Autor Wątek: Odbicie Cape Dun  (Przeczytany 2547 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odbicie Cape Dun
« dnia: 10 Grudzień 2006, 14:11:22 »
Witam. Nie obiecuję, iż podobnego tematu nie było, jednak uzycie opcji szukaj w tym momencie jest usprawiedliwione.
W rozmowie z Philem w Cape Dun, ten mówi, że aby rozpocząć oblężenie trzeba przynieść mu trzy paczki broni i zaangażować do walki pewnego paladyna... Tu rodzi się moje pytanie: Jak ma na imię ten paladyn, ponieważ nie usłyszałem całego dialogu i nie wiem kogo szukać. Poza tym: Phil żąda 3 paczek z bronią. Ja mam tylko dwie od czterech bandziorów znad morza, ponieważ resztę (5) przyniosłem buntownikom. Gdzie mogę znaleźć jeszcze jedną paczkę z bronią?

Offline malomowny18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 14:44:05 »
Paladyn siedzi w wiezy na szczycie gory, a paczki z bronia znajdziesz jeszcze nie raz w calej grze. Ja po prostu wbilem na chama do tej wiezy i z tym paladynem wycielismy cale miasto
Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 14:44:05 »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2006, 16:09:59 »
W okolicy Kap Dun znajdują się 3 miejsca z paczkami broni  Oto one:

- W domku obok Kap Dun jest mały garnizon orków i niewolnik ( kowal ). Paczki z bronią znajdują się w domu.
- Na północ od Ardei ( idź po prostu ścieżką do przodu ) znajduje się kilku orków. Obok nich leżą paczki z bronią.
- Jak pójdziesz w stronę morza od domku kowala dotrzesz do klifów ( po prawej stronie ). Jest tam kilku bandytów, którzy posiadają paczki z bronią oraz zagubiony towar Urkrassa  

Jak już zostało powiedziane ów paladyn jest zamknięty w wieży w Kap Dun. Ma na imię Wanzel.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2006, 16:39:16 »
Cytat: DODO
- W domku obok Kap Dun jest mały garnizon orków i niewolnik ( kowal ). Paczki z bronią znajdują się w domu.
- Na północ od Ardei ( idź po prostu ścieżką do przodu ) znajduje się kilku orków. Obok nich leżą paczki z bronią.
- Jak pójdziesz w stronę morza od domku kowala dotrzesz do klifów ( po prawej stronie ). Jest tam kilku bandytów, którzy posiadają paczki z bronią oraz zagubiony towar Urkrassa  

Tak, wiem, tylko te już zebrałem. Chyba że masz na myśli bandytów Ortegi, gdyż tam byłem i nic nie znalazłem. BTW: Gdzie leży ten towar, bo go znaleźć nie mogę.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 16:39:38 wysłana przez rdr. »

Offline mat1992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2006, 07:24:33 »
Mam pytanie co do cape dun jak wykonac 2 zadania gdzie sa bandyci prosze pomóżcie a 2 to z kwatermistrzem orkow urkasem czy jakos tak gdzie sa te jego towary.

Offline (OLO)

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Grudzień 2006, 08:43:34 »
Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi Wam (rdr. mat1992) o tosamo. Jaskinia bandytów Ortegi jest po drodze do Vengardu, niedaleko kamiennego kręgu w którym siedzi myśliwy. Towary Urkasa znajdują się w pomieszczeniu po lewej od pierwszej dużej sali na jaką się natkniecie wchodząc do jaskini a paczki z bronią leżą albo gdzieś tam obok albo w ostatnim pomieszzceniu gdzie rezyduje Ortega

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Grudzień 2006, 13:08:46 »
Mam pytanie w związku z tym tematem. Więc... W którym miejscu znajduje się ta wieża w Cape Dun, bo nie mogę jej za bardzo znaleźć ? :(

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Grudzień 2006, 13:30:44 »
Wejdź do miasta główną bramą. Podążaj drogą, która od niej prowadzi, aż do jej końca, nie skręcając w żadnym miejscu. Dojdziesz do ściany skalnej, przy której znajduje się ścieżka prowadząca pod górę. Na jej szczycie znajduje się arena w Cape Dun oraz wspomniana wieża.

Forum Tawerny Gothic

Odbicie Cape Dun
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Grudzień 2006, 13:30:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything