Autor Wątek: Problem z przemytem rudy  (Przeczytany 3085 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jayjaykuba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Problem z przemytem rudy
« dnia: 14 Marzec 2009, 21:53:40 »
Mam następujący problem w Mrocznych Tajemnicach z misją przemyt rudy. Wszystko fajnie gadam z Wężem i czytałem, że trzeba niby mieć jajo pełzacza, które wcześniej już zdążyłem spylić :/ W tym momencie jest lipa. Może da się wpisać kod na to jajo albo coś? Poza tym żeby uaktywnić kody trzeba rzekomo  w gothic.ini odnaleźć linijkę test mode i zamienić 0 na 1 tylko nie widzę tej komendy u siebie :/

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Problem z przemytem rudy
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec 2009, 22:08:26 »
Kod na jajo:
ItAt_Crawlerqueen


By aktywować kody należy otworzyć statystykę postaci ( B ), wpisać MARVIN i wyjść ze statystyk. Następnie wcisnąć F2 i wpisać powyższy kod. Nie musisz grzebać w żadnych plikach .ini.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z przemytem rudy
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec 2009, 22:08:26 »

Offline jayjaykuba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z przemytem rudy
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2009, 22:46:45 »
Dzięki jajo rzeczywiście wyskakuje i kody działają, ale chyba niestety nie w tym problem. Wziąłem z kodów jajo polazłem do Węża i od razu miałem opcję dialogową, że rozwiązałem problem z pełzaczami i zdradza mi imię kupca! Idę do Alberto a tam lipa. Potem mam opcję u Węża, "słyszałem, że coś tam robisz z lewą rudą czy jakoś tak i on uwaga wtedy ma mi podać imię kupca jak rozwiąże problem z pełzaczami?!( który już rozwiązałem oczywiście!)

Hurra udało się. Trzeba było zagadać do Alepha wtedy u Węża pojawiły się dwie opcje dialogowe o lewym przemycie rudy i o rozwiązaniu problemu :P Niezła kicha i w ogóle nielogiczność ale wreszcie zadziałało :)
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2009, 12:31:32 wysłana przez Robben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z przemytem rudy
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2009, 22:46:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything