Autor Wątek: 3 Demon w Nordmarze  (Przeczytany 4970 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
3 Demon w Nordmarze
« dnia: 24 Styczeń 2009, 11:11:40 »
Witam.

Kiedyś jak poszedłem do mojego kolegi , to odpaliliśmy gothic 3 , kumpel pokazał mi pewien zapis , gdy się skończyło ładowanie zobaczyłem , jak bezimienny stoi gdzieś w górach w Nordmarze przy jakimś kamiennym kręgu gdzie stał DEMON, który miał imie  , paru orków ( szaman pośród orków też miał imie ) , a na kamiennym kręgu leżał jakiś zabity człowiek który miał szate koczownika , niestety musiałem już iść a zaraz po tym mój kolega musiał zejść , bo jego brat musiał zrobić formata dysku , i usunoł się gothic 3 , chciałbym się was spytać czy ktoś z was spotkał już tego demona , i wie na czym polegał ten cały orkowy '' Rytuał ''  . z góry bardzo dziękuje.

Tutaj zaznaczyłem miejsce gdzie mniej więcej ten demon się znajduje , jak już mówiłem , to było dawno więc dokładnie nie pamiętam pobytu miejsca demona , miejsce zaznaczyłem czerwonym kółkiem w Nordmarze , gdzieś tam jest ten demon , ale mogę się mylić :

http://img102.imageshack.us/my.php?image=lokalizacjedemonawg3we9.png

Mój kumpel ma konto na tym forum i nazywa się Randall

PzdR

Russel

Jak był już taki temat to przepraszam.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 Demon w Nordmarze
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2009, 11:57:27 »
Też widziałem tego demona tylko że miałem to chyba był bug że mnie nie atakowali a ten zabity człowiek miał w sobie kamień przodków a niedaleko tego rytuału było wejście do grobowca(nie pamiętam już kogo) o ile mnie pamięć nie myli ten szaman miał w sobie szamański kostur

Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 Demon w Nordmarze
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2009, 11:57:27 »

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 Demon w Nordmarze
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2009, 23:54:15 »
Wspomnaiłeś, że na tym kamieniu leżał nartwy człowie w pancerzu Koczownika, o ile dobrze pamiętam to miał on Lekki pancerz Nordmareczyka.W okolicy chyba też są Lodowe Golemy.
W kamiennym kręgu leży martwy nordmarczyk i ma przy sobie kamień przodków, który jest potrzebny w grobowcu, który jest w pobliżu ;) I nie lodowe golemy a ogry, pamiętam dobrze bo jak tam poszedłem to orkowie i demon walczyli właśnie z ogrem, miałem niezbyt mocną postać więc tylko tam podbiegłem, zabrałem kamień z ciała nordmarczyka i pobiegłem do grobowca ;]

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 3 Demon w Nordmarze
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2009, 20:09:49 »
Nie ma i nie było żadnego rytuału ;). po prostu orkowie przyzwali sobie tego demona, żeby nas szybciej wykończyć ( chociaż każdy wie, że Bezimiennego nie zatrzyma byle demon ;) ). 
A niby gdzie to jest powiedziane? No tak, ludzie sobie sami fabułę wymyślają...

Forum Tawerny Gothic

Odp: 3 Demon w Nordmarze
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2009, 20:09:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top