Autor Wątek: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa  (Przeczytany 16372 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lord_Mud

  • Gość
strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« dnia: 20 Marzec 2009, 20:35:56 »
Elo elo  Mam taką sprawę. Chodzi o Kaffu, od nie go dostałem dwa zadania, powiązane z jego strażnikami, i tak. po pierwsze nie wiem gdzie ich szukać, a po drugie to ile reputacjii dostanę za te dwa zadanie. Druga sprawa. Gdy rozmawiałem ze strażnikiem Gonzalesa. powiedział coś o podarunkach. Przyprowadziłem mu Alime, dałem 1000 sztuk złota, oraz długi Masila, ale wspomniał coś rzadkiej broni, o jaką broń chodzi? o księżycowe ostrze? Bo temu strażnikowi nie moge dać tego miecza, więc o jaki chodzi?

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2009, 20:45:24 »
Co do strażników Kaffu to nie wiem ile dostaniesz reputacji ale ci strażnicy są gdzieś w ruinach Mora Sul nie wiem dokładnie i mogę się mylić ale są chyba niedaleko tego asasyna co szuka artefaktów a co do podarunków to możesz mu podarować
-paczke bagiennego ziela
-Alime
-długi Masila
-1000 złotych monet
-Księżycowe ostrze

Co do tego ostrza może nie możesz mu dać bo używasz tej broni a jeśli nie używasz to chyba masz buga

Forum Tawerny Gothic

Odp: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2009, 20:45:24 »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Marzec 2009, 21:03:31 »
Księżycowe ostrze. On może jej nie mieć, bo dał je kowalowi za ileś tam kasy :P

Kiedy ja dałem je kowalowi, a potem go pobiłem, nie dało się już go ofiarować Gonzalesowi ;P

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Marzec 2009, 21:27:06 »
Zleceniodawca: Kaffu
Nazwa: Kaffu chce odzyskać swoje złoto
Opis: Kaffu został okradziony przez swoich własnych strażników. Teraz chce odzyskać swoje skradzione złoto. Jeżeli odnajdziemy strażników (opisane poniżej), to i odnajdziemy złoto, bo oni właśnie mają je przy sobie. Odzyskane 700 szt. złota należy zwrócić Kaffu.
Nagroda: 200 szt. złota i 5 butelek wody
Doświadczenie: + 1000
Reputacja: Mora Sul + 5
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Kaffu
Nazwa: Strażnicy Kaffu
Opis: Strażników, którzy okradli Kaffu (opisane powyżej), znajdziemy w ruinach na zachód od Mora Sul. Złodziei jest trzech i trzeba ich po prostu zabić.
Nagroda: 200 szt. złota - od Kaffu i 1000 szt. złota - od Bandaro
Doświadczenie: + 2000, dodatkowo + 2500 po powrocie do Kaffu i + 1500 oraz + 500 po informowaniu Bandaro
Reputacja: Mora Sul + 15
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Podarunki dla Gonzalesa
Opis: Należy przynieść odpowiednie podarunki dla Gonzalesa. Podarunków jest w sumie sześć (opisane poniżej, ale niezależnie ile podarunków przyniesiemy, to po zdobyciu wymaganej reputacji i tak to zadanie wykonamy) i zdobędziemy je wykonując różne zadania (jednak przynoszenie podarunków uniemożliwi wykonanie niektórych misji).
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 2500
Reputacja: Brak
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Złoto dla Gonzalesa
Opis: Jednym z podarunków dla Gonzalesa może być złoto. 1000 szt. złota to wymagana kwota.
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 1000
Reputacja: Mora Sul + 5
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Smakowity prezent
Opis: Gonzales nie pogardzi bagiennym zielem, więc paczuszka z tym towarem będzie dla niego doskonałym podarunkiem. Tylko w Lago można ją zdobyć (po wygraniu wszystkich walk na arenie i wykonując zadanie ,,Krwawi krwiopijcy''. Jednak na ten towar są chętne także inne osoby, więc mogliśmy się go już pozbyć, ale jeśli będziemy chcieli go odzyskać, to jedynym wyjściem jest pobicie osoby, której daliśmy paczkę, a następnie zabranie paczki).
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 1000
Reputacja: Mora Sul + 5
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Miecz dla Gonzalesa
Opis: Kolejnym podarunkiem dla Gonzalesa może być miecz ,,Księżycowe ostrze'' (zadanie ,,Księżycowe ostrze''), który można wygrać na arenie.
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 1000
Reputacja: Mora Sul + 10
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Kobieta dla Gonzalesa
Opis: Okazuje się, że podarunkami dla Gonzalesa są także piękne kobiety. Jedną z nich jest Yasmin, którą można kupić od Murata przebywającego w oazie na zachód od miasta (zadanie ,,Yasmin'').
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 1000, dodatkowo + 500 po informowaniu Yasmin
Reputacja: Mora Sul + 5
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Alima
Opis: Drugą kobietą w formie prezentu dla Gonzalesa jest Alima. Murat z oazy na zachód od miasta sprzeda nam ją za 300 szt. złota.
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 1000, dodatkowo + 500 po rozmowie z Alimą
Reputacja: Mora Sul + 5
Atrybuty: Brak

Zleceniodawca: Nasib
Nazwa: Weksle dla Gonzalesa
Opis: Ostatnim podarunkiem dla Gonzalesa są 3 weksle Masila (zadanie ,,Dług i weksle'').
Nagroda: Brak
Doświadczenie: + 1000
Reputacja: Mora Sul + 10
Atrybuty: Brak

Jakieś pytania?
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2009, 01:34:40 wysłana przez Robben »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2009, 18:02:20 »
Pytań brak, ale jeśli ktoś chce zdobyć 3 paczkę bagiennego ziela, niech płynie na małą wysepkę widoczną z Cape Dun. W wersji 1.7 jest tam Paczka bagiennego ziela i dużo wódki :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: strażnicy Kaffu, Podarunek dla gonzalesa
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2009, 18:02:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top