Autor Wątek: Praca  (Przeczytany 5516 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Praca
« dnia: 10 Grudzień 2006, 15:36:45 »
Mam dość nietypowe pytanie, otóz chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość szerszego zaangażowania się w życie forum. Jestem tu od niedawna gdyż wcześniej przebywałem na gothic.funday pózniejsze gothic.info .
Dokładniej mi chodzi o to czy nie potrzebujecie pomocy w tworzeniu opisów postaci, przedmiotów,  roślin związanych z grą bądż robieniem screenów.
Jestem bardzo chęciom popracowałbym nad czymś takim.

Prosze o odpowiedż z poważaniem _Snopek_

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Praca
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:52:20 »
Hehe nie widze problemu
Ale to jest osobno G II i NK czy jako jedna całość.
Zaraz wyruszę na jakieś polowanie z aparatem :P:P

Forum Tawerny Gothic

Praca
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:52:20 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Praca
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:54:15 »
Cytuj
Chciałbym zakomunikować panu Snopkowi jak i tobie BF, choć mogłeś nie widzieć wcześniej mojego postu w dziale dla redakcji, że to ja sobie zarezerwowałem potwory z Gothic 1 :). Snopek, możesz wziąć G2 + NK jak chcesz


Bez obaw, widziałem.   G1 dałem tylko dlatego, by mieć pewność, że te obrazki zostaną zrobione. Wieć jeśli Ty zawiedziesz (choć mam nadzieję, że tak nie będzie), to pan _Snopek_ będzie mógł się zająć tymi obrazkami.

Cytuj
Chętnie popracuje nad screenami zwierzaków i myśle że zaczne od G I tylko napisz mi gdzie mam je zamieszczać i w jakich rozmiarach.


Jeśli chcesz, to G2 i NK są wolne i chętnie do nich też zobaczę screeny potworów.
Screeny przesyłaj (kilka na raz najlepiej) na maila: predator572@gmail.com
Tylko proszę: nie zrób jakiejś chały, w końcu to oficjalna strona Gothica.
A co do rozmiaru... to Ci nie powiem. Trzeba się zapytać administracji.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Praca
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:59:12 »
Powiem tak moge wam zaoferowac screeny wszystkich ksiąg, listów itp z gry Gothic 2 i Noc Kruka(tylko wyciac ładnie musze i gotowe). Moge też zrobic screeny takowych przedmiotów w Gothicu I.  Moge także zrobic screeny wszystkich potworów na jutro, bądź pojutrze.
A także wszelkie inne screeny. No i do downloadu moge dac sporo plików m.in:
- Save do Gothica 2 NK - 16 lvl w pierwszym rozdziale. Możliwośc dołączenia do każdej z gildii.
- Także save do Gothica I, narazie słaby lvl.

Moge też pisac artykuł na każdy temat, robic screeny na każdy temat itp.

pozdrawiam.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Praca
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2006, 16:06:30 »
Cytuj
Powiem tak moge wam zaoferowac screeny wszystkich ksiąg, listów itp z gry Gothic 2 i Noc Kruka(tylko wyciac ładnie musze i gotowe).
 
Kuszące... zró z tego ładny artykuł, a na pewno pojawi się na stronie. Choć teraz panuje mania na arty do G3, nie poskąpimy także pracami dotyczącymi G1, G2, NK.

Cytuj
Moge też zrobic screeny takowych przedmiotów w Gothicu I.
 
Jak wyżej.

Cytuj
Moge także zrobic screeny wszystkich potworów na jutro, bądź pojutrze.

Hm... jeśli mogę coś rozplanować... Ty mógłbyś zrobić wszystkie potwory z Gothic 2, a pan _Snopek_ z dodatku (tylko te nowe, które dodali twórcy). Może być?

Cytuj
Save do Gothica 2 NK - 16 lvl w pierwszym rozdziale. Możliwośc dołączenia do każdej z gildii.

Jeśli masz wykonane all zadania z dziennika (te poboczne), to pogadaj z IsentoRem, bowiem ta oferta może go interesować.

Cytuj
- Także save do Gothica I, narazie słaby lvl.

Nie trzeba już. Już mamy save do G1.  

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Praca
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Grudzień 2006, 16:18:57 »
Hmmmm mysl;e ze jeśli Cesc może się tym zająć w tak błysklawicznym tępie to niech zrobi całość a ja zajme się uzupełnianiem encyklopedii na forum, (  Właśnie się zorientowałem że NK usuneła mi się razem z ostatnim formatem więc zajęło by mi to sporo czasu ;P )
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 16:19:31 wysłana przez _Snopek_ »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Praca
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Grudzień 2006, 16:26:12 »
Jeśli już tak bardzo ktoś chce coś dla nas zrobić polecam aktywność w encyklopedii.

Dobrze by było gdyby ktoś kto dużo gra w Gothic 3 napisał zbiór porad jak grać wojem, magiem, etc. Dodatkowo przydałby się ogólne porady jak szybko się dorobić, gdzie można poExpić...

Jeśli chodzi o wasze screeny oraz prace graficzne możecie je dodać do galerii z tego co pamiętam jako gość możecie wgrać max 1 MB zaś jako user 5 MB. Obecnie najbardziej poszukujemy screenów z Gothic 3 oraz prac graficznym powiązanych z ów częścią.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Praca
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Grudzień 2006, 19:29:51 »
Roboty zawsze sie znajdzie, a rąk już mniej. Ja sie zajme poradami Gothic 3. Dajcie mi tylko troche czasu.

-----------------------------------------------

Nie będę pisał nowego posta i wypowiem się tutaj... Mianowicie, od tego typu spraw jest PW. Doceniam oczywiście chęci niektórych osób, ale pomyślcie co zacznie się dziać, jak każdy będzie publicznie oferował swoje usługi. Taki forumowy "gang bang", a opcja PW ani nie szczypie, ani nie gryzie.
Aha... No i prośba do Ciebie, Casano, żebyś zaczął pisać "lepsze" posty, które będą stanowić przykład dla innych userów.
To tyle, jeśli idzie o marudzenie. Temat zamykam
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 21:19:19 wysłana przez Reinmar »

Forum Tawerny Gothic

Praca
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Grudzień 2006, 19:29:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top