Autor Wątek: Program do zmniejszenia formatu filmu video.  (Przeczytany 4306 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« dnia: 03 Styczeń 2009, 16:57:08 »
Mam problem.

Niedawno ściagnołem z neta Frapsa ( najnowsza wersje ) , nakręciłem na frapsie filmik o Gothic 2 , jednak zdziwiła mnie rzecz że ten filmik zajmuje AÂŻ 350 Mb a trwa tylko 1:40 minut !!!!!

Próbowałem go dodać na youtube.com ale nic z tego , taki filmik o taki rozmiarze  dodawał sie strasznie długo , potem koledzy mi powiedzieli ze moge zmienić format filmu , i dzięki temu jego rozmiar sie zmniejszy , aktualnie film ma format AVI Video Format , w internecie próbowałem znaleść program do zmnieniania formatu filmu ale jak zawsze pojawiały sie jakieś komplikacje , i dlatego się was chce spytać moi drodzy czy ktoś z was zna jakiś program do zmieniania formatu filmu albo wie co moge zrobić by rozmiar filmu się zmniejszył , jeśli tak to bardzo prosze by ktoś mi pomógł i szczegółowo wszystko napisał z góry dziękuje.

Russel

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2009, 22:40:25 »
Po prostu plik wideo ma za wysoką jakość i rozdzielczość, więc się nie dziw. ÂŚciągnij program ''SUPER'' - stąd. On pozwala zmieniać pliki audio/wideo na różne formaty i zmieniać ich jakość. Oczywiście nie jest to jedyny program, bo można znaleźć jeszcze inne. Albo ściągnij jakiś program do robienia filmów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2009, 22:40:25 »

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2009, 13:17:04 »
A wiesz gdzie moge znalesc jakis tutorial albo cos poniewaz program wyglada dosc skaplikowanie , wogule nie mogę się w nim polapac.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2009, 14:41:33 »
To powinno pomóc, chociaż programik ten jest prosty jak budowa kłonicy :P.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2009, 18:37:54 »
super jeszcze lepiej jak zrobilem filmik w innym formacie to gdy go wlaczylem komp mi sie zresetowal xD

czy wiesz Robben w jakim formacie moge zrobic filmik by byl dobry oraz malo zajmowal ?

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2009, 19:49:26 »
U mnie wszystko dobrze chodzi, tak więc coś z ustawieniami wideo masz nie tak. Popatrz w ustawieniach sterowników do swojej karty graficznej - powinny tam być jakieś opcje wideo. A ten przypadek występuje tylko podczas przeróbki, czy podczas odtwarzania innych filmów także?

Zrób inaczej. Nakręć frapsem ten filmik w częściach, a potem złóż w movie makerze i zapisz. Będzie zajmował mniej.
Ech... załóżmy, że nakręci na 5 części, ale co to da? Przecież każda część będzie ważyła z około 50mb. A po złączeniu na to samo wyjdzie. Poza tym, Windows Movie Maker nie jest wstanie połączyć tak wielkich plików, bo wyskakują jakieś głupie komunikaty. U mnie np. nie połączy plików, które po złączeniu będą zajmować 500mb. Do montażu filmów lepiej załatw sobie jakiś rozbudowany płatny program (np. Sony Vegas albo Ulead Video Studio). Za pomocą ich również można zmieniać format, rozdzielczość, jakość filmu, itd. Może one coś ci pomogą.



No właśnie nie. Sam kręciłem film o Gothicu frapsem i składałem w Movie Makerze. Złożone w częściach zajmowało duużo mniej...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Program do zmniejszenia formatu filmu video.
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2009, 19:49:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything