Autor Wątek: Faworyt Ligi Mistrzów  (Przeczytany 2985 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Faworyt Ligi Mistrzów
« dnia: 09 Grudzień 2006, 15:31:11 »
Liga Mistrzów trwa, nie dawno skończyły się rozgrywki grupowe i nadszedł czas na 1/8 Finału. W LM zanikła Barcelona( prawdopodobnie każdy widzi ją jako faworyta- ja nie ;]). W tegorocznej edycji brakuje kilku dobrych i znanych klubów np: Juventus, Ajax. Szkoda że Legia się nie dostała do LM. Faworytów do zdobycia tytuły mistrza Europy, jest kilka. Wymienię swoich w kolejności od najlepszego do najgorszego.

Chelsea Londyn - wedle mnie jest typem na numer jeden Europy. Zapewne dostanie się do finału i tam pokaże klasę. Choć brakuje im Petra Cecha - kontuzja. Cudcini - kontuzja. I w bramce stoi 3 bramkarz The Blues, to i tak tracą nie wiele bramek. Po imponującym dwu meczu z Barcą (pierwszy. CFC 1-0 FC B, 2:2) Chelsea pokazała, że w tym roku to oni są głównym faworytem do objęcia tytułu.

Olimpic Lyon - z każdym meczem pokazują coraz lepszą klasę. Mają szanse na finał, chyba że wcześniej potkną się, albo będą pewni siebie i odpadną.

Te dwa zespoły mają szanse na Mistrza Europy, więcej zespołów praktycznie nie ma szans.
Oczywiście w walce o mistrzostwo będą się liczyli także:Valencia(chyba że Villa będzie kontuzjowany), ManU,
Barcelona, Real Madryt.

Cieszy mnie, że Celtic zagra w dalszych rozgrywkach Ligi Mistrzów (w końcu gra tam ÂŻurawski i Boruc).

A Barcelona żadnej rewelki nie pokazała pod czas meczów grupowych. Była w trudnej sytuacji i wyszła z tego. Ale i tak ma szanse na finał.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 17:26:55 wysłana przez DODO »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Faworyt Ligi Mistrzów
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:22:32 »
Cóż, trudno wyłonić faworyta tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, bowiem każda z drużyn, które awansowały niedawno do dalszej fazy, trzyma równy i wysoki poziom gry. Oczywiście, jest kilka silniejszych i lepszych ekip, które zdecydowanie należy kwalifikować do faworytów i jako zespoły lepsze klasowo. Do potencjalnych faworytów zaliczam głównie Barcelonę, Olympique Lyon i Chelsea, które od dłuższego czasu gromią i zwyciężają prawie z każdym zarówno w pucharach, jak i w lidze. Zapewne te trzy drużyny są zdecydowanymi liderami i przodownikami, jeśli chodzi o Europejskie Puchary. Jednak ja nie kibicuję i nie lubię zbyt bardzo żadnej z tych drużyn, jestem natomiast za zwycięstwem Arsenalu Londyn bądź Bayernu Monachium. Mają dość silne i wyrównane składy, które z powodzeniem i przy odrobinie szczęścia mogą pokusić się o to jakże zaszczytne i ważne trofeum. Owe kluby darzę największą sympatią i mam nadzieję, że nie sprawią mi zawodu, i dobrze się spiszą w dalszej fazie LM. Co do innych zespołów, liczę na to, że ManU i Real Madryt przegrają swoje mecze i pożegnają się szybko z pucharami.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 21:23:45 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Faworyt Ligi Mistrzów
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:22:32 »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Faworyt Ligi Mistrzów
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2006, 22:37:37 »
Valencia CF - Moim zdaniem jest to silny faworyt do pucharu ligi mistrzów :D każdy stawia na Chelsea, barce albo liverpool a właśnie Valencia niepostrzeżenie może dostać się do finału  

Forum Tawerny Gothic

Faworyt Ligi Mistrzów
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2006, 22:37:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything