Autor Wątek: CS:S zapomniałem hasła :/  (Przeczytany 2793 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
CS:S zapomniałem hasła :/
« dnia: 11 Styczeń 2009, 12:11:48 »
Witam otóż mam problem z CS:S, dziś zainstalowałem sobie CSA i gdy chcę wbić na swoje konto i wpisuje hasło (które zazwyczaj mam w all grach i próbowałem z innymi) i piszę że każde jest złe, gdy daje odzyskiwanie hasła to w tabeli jest napisane aby wpisać kod aktywacyjny (wysłany na mail) i secret answer (czyli odp. na pyt) i tu jest 2 problem że zapomniałem secret answer.

Co mogę jeszcze zrobić ???

Próbowałem stworzyć 2 konto w Steam ale jak wpisuje klucz piszę że jest używany i koniec :/

PS: znalazłem na stronie STEAM jak to rozwiązać ale gdy piszę żę jeśli się zbierze wszystkie potrzebne rzeczy to odsyłają do linku a link jest zwalony...

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: CS:S zapomniałem hasła :/
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2009, 12:22:09 »
Spróbuj wcisnąć "Caps Lock" i wpisać hasło jeszcze raz. Może akurat ^^

Forum Tawerny Gothic

Odp: CS:S zapomniałem hasła :/
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2009, 12:22:09 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: CS:S zapomniałem hasła :/
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2009, 12:32:26 »
Nic nie dało...
Jakieś pomysły?

Chociaż jest coś dziwnego kiedyś jak dałem zapamiętaj hasło i instalowałem od nowa to od razu wbijał nawet nie musiałem wpisywać.

Respev

  • Gość
Odp: CS:S zapomniałem hasła :/
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2009, 17:15:28 »
Nic nie możesz zrobić.

Cytuj
PS: znalazłem na stronie STEAM jak to rozwiązać ale gdy piszę żę jeśli się zbierze wszystkie potrzebne rzeczy to odsyłają do linku a link jest zwalony...
No, dużo nam to mówi. Poza tym my nie jesteśmy forum o STEAMie. Takie rzeczy pisze się na forum o Counter-Strike lub o STEAMie.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: CS:S zapomniałem hasła :/
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2009, 15:41:08 »
Wysłałem do nich zgłoszenie i po 5 dniach przyszedł mail który sam zrozumiałem ;p wcześniej niczego nie było z hasłem ale po jakiś paru minutach pojawiło sie w spamie ;p moje HASÂŁO !!! JUPIII !!

Co do kolesia o_O to jaki typko mi zhackowal konto mieszkał w Kanadzie nie czytałem całego jego profilu tzn mojego zmienionego ;p. I wogóle wykasował moich przyjaciół a sobie wstawił rosjanów i nie tylko o_O !! W końcu rosjanie to zajebi**** hackerzy ;p

Macie screena ;p

http://imageshock.eu/?id=8086381&klic=YxiS9AHH


YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAHHHHHH BEEEEAAABYYY !!

PEEEEWNIE MU TERAZ GÂŁUPIO I PS: ZMIENIÂŁEM OCZYWIÂŚCIE HASÂŁO NA SILNIEJSZE BO TAK BYÂŁO W MAILU I SORY ZA DUÂŻE LITERKI ;P !!!!

A i oczywiście temat jest do zamkncięcia ;p

Forum Tawerny Gothic

Odp: CS:S zapomniałem hasła :/
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2009, 15:41:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything