Autor Wątek: Kozlov show!  (Przeczytany 44590 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:25:12 »
O, wpadłem na zajebisty pomysł! Kto napisze najlepszy pean pochwalny na cześć komunizmu - będzie następnym gościem szoła. Hihihih moje zło nie zna granic!  <papież>

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:28:03 »
To może ja zacznę:

KOMUNO WRÓÆ!

Dziękuję..

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:28:03 »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:33:49 »
Cytuj
To może ja zacznę:

KOMUNO WRÓÆ!

Dziękuję..

 <facepalm>

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:48:04 »
Coś czuje, że nie znajdziesz następnego uczestnika.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:55:45 »
O, wpadłem na zajebisty pomysł! Kto napisze najlepszy pean pochwalny na cześć komunizmu - będzie następnym gościem szoła. Hihihih moje zło nie zna granic!  <papież>
Ale nie da się pochwalić tej ideologicznej pomyłki ewolucyjnej ludzkiej logiki. Chyba, że na czitach.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Grudzień 2010, 22:08:16 »
Cytuj
Ale nie da się pochwalić tej ideologicznej pomyłki ewolucyjnej ludzkiej logiki. Chyba, że na czitach.
Co ty wiesz o NKWD?   <poirytowany>

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Grudzień 2010, 22:14:13 »
No kurwa wie dużo.
Musiałem, wybaczcie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Grudzień 2010, 22:49:57 »
Tylko radziecki umysł mógł wymyślić coś takiego jak komunizm <facepalm>

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Grudzień 2010, 23:47:20 »
Cytuj
Tylko radziecki umysł mógł wymyślić coś takiego jak komunizm
<hę>........ <facepalm>

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Grudzień 2010, 00:00:20 »
Tylko radziecki umysł mógł wymyślić coś takiego jak komunizm <facepalm>
Zajebista ideologia. Ale tylko ideologia z logicznego punktu widzenia. Niestety jako ustrój nie ma racji bytu.


Co ty wiesz o NKWD?   <poirytowany>
Bo my staliśmy tutaj komuszku, a Ty tam gdzie stało ZOMO! :P

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Grudzień 2010, 00:08:50 »
Cytuj
Zajebista ideologia. Ale tylko ideologia z logicznego punktu widzenia. Niestety jako ustrój nie ma racji bytu.
Wg twoich ograniczonych horyzontów - nie ma, no ale zawsze to Isentor mądrzejszy od wszystkich. Zresztą jak wszyscy tacy fajni krytykanci komunizmu, którzy siedzą na krzesłach i królują (że sobie samym to inna broszka). Tobie wydaje się ona nierealną, absurdalną, ale dla sporych milionów ludzi była jedynym bogiem, jedyną szansą na wyzwolenie się.

Ale tak btw. - to chyba temat nie na tutaj. Isu nie trzymasz się zasad, które sam ustalasz! Niech Cię "tną siedem razy po członku", jak pisał starożytny poeta Archiloch.


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Grudzień 2010, 00:21:24 »
Wg twoich ograniczonych horyzontów - nie ma, no ale zawsze to Isentor mądrzejszy od wszystkich.
Moje horyzonty nie są ograniczone, wręcz przeciwnie. Komuszku trzeba opuścić ramy światopoglądu poprzedniego wieku. Filozofowie i uczeni stworzyli wiele wspaniałych ideologii. Kilka z nich próbowano wprowadzić w życie. Nie wyszło. Czemu pojawił się problem? Mamy tylko dwa możliwe rozwiązania i na pewno jedno z nich jest właściwe. Ideologie są błędne lub nie są dla ludzi. Hmm? ;[


Zresztą jak wszyscy tacy fajni krytykanci komunizmu, którzy siedzą na krzesłach i królują (że sobie samym to inna broszka). Tobie wydaje się ona nierealną, absurdalną, ale dla sporych milionów ludzi była jedynym bogiem, jedyną szansą na wyzwolenie się.
Komunizm jest wspaniałą ideologią ale tylko na papierze. Kieruje się czystą logiką - nie jest dla ludzi. Nie jesteśmy bezmyślnymi maszynami podporządkowującymi się algorytmowi wyższego dobra ogółu. Jesteśmy indywidualistami, ludzmi o zwierzęcych instynktach. Problem nie polega na tym, że komunizm (marksizm) został źle skonstruowany w zamyśle. Nie został stworzony pod człowieka. To człowiek miał się przysotsować do systemu zrodzonego w logicznym umyśle. A jest to z przyczyn fizycznych i psychologicznych niewykonalne. Prostę. Także Twój komunizm nigdy nie będzie miał racji bytu. Darmowa rada dla Ciebie. Dorośnij i stwórz coś dla ludzi. ;)

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Grudzień 2010, 00:43:34 »
kozłowizm? boziu miej nas w swojej opiece

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Grudzień 2010, 09:49:50 »
Cytuj
Komunizm jest wspaniałą ideologią ale tylko na papierze. Kieruje się czystą logiką - nie jest dla ludzi.
Komunizm wręcz przeciwnie - kieruje się nie "czystą logiką" (czymże ona jest?), lecz dialektyką. A dialektyka zakłada, że wszystko ze sobą walczy - od ciepła z zimnem po klasy, ergo - jest dla ludzi jak najbardziej.

Cytuj
Mamy tylko dwa możliwe rozwiązania i na pewno jedno z nich jest właściwe. Ideologie są błędne lub nie są dla ludzi.
:) Twoja wiara w ideologie jest jeszcze większa niż moja. Ja bowiem uważam, że wygrana ideologii lub jej przegrana nie zależy od jej słuszności lub "bycia dla ludzi", ale od obiektywnych warunków społecznych - tj. materialnych.
Po 2 - "ideologią wszystkich ludzi" komunizm nigdy nie był. Przyjęcie takiego właśnie poglądu w 1956 przez Chruszczowa zaprowadziło w konsekwencji Związek Radziecki do upadku. Komunizm był ideologią proletariatu. W ogóle nie istnieje coś takiego jak ideologia "dla ludzi" (w domyśle - wszystkich).

Cytuj
Jesteśmy indywidualistami, ludzmi o zwierzęcych instynktach.
Którzy w kolektywnym ze swojej natury społeczeństwie współżyją ze sobą w większym pokoju niż zwierzęta. Rzeczywiście - indywidualiści o zwierzęcych instynktach. Wiesz Isku - jesteś i ty sam kolektywny w większym stopniu niż się tobie w twoim indywidualizmie wydaje.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Grudzień 2010, 14:40:54 »
Twoja wiara w ideologie jest jeszcze większa niż moja. Ja bowiem uważam, że wygrana ideologii lub jej przegrana nie zależy od jej słuszności lub "bycia dla ludzi", ale od obiektywnych warunków społecznych - tj. materialnych.
Ideologia nie dla ludzi nigdy nie przyjmie się w ludzkim społeczeństwie. Tak nawet ktoś mądry kiedyś powiedział.


Po 2 - "ideologią wszystkich ludzi" komunizm nigdy nie był. Przyjęcie takiego właśnie poglądu w 1956 przez Chruszczowa zaprowadziło w konsekwencji Związek Radziecki do upadku. Komunizm był ideologią proletariatu. W ogóle nie istnieje coś takiego jak ideologia "dla ludzi" (w domyśle - wszystkich).
Więc proletariat to nie ludzie? Myślałem, że neandertalczycy wyginęli. :P Jeśli ktoś tworzy ideologie wyłącznie dla wąskiej grupy osób z takimi samymi brakami w rozwoju psychologicznym i społecznym jak i on, po czym rozkazuje przyjąć taki a nie inny punkt widzenia wszystkim innym obywatelom. To coś jest tutaj nie tak. Nic na siłę. Jeśli ktoś chce się bawić w komunistę wraz z kumplami i koleżankami mamy jeszcze wiele niezamieszkanych ziem na świecie. Mogą sobie porządzić, zrobić burdel i umrzeć w spokoju. Z dala od osób nie podzielających takiego sposobu na rozwój państwa i życie. Ale jak na razie robili burdel nie u siebie. Nie tylko z resztą oni.


Którzy w kolektywnym ze swojej natury społeczeństwie współżyją ze sobą w większym pokoju niż zwierzęta. Rzeczywiście - indywidualiści o zwierzęcych instynktach. Wiesz Isku - jesteś i ty sam kolektywny w większym stopniu niż się tobie w twoim indywidualizmie wydaje.
W końcu od 4 milionów lat jesteśmy zwierzętami stadnymi. Także działamy kolektywnie na pewnych płaszczyznach.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2010, 19:00:32 wysłana przez Isentor »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Grudzień 2010, 17:45:31 »
Przeczytałem tylko ostatnie zdanie, nawet nie wiem o co chodzi ale mam niepowtarzalną okazję wyśmiać Isentora:

Cytuj
W końcu od 4 miliardów lat jesteśmy zwierzętami stadnymi. Także działamy kolektywnie na pewnych płaszczyznach.
<hę>

 <lol> :D :P  <śmiechdołez>

 <facepalm>

4 miliardy lat to nieco mniej, niż ma ziemia. Najstarszy gatunek człowieka pojawił się 2.5mln lat temu (homo habilis), a homo sapiens egzystuje od 250 tys. lat do teraz. Ha, ha!  <patyk>

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Grudzień 2010, 19:00:11 »
Pfff słownik mi źle poprawił literówkę. ;[

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Grudzień 2010, 11:43:41 »
Ogólnie to ja jestem za Isem i jego tokiem rozumowania. Oprócz 4 miliardów lat.

Niemniej jednak mój ojciec mnie zadziwia. Znaczy zadziwia mnie jego wiara w Boga i to że stworzył nas w taki sposób że pstryknął palcami i już sobie byliśmy. Wyśmiałem go. Leciała wówczas reklama Simplusa i wywiązała się ta rozmowa ;p


Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Grudzień 2010, 11:49:57 »
Dobra, muszę wykorzystać sytuacje i to napisać. Isek, Kozłow! Wasze posty nic nie wnoszą do tematu! Przenieście się do "Komunizmu", albo zgłoszę wasze posty do moderatora i bany dostaniecie! HA!

PS: Również popieram Isa :P

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Grudzień 2010, 12:48:21 »
Komuszek zrób następne szoł.

p.s.
Masz Draguś na temat.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Grudzień 2010, 12:48:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top