Autor Wątek: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?  (Przeczytany 11445 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diego15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« dnia: 03 Styczeń 2009, 00:15:02 »
Witam,może taki temat już był lecz go nie znalazłem,mianowicie kim lepiej zostać ponieważ mam zamiar zacząć grać od nowa bo paladynem mi się znudziło.A i czy lepiej mieć szpon beliara dwuręczny i cz jednoręczyny?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2009, 01:44:23 »
ÂŁowca smoków, Mag ognia, Paladyn - to niema znaczenia. Każda ma swoje wady i zalety. ÂŁowca smoków może zdobyć najlepszy pancerz i wykuwać najlepsze bronie. Jest to profesja typowo wojownicza. Mag jako jedyny może korzystać z magi run, ale i też także może rozwijać swoje zdolności bojowe (w razie czego odsyłam tutaj). Natomiast Paladyn stanowi połączenie tych dwóch profesji, jednakże nie może być najlepszy w obydwu z nich. Wojownikiem się gra łatwiej na początku, a trudniej na końcu - w przypadku maga jest na odwrót. Wybierz tego, który ci odpowiada. A co do szponu to sytuacja ma się podobnie. Dwuręczny ma dłuższy zasięg, a jednoręczny pozwoli ci szybciej zadawać ciosy.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2009, 01:46:27 wysłana przez Robben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2009, 01:44:23 »

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń 2009, 10:01:18 »
Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać zdecydowanie w Nocy Kruka łatwiej i przyjemniej gra się ÂŁowcą Smoków. Podam ci kilka argumentów.
1 Na początku gry łowca może wykuć sobie bardzo przyzwoite miecze które zadają sporo obrażeń i wymagają mało siły a Paladyn tego nie może .
2 W trakcie gry ÂŁowca ma do dyspozycji lepsze zbroje ponieważ już po drugim smoku może kupić dużo lepszą zbroje.
3 Magia Paladynów jest wręcz bezużyteczna no chyba że uzdrowienia no ale to się prawie nie przydaje a magia  ofensywna to jakiś chłam 4 strzały na Orka i 6 na Elite to sie wogule nie przydaje tylko w ostatnim rozdziale jest lepsza runa.
4 No i na koniec ÂŁowca ma na końcu do dyspozycji świętną broń duże magiczne ostrze na smoki można wybrzydzać że smocza zguba i topór berserskera są lepsze ale ta broń jest dłuższa i dodaje bodajże 20% do broni dwórencznej

Może ktoś uzna to za naciągane ale ja przeszedłem grę na wszelkie sposoby i łowcą grało mi się najlepiej.

A co do szponu to zależy jaką będziesz miał większą umiejętność posługiwaniem się broni taki będzie szpon ja zazwyczj używałem dwóręcznego

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń 2009, 11:28:36 »
Co do pancerz to się nie zgodzę z tego co pamietam to ten najlepszy pancerz ÂŁS jest gorszy od pancerza rycerz czy to było paladyna gdyż ÂŁS ma po 100 obr. przed atakiem i strzałami i 50 ogniem oraz 50 bądź 25 przed magią.

A paladyna bądź rycerza (bo nie pamiętam już) miał po 150 obr. przed atakiem i strzałami i 100 przed ogniem i magią może magia miała 50.

Co do reszty to ja lubie najemnikiem i tak ponieważ zawsze mogę sobie kogoś pobić :p

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Styczeń 2009, 11:51:23 »
Cytuj
mianowicie kim lepiej zostać ponieważ mam zamiar zacząć grać od nowa bo paladynem mi się znudziło.
Nie wiem, czy któryś z moich poprzedników podał już takie argumenty, bo mi się nie chcaiło czyta ich postów. ;]
A więc, polecam ci łowcę smoków, ponieważ jako paladyn musisz inwestować punkty nauki i w magię, i w walkę, a czasem i w łuki, więc musiałbyś expic na maxa, żebyś rozwinął te umiejętności w miarę dobrze. A grając łowcą punkty wydajesz w walkę i ewentualnie zręczność. Następną rzeczą jest całkiem dobra zbroja pod koniec gry, interesujące ostrza, no i po dołączeniu na farmę dniówkę dostajesz. ;]
To tyle ode mnie.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń 2009, 18:01:29 »
Zdecydowanie łowca smoków idziesz tylko na silę i jak chcesz to na kusze. Po za tym Paladynem jak wspomniał poprzednik musisz ostro expić łowcą smoków już nie. No i jak dla mnie przynajmniej łowcą smoków lepiej mi się grało masz trochę lepsze qwesty  jak poszukiwanie tych jaj, no i nie musisz latać i szukać tych Kapliczek dla Ulthara i wydać razem 7000 tys na miecz z rudy i Konsekrowanie go no i dochodzi do tego nauka kowalstwa i sam możesz wykuć sobie oręż.

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń 2009, 19:24:52 »
Mt17 masz racje co do zbroi ale tak było w przypadku GII a w Nocy Kruka pancerz Paladyna i Ciężka zbroja ÂŁowcy się już wyrównały pod względem ochrony

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kim lepiej zostać,Paladynem czyÂŁowcą Smoków?
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń 2009, 19:24:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything