Autor Wątek: Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?  (Przeczytany 14301 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CRC

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« dnia: 10 Grudzień 2006, 04:19:12 »
Ja lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, a wy? Ja lubię prawie wszędzie przebywać, to mi pasuje he he a wy gdzie chcielibyście spędzać najwięcej czasu z kimś lub samym??
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 10:49:47 wysłana przez Arthas »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 10:18:45 »
Cóż, nie mam dokładnie określonego miejsca gdzie lubię spędzać czas. Aczkolwiek dość dużo spędzam go przed komputerem, czy to jakaś ciekawa gra, czy pogaduszki przez popularne komunikatory, czy może pisanie postów na forach dyskusyjnych. Lubię spędzać czas razem z moimi znajomymi, szczególnie z klasy i z osiedla choć jest go coraz to mniej bo wiadomo, szkoła, sux obowiązki etc. Oczywiście czasem nie zaszkodzi łono natury bądź wypad do jakiegoś obiektu kultury - kino etc.

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 12:49:28 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 10:18:45 »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2006, 10:47:29 »
U mnie wiele zależy od nastroju i pory roku. Często bywa tak, że chcę sobie samemu posiedzieć w domku. Ale lubię spędzać czas z moim przyjaciółmi. Latem to zawsze wybywam na dwór, gram w nogę, lub inne dziedziny sortu(ciekawe)/sportu. Zawsze po meczu, fajnie, by było skoczyć na browara gdzieś, ale nie zawsze jest to możliwe :(. A jesień i zimę to wole w domu sobie posiedzieć w końcu, jest szkoła, obowiązki. No i najważniejsze na dworze mróz i zimno. Jedyny plus zimy to ÂŚwięta. Które się do nas zbliżają wielkimi krokami. W zimne pory roku to bywam przy kompie, albo gram w jakieś dobre gry, albo przesiaduje na necie: pisząc na forach, grając w gry-online.

to by tyle było na ten post...pozdro.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 12:52:09 wysłana przez DODO »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2006, 11:50:32 »
Moje ulubione sposoby spędzania czasu dzielą się na:

Okres jesienno- zimowy: Jak większość kobiet uwielbiam spędzać czas w centrach handlowych, ale nie jestem zakupocholiczką. Wypad na zakupy zazwyczaj łączy się z pójściem do kina. W zimę lubię też chodzić na basen... Trochę aktywności.

Okres wiosenno-letni: O tej pięknej porze często bywam w parku, albo na spacerze, albo na rowerku, oczywiście w towarzystwie znajomych lub przyjaciółki. Nie ma to jak wspólne ognisko...

Oczywiście w każdej porze lubię czasem posiedzieć w domu, posłuchać muzyki i posiedzieć przed komputerem.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 12:53:17 wysłana przez DODO »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:39:41 »
Szczerze, to swój wolny czas, którego mam ostatnio bardzo mało, lubię spędzać tylko w zacisznym domu.
A jak w domu, to np. przed kompem, przed dobrą książką (to najczęściej), na rysowaniu kolejnego Predatora lub Boba Fetta (  ), i tym podobne.
Jeżeli jednak zdecyduję się zrobić coś innego i opuścić swój przytulny pokój, to dię na dwór. Ostatnio trochę rzadko mi się to zdarza (zimno już i szybko ciemno się robi =P), ale...
Prócz tego z chęcią pójdę do kolegi (najcześcij jak mi się w chałupie nudzi).
A gdy już jestem w tym domu i nie siedzę przy kompie, to często pomagam mamie (a to przynieść ziemniaki, a to jakiś słoik, a to wynieść śmieci, itp.).
Czyli raczej nic ciekawego nie lubię robić w wolnym czasie, a spędzam go, jak już mówiłem, w swoim pokoiku.  

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Grudzień 2006, 16:23:45 »
Podobnie jak Boba Fett lubie spędzać wolny czas w moim idyllowym pokoju, gdzie moge odłączyc się od świata, porozmawiac ze znajomymi poprzez komunikator, posłuchać muzyki, porysować, poczytać książke, bądź zwyczajnie w świecie pograć w jakiś game. Nie zapominam również o nauce, która ostatnio wyraźnie dominuje nad bardziej przyjemnymi rzeczami w moim życiu. Byćmoże wydawać się może, iż jest to wyjtkowo nudne, ale naprawde dobrze się czuje, gdy czasem moge odłączyć się od całego świata i zamknąć się w moim bastionie, wraz z RHCP w tle.

Gdy wychodze gdzies ze znajomymi to najczęściej jest to jakiś pub. Najlepiej jeśli można w spokoju porozmawiać z kumplami przy bilardzie. Lubie czas spędzony na dyskusjach o polityce/grach/dziewczynach/maturze podczas stukania w bile w rytm jakiejś rockowej muzyki.

Poza tym, gdy mam problemy to często wymykam późnym wieczorem na miasto i śmigam po jakichś odludnionych zakamarkach. Pomaga to w skupieniu się i przemyśleniu całej sytuacji.

Pozdrawiam...Triv

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudzień 2006, 07:12:29 »
Ja wolny czas zazwyczaj spędzam grając na komputerze lub siedząc na necie, a jak to mi się totalnie znódzi to kłade się na łóżko i zapuszczam jakoś muze lub ide w kime . Ofc na podwórko też wychodze i do tego mam las nieopodal niecały kilos od mego mieszkania więc moge se tam iść i zrelaksować

Offline Dracom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudzień 2006, 19:32:05 »
Cóż, jest wiele miejsc, w których uwielbiam spędzać czas. Jednym z nich jest mój dom;). Miło zgasić wszystkie światła i posłuchać dobrej muzyki. Jeśli chodzi o świeże powietrze, to lubię zaszyć się gdzieś na drzewie w lesie. Podoba mi się zapach tamtejszej zieleni. Kocham siedzieć przy ognisku, spać przy nim, czy jeść coś usmażonego przez siebie na nim. Mogę też tylko na nie patrzeć, to mi wystarczy, czasem wygląda niesamowicie. Oto i przykład, zdjęcie, które robiłem na wakacjach w górach:

http://img399.imageshack.us/my.php?image=dscn0098hk2.jpg

P.S Jeśli chodzi o góry, to też niczego sobie. ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2006, 21:02:15 wysłana przez DODO »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:52:20 »
Wolny czas lubię spędzać na treningach w klubie karate kyokushin lub też czasem przed komputerem. Wtedy głównie siedzę na necie, ale jak jakaś gierka mnie wciągnie to potrafię się zasiedzieć :D Często zapuszczam muzę i po prostu leżę rozmyślając... Ale jak już wcześniej pisałem najbardziej lubię uprawiać sport

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Grudzień 2006, 21:34:10 »
Cóż, moją garstkę wolnego czasu lubię spędzać "na" i "przy" wielu rzeczach. Moje zainteresowania z czasem się poszerzają i wobec ogromu różnych zajęć, mój wolny czas jest niestety bardzo mocno ograniczony. Najbardziej lubię spędzać go w domowym zaciszu, słuchając muzyki, korzystając z komputera, oglądając telewizję bądź czytając jakąś ciekawą książkę. Czasem w odwiedziny przyjdzie jakiś znajomy, wówczas spędzam ten czas razem z nim. Poza tym wolny czas wykorzystuję na treningi piłki nożnej tenisa, na wspólne wypady razem z przyjaciółmi i kumplami czy inne, zajmujące sporo czasu wycieczki np. do lasu.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Grudzień 2006, 22:33:51 »
Mój wolny czas poświęcany jest ostatnio na przeróżne zajęcia. Jako że jestem bramkarzem to przynajmniej raz w tygodniu a od nowego roku 3 razy na tydzień mam trening, kolejnym dużym powodem jest moja dziewczyna ale o tym nie będę się rozpisywać, po trzecie galaxywars.pl czyli gra online oraz inne najróżniejszego rodzaju gry, po czwarte od niedawna to otóż forum. Mimo wszystko nie narzekam, a wolny czas najbardziej lubię spędzać na świeżym powietrzu z moją dziewczyną spacerując po mieście lub w innych miejscach.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2006, 23:29:27 wysłana przez DODO »

Offline serr Dragon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2006, 21:24:12 »
Ja czas lubię spędzać na świeżym powietrzu i w moim łóżeczku tylko tu się czuję najlepiej.

Rozwiń swój post - DODO

« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 21:30:23 wysłana przez DODO »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:29:23 »
Mi najlepiej się spędza czas ze swoją dziewczyną u niej w domu, ma fajny pokój na poddaszu :). Zawsze panuje tam fajna atmosfera i przyjemnie upływa czas. Gdy dochodzi do tego jeszcze muzyka to... łooo mógłbym się tam położyć i rozpływać. Kolejnym miejscem gdzie przyjemnie mi się odpoczywa jest moja stara szkoła. Tam spotykam się z przyjaciółmi i gadamy o różnych sprawach. :)

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Styczeń 2007, 22:28:15 »
Hm. Ja lubię spędzać czas w swoim pokoju, jak kilka osób powiedziało. Ale tak normalnie to nie :D Lubię np. znaleźć sobie jakieś fajne miejsce, czasem siadam na oknie, na stole, lubię siedzieć na biurku, skąd mam widok na ulicę i wtedy czuję się fajnie :) Do tego zgaszone światło, świeczki, kadzidełko i jest bardzo ładny nastrój. :) Ale najbardziej lubię spędzać czas nad jeziorem. Mamy domek nad jeziorkiem i lubię np. siedzieć na huśtawce w bardzo zimny dzień otulona kocem rozmyślając, albo... albo... siedzieć i czytać książki pod parasolką dużą, podczas gdy jest zimno. Zawsze pada, leje a ja gdzie? Ja czytam :) Nieraz złapałam przeziębienie, ale cóż :) No i co najbardziej lubię tam robić, to siedzieć nad jeziorem, na pomoście :) Co prawda, nie zawsze wychodzi mi to na zdrowie (raz dostałam udaru, po kąpieli mam reakcje alergiczne :)) ale uwielbiam to :)  I jeszcze jedno miejsce, gdzie czuję się świetnie. A mianowicie w podróży samochodowej. Jak jadę z mamą na wakacje samochodem przez całą Polskę (dosłownie :P) to jest to coś fajnego :) Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2007, 23:27:25 wysłana przez DODO »

Offline Silent

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Styczeń 2007, 11:47:10 »
Jakieś dwa-trzy miechy temu wolny czas spędzałem w domu lub z kumplami pogrywając w nogę. Dlaczego jakiś czas? Bo poznałem dziewczynę, jesteśmy razem i teraz każdą wolną chwilę spędzamy razem. Nie ważne gdzie, nie ważne jak długo, byle razem. Jak jakoś nie mogę się z nią spotkać to wtedy najczęściej załatwiam coś dla rodziców (nie ukrywam, że z bólem serca). Nie mówię tu o zakupach czy wynoszeniu śmieci. Najczęściej jest to sprawa gdzie mam pojechać do dziadka/babci/etc (niepotrzebne skreślić) po coś. Wtedy, jeżeli jest blisko to sobie biegam (ostatnio druga pasja), a jak trzeba autobusem pojechać to jadę, a drogę na piechotę przebywam biegiem. Oczywiście słuchając muzyki. Tak to u mnie wygląda.

Offline emzi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Styczeń 2007, 16:21:13 »
Czas najbardziej lubię spędzać na osiedlu z moimi ludźmi. Z reguły siedzimy gdzieś na ławeczce lub na naszych innych miejscówach. Jak pogoda nie sprzyja (tak jak ostatnio) to idziemy do kogoś do domu (jeśli jest wolna chata) albo walimy na siłownię... Zawsze ktoś ma ze sobą fajki, więc palimy, czasem kupimy jakieś piwko i tak sobie spędzamy czas.
Szczerze mówiąć, przed komputerem ledwo już wytrzymuję, bo po prostu nudzi mnie to wszystko. Na GG nic się nie dzieje, fora mnie nie kręcą, w gry nie gram... tylko muzyki sobie non-stop słucham. Staram się jak najwięcej siedzieć na dworzu, bo komputer mnie dobija. Chyba już za stary na to jestem (15 lat...   )

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Styczeń 2007, 23:25:12 »
Ja niestety bardzo ograniczony czas wolny więc staram się go spędzać jak najlepiej i najmilej. Zazwyczaj czas wolny spędzam na świeżym powietrzu spacerując sobie lub podziwiając przyrodę, a robię to razem z moją ukochaną kobietą u boku. Jednak czasem trzeba zrezygnować ze świeżego powietrza ponieważ pogoda jest zła lub źle się czuję. Wtedy wolny czas spędzam w domu ucząc się, siedząc przy kompie lub porobię coś z narzeczoną. Ja ogólnie staram się wolny czas rozłożyć tak, aby starczyło mi czasu na wszystko. Kieruję się zasadą "Carpe Diem" i to sądzę, że mówi wszystko...

Pozdrawiam

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Styczeń 2007, 09:34:12 »
Ja czas wolny spędzam zazwyczaj przy kompie (ale tylko zimą) ponieważ teraz (zimą) nie ma co robić na świeżym powietrzu, latem to oczywiście tylko świeże powietrze ale wieczorami znowu komp (mój nałóg). Czas wolny na świeżym powietrzu jest zazwyczaj wykorzystywany na różne sporty (piłkę nożną, siatkówkę itp.). Zimą czasami wychodzę na powietrze żeby odpocząć od kompa ale zazwyczaj kończy się to gorączką i dwoma-trzema dniami mniej w szkole  

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Styczeń 2007, 15:53:04 »
Mieszkam nad morzem, dlatego odpowiedź sama się nasuwa. Mój czas spędzam nad wodą. Nie ważne czy jest akurat sroga zima czy może gorące lato, kiedy mam niedysponowane dwie godziny, muszę udać się nad Bałtyk. Do tego dochodzą moi przyjaciele. Nigdy się nie nudzimy... Jest temat do śmiechu, są sytuacje do wyznań. Jednak nie odchodząc od tematu. Szum morza, książka, rower i przyjaciele - to jest mój sposób na wolny czas.

Kristo

  • Gość
Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Styczeń 2007, 19:31:46 »
Najbardziej lubie spędzać czas przy mojej dziewczynie. :) Nie ważne czy to lato czy zima, na spacer zawsze dobra pora:) Tak samo jak Sir_William mieszkam nad morzem i również lubie spędzać czas nad nim. Szczególnie podczas zimy( bardzo mało ludzi na plaży ). Ogólnie mówiąc uwielbiam lasy i góry ale moje morze ponad wszystko ;) . Ale też lubie wyjść ze znajomymi do pubu albo na bilard by troszkę się odstresować od świata ;]. Ostatnio polubiłem tear. mhh co tu jeszcze... a tak oczywiście muzyka, piękne( gitarowe )brzmienia dochodzące do moich uszu dlatego gdy jest możliwość chodzę na koncerty rockowe  .

Forum Tawerny Gothic

Gdzie lubicie najbardziej spędzać czas?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Styczeń 2007, 19:31:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top