Autor Wątek: Koszulki Gothic  (Przeczytany 7400 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Koszulki Gothic
« dnia: 02 Luty 2009, 21:48:52 »
Witam,
mam dla Was wspaniałą wiadomość! W sieci ukazał się sklep, zajmujący się głównie sprzedażą koszulek z motywami z gry Gothic! Oczywiście wiem, że koszulki nie są najlepsze, powiedziałbym że średnie, ale żeby móc robić np. czarne koszulki, trzeba mieć w asortymencie przynajmniej 6 produktów i jeden sprzedać. Gdy tylko którykolwiek z produktów zostanie sprzedany, stworze o wiele lepsze projekty koszulek. Realizujemy również indywidualne zamówienia.

www.gothic.cupsell.pl

Pozdrawiam

PS. Wiem że koszulki są raczej marne, ale jak mówiłem, teraz mam ograniczone możliwości, muszę sprzedać przynajmniej jeden produkt.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 22:50:54 wysłana przez Czesiu »

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Koszulki Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2009, 21:54:55 »
Szczerze mówiąc myślę, że nikt nie kupi tych koszulek bo są dość marne. Najfajniejszą i najbardziej zbywalną rzeczą to będzie czapeczka, która wygląda dość estetycznie i nadruk ładnie się komponuje. A po za tym patrząc na cenę i jakoś wykonania ubrań to życzę bardzo dużego powodzenia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Koszulki Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2009, 21:54:55 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Koszulki Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2009, 22:01:38 »
Jestem zdania takiego jak Dev. Te motywy strasznie nie pasują. Jeżeli już to można by było zamieścić coś na kształt "głowy" śniącego (coś takiego jest pokazane na filmiku kończącym G1) lub duży ładnie umiejscowiony(raczej na plecach) napis Gothic (bez numerków).

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koszulki Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2009, 22:37:12 »
Podzielam zdanie kolegów, obrazki które masz zamiar drukować są dość marne, a poza tym nie mów, że to pierwszy sklep w którym można kupić koszulki z motywami z Gothic, bo ja sam widziałem w mojej szkole co najmniej 2 osoby z koszulkami z nadrukiem Gothic, na przyszłość dawaj pojedyncze przedmioty i napisy, a nie całe artworki, z tych wszystkich rzeczy tylko czapeczka mi się podoba, a i jeszcze jedno - kwestia prawna - masz może pozwolenie na sprzedaż produktów z tym logo, bo jeśli wiem to istnieje coś takiego jak prawa autorskie i prawie wszędzie i przy każdym oficjalnym produkcie można znaleźć coś w stylu "nazwa jak i logo są własnością firmy*** i są objęte prawami autorskimi", dlatego nawet wytwórnia  chusteczek jednorazowych musi bulić kase za wykup pozwolenia na postać Kubusia Puchatka by umieścić go na kolorowym foliowym opakowaniu. Powodzenia w prowadzeniu sklepu.

PS. Ej coś widzę, że sklep nie funkcjonuje.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2009, 20:11:26 wysłana przez Rodney164 »

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: Koszulki Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2009, 22:50:01 »
Jestem zdania takiego jak Dev. Te motywy strasznie nie pasują. Jeżeli już to można by było zamieścić coś na kształt "głowy" śniącego (coś takiego jest pokazane na filmiku kończącym G1) lub duży ładnie umiejscowiony(raczej na plecach) napis Gothic (bez numerków).

http://gothic.cupsell.pl/produkty/3378--ni-cy.html  - coś takiego ?

Edit: Temat do zamknięcia!
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2009, 14:08:23 wysłana przez Czesiu »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Koszulki Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2009, 22:50:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything