Autor Wątek: Zwoje przemian  (Przeczytany 16997 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Zwoje przemian
« dnia: 09 Grudzień 2006, 23:10:34 »
Witam, mam problem, a mianowicie gdzie w NK mogę kupić zwoje przemian ??  (jestem w 2 rozdziale). Bo za chiny nie mogę znaleźć kupca, który sprzedaje, a Zuris ich nie sprzedaje (w normalnym Gothicu 2 można było u niego kupić...), bym nie prosił o podanie gdyby nie to, ze jak przechodzę przez przełęcz i jak używam mikstury szybkości (mam 8 poziom, przez amulety i czynniki mam ok. 280 pkt. trafień) i jak przechodzę kolo smoczego zębacza to on mnie bierze na 1 hita   . A tak poza tym gdzie mogę zdobyć lub kupić zwój przemiany w smoczego zębacza, bo wyczytałem ze jak jesteśmy w niego przemienieni to możemy szybko wbić dużo expa  
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 23:20:23 wysłana przez DODO »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Zwoje przemian
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 09:30:54 »
Cytuj
i jak przechodzę kolo smoczego zębacza to on mnie bierze na 1 hita

Lol, ja wcale się nie dziwię, bo wyobraź sobie że on ma 200 siły, 200 zręczności i 400 PÂŻ! W drugim rozdziale wiele nie zwojujesz, najlepiej jest "ciągnąć" tego zębacza do dwóch strzegących przełęczy paladynów, oni się nim zajmą  . Postaraj się uderzyć wtedy kiedy będzie miał mało życia aby pkt EXP przypadły tobie.

Co do zwojów, to nie podałeś jaką gildią grasz. No ale cóź, w II rozdziale mało kto sprzedaje jakieś poważniejsze czary w Przemianę danego stworka. Aczkolwiek, w górniczej dolinie płynąc jeziorem cały czas do końca natkniesz się na grupę około 12 ścierwojadów, w krzakach powinien leżeć przemiana w ścierwojada. Zeskakując do tego samego jeziorka i nurkując, można zauważyć podziemny tunel gdzie znajdziesz przemianę w smoczego zębacza i sakwę ze 100 szt złota. Przemianę w smoczego z, można w późniejszych rozdziałach kupić u Cronosa bądź innego z magów wody w Jarkendarze, i chyba u Zurisa w IV rozdziale :P.

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 12:29:06 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Zwoje przemian
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2006, 09:30:54 »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Zwoje przemian
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudzień 2006, 08:44:03 »
Zwoje przemiany ma do sprzedania alchemik Ignaz z biednej dzielnicy Khorinis (za Bosperem w lewo). Niestety te najlepsze ma tylko po jednej sztuce (smoczy zębacz, ognisty jaszczur). Fajne zwoje, ułatwiające życie na początku gry ma mimo wszystko też Zuris (np. przywołania demona).

Forum Tawerny Gothic

Zwoje przemian
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudzień 2006, 08:44:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything