Autor Wątek: Geldern i artefakty  (Przeczytany 1736 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzpakU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Geldern i artefakty
« dnia: 09 Grudzień 2006, 20:16:06 »
Mam problem w Geldern. Gdy wchodzę do komnaty Groka koleś mówi że ma złe wieści i że zabiją każde podejrzane morry. On i wszyscy rzucają się na mnie z bronią. W poradniku piszą że trzeba porozmawiać z niejakim Vakiem jednak nie mam pojęcia gdzie on jest. Gdy już walczę z orkami po wejściu do komnaty Groka i zabijam orków pisze mi że wyzwoliłem Geldern tak jak np, w Monterze jednak w Geldern powinienem dostać jakąś mapę artefaktów, a ja nie mam nic oprócz satysfakcji odbicia kolejnego miasta. Nie wiem co mam teraz robić skoro nie mam ani mapy artefaktów (jak piszą w poradniku) ani questa o artefaktach. Czy mam grać dalej czy coś zrobić? Plz help!!!

PS Odbiłem już: Ardea, Cape Dun, Montera, Silden, Gotha no i Venghard ogołocony z orków oczywiście. Czy to coś zmienia

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Geldern i artefakty
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 20:25:22 »
No czyli już przegrałeś sobie sprawę. Odbiłeś za dużo miast i żaden ork już z Tobą nie porozmawia. Miałem tak samo więc musiałem zacząć startować z wcześniejszego save'a. A Vak jest w Trelis, przed przełęczą do Varantu.

P.S

Jeżeli nie wczytasz poprzedniej gry, zanim atakowali Cię orkowie to gra jest praktycznie nie do przejścia, bo na pustyni jest wielu orków związanych z głównymi zadaniami.

Forum Tawerny Gothic

Geldern i artefakty
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 20:25:22 »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Geldern i artefakty
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:48:28 »
Niekoniecznie gdyż zależy to od tego jaką droe wybierzesz
Jeśli Innosa to jest Ok ( mimo iż nie masz mapy to Npc zawsze pozostaą w tym samym miejscu a trafisz do nich prędzej czy pózniej ) bo artefakty i tak znajdziesz, gdyż gadać z tobą nie bedą tylko dowódcy orków ( Musisz ich prędzej czy pózniej zabić więc żadna strata )
Jeśli chcesz grać po stronie Beliara to w takim razie się zgodze z poprzednikiem
Jak zaś wybierzesz Adanosa ( Xardas ) to nie mam zielonego pojęcia

Offline SzpakU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Geldern i artefakty
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2006, 22:33:38 »
Chcę wybrać drogę innosa. Wię spróbuję grać od sejwa z przed rewolucji w Silden, w końcu to tylko kilka godzin grania. Ehh...

Forum Tawerny Gothic

Geldern i artefakty
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2006, 22:33:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything