym

FORUM TAWERNA GOTHIC

- wydało mi się adekwatnym zakończyć sezon pierwszy rozmową właśnie z owym Kozłowem. Nie proszę o wybaczenie, jeżeli rzecz będzie nieczytelna, tym bardziej nie mam zamiaru uczynić jej czytelną, nie licząc na to, że ktokolwiek będzie miał ochotę na czytelność i czytanie niniejszego odcinka, chociaż zapewnić mogę jak zawsze, że warto, bo nie było na świecie programu, który by z taką łatwością przekraczał tabu na każdym kroku i opierał się na prostactwie w sposób tak widoczny, że aż stwarzający pozory bycia zabawnym. Zostało mi w każdym razie kilka pytań do zadania, zatem bez dalszej maniery mówienia o sobie z przeszłości jako o tępym bucu - powitajmy Kozłowa brawami, droga publiczności!
Kozłov: Dobry wieczór.
Kozłow: Podejrzewam, że przyjęta przez Ciebie, Kozłowie konwencja wieczoru w momencie, gdy mamy poranek (to ważne w warunkach Internetu) ma za zadanie ukryć Twoją niezdolność do wygenerowania autentycznego humoru i poprzestanie na prostych zaprzeczeniach? Chłop przebrany za babę?
Kozłow: Hmm... Nie wiem. Musiałbym się nad tym zastanowić. Jeżeli już to chyba baba ubrana jak baba, a chłop z robotnikiem w sojuszu pędzi ku najstarszym marzeniom ludzkości o szczęściu i dobrobycie pod czerwonym sztandarem jedynej słusznej idei Partii i...
KOzłow: DOŚĆ! Dość już! Nasłuchaliśmy się tego przez kilka dobrych lat ponad miarę i już nie chcemy...
Kozłow: Ale to prawda. To prawda! Marks napisał, że...
Kozłow: Czytałem Marksa.
Kozłow: Czytałeś Marksa?
Kozlov: Czytałem.

<zapada niezręczna cisza, publiczność milczy, publiczność wstaje i wychodzi, publiczność powraca po 15 minutach>
Kozłow: Witam państwa ponownie w ten pochmurny, majowy popołudeń! Proszę nie zrażać się tym, co wydarzyło się przed 15 minutami w naszym programie, po prostu przeszłość, gdy spotyka się z przyszłością w teraźniejszości - okazuje się przyszłością tej przeszłości, zatem czas musiał zostać zatrzymany. Gdy czas zostaje zatrzymany - impet zostaje wytracony, a oszaleli z niezręczności uczestnicy czasu muszą opuścić na jakiś czas przestrzeń, póki hegemonia następstwa nie osiągnie swojej pozycji startowej. Kozłowie, czy możemy zaczynać?
Kozlov: Skonsternowałeś mnie tym Marksem, widocznie nic z niego nie zrozumiałeś...
Kozłow: Pomijając to, co mówię... ekhm... mówisz... ekhm... piszę... szlag! - piszesz - milczeniem... Milczeniem? Poproszę Cię jednakowoż o krótką prezentację dla tych, którym jeszcze znany nie jesteś i jeszcze nie byłeś. Masz na to powiedzmy... 13 sekund. START!
Kozłow: Marksizm wyraźnie stawia dobro ogółu ponad dobro jednostki, tym samym to, jak ja się prezentuję nie ma żadnego znaczenia względem walki klasowej, która...
Kozłow: CZAS STOP!
Kozłow: Ale nie minęło 13 sekund.
Kozłow: <licząc> 11... 12... 13... Koniec Czasu. Następnym razem nie musisz sugerować się tym, co wykrzykuję podczas Twojej prezentacji, drogi Kozłowie. Następnym razem?
Kozlow: No tak..
Kozłow: Zasad programu nie muszę Ci chyba wyjaśniać?
Kozłow: No tak.
Kozłow: A i przysięgasz mówić prawdę i wyłącznie prawdę?
Kozłow: Jak Pan Lenin przykazał!
Kozłow: Możemy zatem zaczynać! ...mimo, że mam pewne obawy co do jakości przysięgania na Lenina. Oto jest światło, dźwięk, następnie na ekranie pojawia się czcionką pogrubioną pytanie numer 1 po enterze i dwukropku:
Czy uważasz, że masz poczucie humoru?
Kozłow: Chyba dostatecznie świadczy o tym odbiór prowadzonego przeze mnie Show, a także sama ilość fantastycznych słownych gier i gagów sytuacyjnych, w które wprowadzałem moich rozmówców? Żart powtórzony tysiąc razy staje się dobry.
Kozlow: Chyba nie uważasz, że żart o masowych mordach wrogów ludu jest dobry, choćby powtórzony tysiąc razy?
Kozłow: Wrogowie ludu się z nich nie śmieją i... to dobrze.
Kozlove: Żart zdaje się powinien śmieszyć wszystkich, jeżeli ma być dobry?
Kozłow: Żart jest zawsze klasowy.
Kozlove: Twój na pewno był, prosto z klasy. Pytanie numer 2!
Uważasz się za skromnego?
Kozłow: Kim jestem wobec społeczeństwa, by uważać się za kogoś? Tylko bohater może być skromny, ja zaś jestem cynicznym gburem, zwłaszcza na użytek obrażania ludzi w moim show, przerysowania ich w negatywną stronę, tak, by dopełniło się gimnazjalno-licealne odczucie zwane "fazą", albo "beką".
Kozłow: Ee... Tak to byś mógł powiedzieć, gdybyś miał tyle lat co ja. No może bez tego "Kim jestem wobec społeczeństwa, by uważać się za kogoś?". Jesteś wirtualną postacią, która zatrzymała się na etapie dorastania, porośniętego ideologią jak trawą na postkomunistycznym betonie. To właśnie dla takich jak Ty czerwone ryjki marksów i leninów stają się alfą i omegą. Nie wyrosłeś z tego.
Kozłow: Na pewno?
Kozłowe: To ja tu zadaję pytania!!!!
Kozłow: Ale to przecież mój program, tak?
Kozłow: ... Pytanie numer 3...
Rosja czy Ukraina?
Kozłow: Ukraina TO Rosja.
Kozłow: Pytanie numer 4...
Uważasz Kozłow Show za dobry program?
Kozłow: Wprowadzanie ludzi w konsternację miałem zawsze za dobry omen myślenia, a myślenie jak wiadomo prowadzi do wymyślenia - a że już wymyślono jak świat wygląda i jak się powinno do niego odnosić to tym lepiej dla nas.
Kozłow: Nie uważasz, że jest coś głębszego w sposobie przeprowadzanej krytyki światopoglądów uczestników, których zapraszałeś do rozmowy?
Kozłow: Starałem się zawsze przyjmować zdanie skrajnie przeciwne do wypowiedzianego. Miałem wrażenie, że to było zabawne, gdy się czarne spotka z białym.
Kozłow: A szarość?
Kozłow: NIE MA SZAROŚCI! Nikt nam nie wmówi, że czarne może się wybielić, a białe można oczernić!
Kozłow: Nie istnieją żadne odplamiacze. Pytanie numer 5...
Dlaczego rozmówcą w odcinku pierwszym był Isentor?
Kozołow: Chciałem zrobić z niego alkoholika jak z każdego admina (cyt. za Kozlov Show Odcinek 1 - Isentor, 31 Marzec 2009)
Kozłow: Ale się nie udało?
Kozłow: Okazało się, że Tyran ma ludzką twarz. Takie ludzkie twarze Tyranów są niebezpieczniejsze od Tyranów z Nieludzkimi twarzami. Po co Ty w ogóle ze mną rozmawiasz? Przecież znasz moje poglądy...
Kozłow: Na pewno?
Kozłow: W "Manifeście Komunistycznym" napisano, że...
Kozlove: PYTANIE NUMER 6!!!
Szklanka jest w połowie pełna czy pusta?
Kozłow: Szklanka jest do nalania do niej napoju.
Kozlow: Nie uważasz, że to podejście bardzo pragmatyczne?
Kozlow: Każde podejście musi być pragmatyczne, inaczej jest wstecznictwem i masturbacją.
Kozłow: Masturbacja jest zła?
Kozłow: Nowy świat potrzebuje swoich budowniczych!
Kozlov: Nie uważasz, że to jest myślenie quasi-religijne?
Kozłov: Masturbacja jest antykoncepcją dla mas.
Kozłow: Pytanie numer 7
Gothic czy Wiedźmin?
Kozłow: Wiedźmin?
Kozłow: Taka gra na komputer, wydana w 2007 roku, dwa lata przed pierwszym odcinkiem Twojego programu.
Kozłov: I coś wspominałem tam wtedy o niej?
Kozłow: Dlaczego wciąż zadajesz pytania? Nie wiem, być może wspominałeś.
Kozłow: Odpowiem więc: Gothic, bo Gothic mi poszedł, a Wiedźmin wtedy nie.
Kozłow: Uważasz zatem, że Gothic jest grą lepszą, bo miałeś słabszy pecet?
Kozłow: Naturalnie.
Kozłov: I tylko dlatego?
Kozłowooow: Pytasz się iluzorycznej postaci uwięzionej w przeszłości o ocenę z perspektywy teraźniejszości? Dysponuję pulą doświadczeń z moich czasów, właściwie dopiero teraz dowiaduję się, że grałem też w Wiedźmina i mi się podobał...
Kozłow: Nie możesz opierać się na wiedzy innych, choćby byli oni Tobą... - zwłaszcza wtedy.
Kozłow: Wyklęty powstań ludu ziemi! Powstańcie których dręczy głóóóód! Myśl.., Myśl... Mysll....mysl.. m..s...l...,
<BRAK SYGNAŁU>
<PRÓBA PONOWNEGO URUCHOMIENIA JEDNOSTKI KOZŁOW-2009>
<PRÓBA ZAKOŃCZONA SUKCESEM>
Kozłow: Dobrywieczór państwu, jest wiosenna poniedziałkowa noc. Dzisiaj nastąpi wydarzenie niezwykłe. Otóż - nastąpi inauguracja tudzież rozpoczęcie programu pt. "Kozlov show". Jaka jest idea programu? Żadna! A zasady? Wybieram raz w tygodniu jednego z userów Tawerny Gothic i zadaję mu...

Kozłow: To już niestety koniec. Pamięć wyczerpała się i tak jak posągi starożytności nie zachowały rąk, bezręki pozostaje również niniejszy program. Sezon pierwszy można uznać za udany, a wieleż znakomitości wzięło udział w niezobowiązujących rozmowach o absolutnie nikogo nie interesujących kwestiach na zapomnianym przez boga i ludzi skrawku edytora tekstu. Niech to nie będzie żadna lekcja tym bardziej niech nie płynie z tego żadna nauka.

Tymczasem zatem podziękujmy naszemu prowadzącemu - cynicznemu, skomuszonemu nastolatkowi, mającego w pogardzie życie ludzkie, zdrowie zwierzęce i zdrowie przede wszystkim rozsądku, niech na wieki spocznie w swojej czerwonej zapieczętowanej krypcie, by nigdy już nie drażnił naszych uszu, oczu krzykami o zaplutych jadem brodaczach i łysych czerwonych glacach. Śmierć Kozłowom! Do zobaczenia! Erec Israel! Salem alejkum!

Post z kryptum: Tak naprawdę jeżeli ktoś z Was dobrnął do końca, czyli dotąd ↑ to zrobił to po to, by wejść w ten link:

A jeżeli tego nie zrobi, to wrzucam go tutaj 23 razy, żeby zwiększyć szansę kliknięcia go przez przypadek:

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Maj 2019, 10:17:45 »
Masz potencjał. :) Pomimo, że kręciłeś kalkulatorem, śmiechłem. :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Maj 2019, 10:17:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top