Autor Wątek: Artefakty Ardei  (Przeczytany 3623 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Artefakty Ardei
« dnia: 31 Grudzień 2008, 15:06:15 »
Wiem że taki temat już był ale został zamknięty otóż mam problem z tymi artefaktami mam artefakty severina,segfrieda,ulricha i jakiś jeszcze w sumie jest ich 4 ale jak ide d Theodora to nie mam żadnej odpowiedzi i właśnie mam questa u tej dziewczyny co mi da artefakt za zastraszenie jej męża i właśnie tu się pojawiają moje 3 pytania

1.Gdzie ten koleś?
2.czy to ten artefakt?
3.czy to będą już wszystkie artefakty?

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:17:05 »
Wiem że taki temat już był ale został zamknięty otóż mam problem z tymi artefaktami mam artefakty severina,segfrieda,ulricha i jakiś jeszcze w sumie jest ich 4 ale jak ide d Theodora to nie mam żadnej odpowiedzi i właśnie mam questa u tej dziewczyny co mi da artefakt za zastraszenie jej męża i właśnie tu się pojawiają moje 3 pytania

1.Gdzie ten koleś?
2.czy to ten artefakt?
3.czy to będą już wszystkie artefakty?
Ona daje ci naszyjnik Adanosa, który nie ma nic wspólnego z tym zadaniem. Artefaktów w sumie jest 4, każdego osobna jedna sztuka. Na pewno postąpiłeś zgodnie z moimi instrukcjami?

Cytuj
Nie to nie jest ten artefakt, 4 artefakt zdobędziesz od Conza w budynku przy bramie głównej. A ten koleś od zadania z żona chodzi po Ardei Chichot a i nie bij go ;p
Przecież dokładnie to samo napisałem, ale musisz nabić sobie posta, co?
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2008, 15:22:07 wysłana przez Alfeim »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:17:05 »

Offline zarrock12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Klubem ÂŁodzi jest ÂŁKS !!!
Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:18:58 »
Nie to nie jest ten artefakt, 4 artefakt zdobędziesz od Conza w budynku przy bramie głównej. A ten koleś od zadania z żona chodzi po Ardei :D a i nie bij go ;p

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:23:54 »
Aha dziękuje ja mam naszyjnik ulricha ,pierscien severina,artefakt vernera,nie mam pierscienia conza ale na naszyjniku Segfrieda pisze ze jest zrodlem szalenstwa

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:33:41 »
Aha dziękuje ja mam naszyjnik ulricha ,pierscien severina,artefakt vernera,nie mam pierscienia conza ale na naszyjniku Segfrieda pisze ze jest zrodlem szalenstwa
Nie pisze, tylko jest napisane. ÂŚmieszne, że w sygnaturze masz "Piszę poprawnie po Polsku"

Na każdym opisie jest "Ten artefakt może być źródłem szaleństwa". Skoro masz 3 artefakty, to czemu pisałeś że posiadasz 4? Odpowiedź jak znajdziesz ostatni artefakt znajdziesz w temacie, do którego link podałem wcześniej.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2008, 15:36:18 wysłana przez Alfeim »

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień 2008, 16:00:43 »
Z tym że pisze poprawnie po Polsku chodzi mi o to że pisze nie np."smieszne"tylko"śmieszne" a co do artefaktów to już  zalazłem więc wydaje mi się że temat to zamknięcia

Forum Tawerny Gothic

Odp: Artefakty Ardei
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień 2008, 16:00:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything