Autor Wątek: U którego mistrza  (Przeczytany 113229 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline PwneD

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #180 dnia: 15 Listopad 2008, 19:48:33 »
A dla mnie najlepszy jest Constantino. Można mu grzyby sprzedać ( z grzybami przynajmniej nie musimy walczyć ;] ) a te co manę podwyższają można przecież zjeść. U harada jest fajnie ale nie za bardzo z bugami grać lubię a i tak stali mało w grze. Boseper dużo płaci ale troli mało w grze, cieniostworów też nie za dużo a na skórach wilka sie wyżyć nie da. 

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #181 dnia: 16 Listopad 2008, 08:52:38 »
Ja pracowałem u wszystkich ale najlepiej pracowało mi się u Bospera ponieważ on uczył mnie zdejmowania skór i za każdą skórę dostawałem od niego dwa razy więcej złotych monet niż u normalnego sprzedawcy ale jeszcze dzięki niemu zdobywałem wiele punktów doświadczenia ponieważ w poszukiwaniu skór wybierałem się w wiele miejsc w które bym nie wchodził i dzięki temu odkrywałem nowe miejsca na których mogłem polować a nawet znajdywać skarby

Forum Tawerny Gothic

Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #181 dnia: 16 Listopad 2008, 08:52:38 »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #182 dnia: 20 Listopad 2008, 19:40:05 »
Ja lubię pracować u Harada wykuwać miecze, dobry zarobek, bezpieczna praca i można u niego spać.U Bospera też się dobrze pracuje,uczy Cię zdejmowania skór, dużo płaci, ale to niebezpieczna praca więc trzeba uważać.

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #183 dnia: 05 Grudzień 2008, 17:23:36 »
Harad wystarczy sie nauczyc kowalstwa i nawet za zwykly wykuty miecz dostajemy 100 szt. zlota

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #184 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:55:14 »
Ja lubię pracować u Bospera bo podoba mi się takie życie. Natomiast opłaca się także u niego ponieważ u Constantino tracimy czas na szukanie zielska, a u Harada na wykuwanie broni. Gdy expimy zabijamy potwory, a więc nie będzie problemu ze skórami.

Offline Magnus Dux Wolly

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leży mi na sercu dobro tego forum.
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #185 dnia: 13 Grudzień 2008, 14:10:02 »
Ja też u Bospera ponieważ jest prosto i łatwo.Skórę ma prawie każda zwierzyna.Na dodatek nieźle zarabiamy.

Offline Sabumatva

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRAWA DRAWA DRAWA
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #186 dnia: 15 Grudzień 2008, 12:25:08 »
ja tam wogle u nikogo czeladnikiem nie zosaje ale na samym początku to byłem u bospera

Offline Oski1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #187 dnia: 23 Grudzień 2008, 22:05:42 »
według mnie najlepszy jest Harad bo później uczy jak wykłuwać najlepsze miecze no i sporo
można zarobić ;D. u Constantina nie lubiłem bo nie chciało mi się tych grzybków zbierać.
To samo u Bospera tylko że u niego to mi się nie chciało za wilkami po lasach latać. B)

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #188 dnia: 02 Styczeń 2009, 14:12:57 »
Ja byłem czeladkiem u wszystkich mistrzów. Najlepiej płaci Harad, ale jak dla mnie u Bospera jest najlepiej, bo zwierząt jest mnóstwo.

Offline SmoQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #189 dnia: 09 Styczeń 2009, 21:20:10 »
Ja tak jak kolega wyżej polecam zostać czeladnikiem u Harada. Dużo kasy leci za wykute miecze, więc kasy wam nie będzie brakować  ;D. Poza tym miły i przyjemny koleś. Może on nam  zwiększyć siłę tak jak inni kowale zresztą ;D.
Nie polecam zostawać czeladnikiem u Constantina, gdyż nie ma z tego większego zysku oraz trudno znaleźć dla niego rośliny z listy którą nam daje.

Offline Roger

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #190 dnia: 09 Styczeń 2009, 23:04:03 »
oraz trudno znaleźć dla niego rośliny z listy którą nam daje.

leza w jednym miejscu kolo miasta

a pozatym oczywiste jest ze Harad najlepszy...
przychodzisz do miasta majac 100 sztuk zlota, kupujesz 10 stali i masz juz 10 mieczy wykutych, dzieki czemu zarabiasz U NIEGO 1000 NA POCZATKU GRY co pozwala dostac sie do klasztoru, kupic co chcecie itd.

Offline Hussar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 2
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #191 dnia: 24 Styczeń 2009, 10:07:07 »
Najbardziej dochodowa jest robota u Harada, ale żeby dobrze zarobić trzeba się tego nauczyć, a punktów nauki nigdy za wiele. Ja pracowałem u wszystkich i każdemu doradzam pracę u Constantina jeżeli nie chce tracić punktów na kowalstwo.

Offline Diegos6

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #192 dnia: 24 Styczeń 2009, 15:05:49 »
Ja najbardziej lubie być czeladnikiem u Constantino ponieważ można sie u niego nauczyć alchemii. Wiem że zabiera ona dużo punktów nauki ale warto potem można robić bardzo dobre i przydatne mikstury. ;)

Offline +diego+

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #193 dnia: 28 Styczeń 2009, 17:45:11 »
harad najlepiej płaci więc jest najlepszy

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #194 dnia: 18 Luty 2009, 16:38:16 »
Najlepsza praca jest u Bospera, myśliwego. Bestie zabjamy na każdym kroku, a niektóre skóry są drogie (cienionstwór, troll itd.). A u kowala trzeba kupować pręty więc za bardzo się nie opłaca.

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #195 dnia: 20 Luty 2009, 14:40:48 »
Tylko, że ja w dodatku w pierwszym rozdziale miałem ponad 50 tysięcy złota! Za pierwszy miecz z listy dostajesz już 100 złota, za co kupujesz 10 prętów, później dostajesz 1000 złota i kupujesz 100 prętów i tak dalej! Gdy bennet robił coś przy kowadle, albo przy ogniu w kuźni to zawsze miał 2 stalowe pręty, czasami rozgrzane, a czasami surowe! A w zwyczajnej dwójce to miałem 30 tysięcy! Praca u Harada najlepsza!

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #196 dnia: 10 Marzec 2009, 16:13:30 »
według mnie bosper wymiata:D u niego jest najłatwiej zarobić

Offline Roger

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #197 dnia: 10 Marzec 2009, 16:17:39 »
według mnie bosper wymiata:D u niego jest najłatwiej zarobić

Gdy mozemy byc czeladnikiem, mamy powyzej 100 sztuk zlota! Gdyby kazdy szedl do Harada, za te 100 kupujemy 10 stali i zarabiamy 1000 sztuk zlota!
Za iloma wilkami i innymi takimi musicie sie uganiac by zarobic 1000 na np. wejscie do klasztoru?

Offline Pawlas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #198 dnia: 16 Marzec 2009, 21:12:17 »
Słuchaj no, mag na początku ma ciężko, więc raczej nie sądzę, by osoba szukająca łatwego zysku na starcie grając magiem pracowała do Bospera.

Mój wybór to Bosper. Nie lubię stać za kowadłem, grzybów nie zbieram, za to lubię wbijać nowe poziomy, więc idę do Bospera, by z moich polowań zarabiać pokazne sumki.

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #199 dnia: 27 Marzec 2009, 14:46:17 »
Ale najpierw musisz zainwestowac w stal i nie wiem komu chce się stac tyle przy kowadle zeby tłuc ciągle te miecze, natomiast praca dla bospera jest o tyle lepsza ze mozesz wykonywac inne misje nie tracąc czasu a po drodze mozna zabijac wilki itp.

Forum Tawerny Gothic

Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #199 dnia: 27 Marzec 2009, 14:46:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything