Autor Wątek: Problemy z uruchomieniem Gothica 2 Noc Kruka  (Przeczytany 2078 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cezar651

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Problemy z uruchomieniem Gothica 2 Noc Kruka
« dnia: 05 Styczeń 2013, 12:05:56 »
Cześć,
piszę do Was z problemem. Otóż ostatnio przeszukałem już sporo forów internetowych w związku z tym, że pojawił się u mnie problem jakiego wcześniej nie miałem. Mianowicie po odpaleniu gry- bez problemu wczytuje mi się menu, jednak gdy chcę zacząć nową grę- owszem odpalają się filmiki z początku gry- jednak gdy przychodzi moment w którym gra się ładuje i powinien objawić się Xardas pasek wczytywania zacina się. Jedyne co mogę potem zrobić to zresetowanie komputera.

Problem pojawił się odkąd zmieniłem kartę graficzną na Geforce'a GTX 650.

Czytałem, że czasem tego typu problemy pojawiały się gdy zainstalowana została nowsza wersja sterowników karty graficznej. I moje pytanie: Wiecie może co zrobić z tym fantem. Czy da się zrobić cokolwiek, żeby nie musieć szukać innych sterowników- które z resztą mogą chyba nie odpowiadać tej karcie graficznej.

Jeśli macie jakikolwiek pomysł proszę podzielcie się bo Gothic mimo upływu czasu to moja ulubiona gra.

P.S. Przepraszam z góry, jeśli post umieszczam w niewłaściwym miejscu. Jestem nowy na tym forum.

Offline BeziPL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problemy z uruchomieniem Gothica 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2013, 12:40:40 »
Miałem ten sam problem tylko,że ja zrestartowałem kompa i już zadziałało.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problemy z uruchomieniem Gothica 2 Noc Kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2013, 12:40:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything