Ankieta

Jaka to gra?

World of Wartcraft Burning Crusade
11 (11.5%)
Metin 2
13 (13.5%)
Gunz
5 (5.2%)
Knight Online
2 (2.1%)
Guild Wars ( kt
5 (5.2%)
Lineage II
11 (11.5%)
Mu Online
3 (3.1%)
Flyff Online
1 (1%)
Cabal Online
2 (2.1%)
Warrock
17 (17.7%)
Kinghtfight
19 (19.8%)
OGame
2 (2.1%)
BiteFight
1 (1%)
Eve Online
0 (0%)
Lord of the Rings
1 (1%)
Gladiatus
3 (3.1%)
The Crims
0 (0%)

Głosów w sumie: 85

Autor Wątek: W jakie MMO gracie?  (Przeczytany 13545 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Czerwiec 2008, 10:45:53 »
W przeglądarce: Ikariam, Plemiona, The Crims
MMO: Tibia, Archlord.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Czerwiec 2008, 12:46:38 »
Ja grałem w Metina2, MU Online i w przeglądarce grałem w The Crims, Plemiona, Gladiatus, Knight Fight, Bitefight, w ogóle we wszystkie grałem :) Ale wszystkie nudzą i są bez FABUÂŁY!!  Obecnie nie gram w żadnego :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Czerwiec 2008, 12:46:38 »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Czerwiec 2008, 13:41:23 »
Ja gram w Guild Wars : Prophecies, Guild Wars : Factions, Guild Wars : Nightfall, Guild Wars : Eye of the North.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Czerwiec 2008, 14:07:18 »
Wiecie, ja jak zawsze chcę cos ściągnąć MMo to jakiś error wyskakuje-a jakie MMO możecie polecić?

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Czerwiec 2008, 16:24:33 »
Wiecie, ja jak zawsze chcę cos ściągnąć MMo to jakiś error wyskakuje-a jakie MMO możecie polecić?

Jak chcesz koniecznie stracić wakacje do zagraj sobie w Lineage II...

Offline Rohgard

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • W okopach nie ma niewierzących...
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Czerwiec 2008, 16:44:38 »
Z reguły nie należę do fanów MMORPG - ów, ale ostatnio wkręcił mnie Lineage II. Ogromny świat, mnóstwo bestii i zróżnicowane lokacje. Wymagania sprzętowe nie powalają :) Na jakiś czas zrobiłem sobie przerwę ale na 100% do Lineage'a wrócę :D

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Czerwiec 2008, 17:24:57 »
Co!? MMO bez fabuły? Masz tony questów, nic, tylko wykonywać. Ostatnio gram w World of Warcraft, zwane powszechnie "WoW". Bardzo ciekawe, ładna grafika. W przeglądarce nie używam.

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Czerwiec 2008, 18:56:14 »
A ja zaznaczyłem ,,Nie gram w MMORPG"-jak na razie nie grałem w żadne znaczące MMO ale nie omieszkam w najbliższym czasie wypróbować WOW i LinageII.

Gyngysz

  • Gość
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Czerwiec 2008, 20:28:46 »
Ja nie gram w żadne mmo z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że nie przepadam za grą w sieci. Po drugie primo - jak sobie wyobrażę tych maniaków, co to siedzą po 30 godzin na dobę (:D) przy kompie nabijając lvl, to wolę nie pakować się w to. Po trzecie primo, nie lubię klimatów gier internetowych, tych wszystkich lagów, debili nawiedzających serwery, którzy grają na cheatach czy innych hackach (nie wiem dokładnie jak to się nazywa i nie chcę wiedzieć). Wolę pograć sobie w single z dobrą fabułą, niż zaiwaniać po mapie, zeby nabijać kolejne lvl'e. Sądzę, że nigdy nie będę grał w żadne MMO, a jedynie czasami przez neta w gry takie jak Diablo lub Counter Strike.

Offline Pinkiman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Czerwiec 2008, 08:43:56 »
W przeglądarce: Plemiona, Tanoth
W MMO Conquer Online, Warrock

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Czerwiec 2008, 10:44:45 »
Obecnie nie gram w nic. Ale z 3 tygodnie temu grałem jeszcze w Lineage 2 aczkolwiek mi sie znudził. Teraz czekam na Warhammer:Age of Reconing, które dane będzie nam pograć w październiku :)

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Czerwiec 2008, 11:22:40 »
Zmodyfikowałem ankietę, dodałem parę opcji, oraz umożliwiłem głosowanie na 2 gry ( bo w końcu ktoś może grać w wiele xP ). Usunąłem, opcję nie grania - nie grasz nie głosuj ;]. usunąłem ten szajs tibie

A sam obecnie pytam w:

Lineage 2
WoW
Guild Wars
OGame ( mozilla sie odzywa )
EvE Online


Sporo, ale to dobre gry
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2008, 11:24:56 wysłana przez Tidus »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Lipiec 2008, 21:50:47 »
Można dodać do tej sondy zwykłego World of Warraft? Ja jakoś w dodatek nie gram, a byłem zmuszony zaznaczyć takową odpowiedź.

Offline matysek676

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Luty 2009, 19:00:33 »
Ja gram w Metina2 oraz w Gladiatusa obie te gierki są fajne ale wole grać w Metina poprostu Metin jest ciekawszy od Gladiatusa.
 Nabijanie postów. Po co piszesz dwa prawie identyczne posty? (http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,10185.msg143182.html#msg143182)

Offline Vender

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdy jesteś sam nikt cię nie zdradzi...
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Luty 2009, 17:11:07 »
No to tak
-metin2 (grałem z tydzień i mi się znudziło)
-BiteFight
-visarcana-niezbyt znana gra i dobrze nie polecam diabelnie nudne

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Luty 2009, 18:15:56 »
Ja zaczolem grac w WOW ale mam na razie slaby poziom. Lubie sobie pograc w runescape (chyba tak sie pisze?). Przynajmniej darmowe.

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Luty 2009, 23:28:40 »
Moją przygode z MMO zacząłem od Tibii. Byłem wtedy młody i głupi a moi koledzy tylko w to grali, więc aby nie być gorszym również zacząłem grać. Ba, nawet mi sięspodobało i potrafiłem noce zarywać tylko po to, aby nabic kolejnego skilla. Nie wiem jak to się stało, ale gdy wybiłem 20 level to usunąłem grę i hasło do niej i już więcej do niej nie powróciłem. W sumie ciesze się, że to sie tak skończyło.
Kolejną grą MMO była trialowa wersja Guild Wars dodana do CDA. Ta nie specjalnie przypadła mi do gustu. Raptem 4 razy ją uruchomiłem i jakoś nadal nie mam pojecia dlaczego ludzie nazywają tę grę MMO, czyżby dlatego że istnieją areny PvP? Bo jak dla mnie to jest czysty cRPG z możliwością PvP na arenach i miastami dla wszystkich graczy.
Ostatnim przystankiem na mojej multiplayerowej drodze jest World of Warcraft. Jest to jedyna produkcja MMO, którą z bólem odłożyłem po wersji trial. Po prostu zdałem sobie sprawe, że ta gra zniszczyłaby moje życie. Przy wersji trial bawiłem się bosko i spędzałem przy niej naprawdę ogromne ilości czasu, więc bałem się o to co ze mna będzie po zakupieniu abonamentu. Naprawde była to ciężka decyzja, ale wolałem nie zaczynać na dobre niż przechodzić odwyk po miesiącu grania. Ta gra uzależnia od pierwszej chwili, strzeżcie się!!!

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Marzec 2009, 20:25:17 »
Grałem w Metina2.Do dzisiaj.Zrywam z tą grą.Skasowałem postacie.Zdałem sobie sprawę,że przez cały dzień myślę o tej grze,co wpływa na moje oceny w szkole.W sumie to zachowywałem się trochę jak roślina na lekcjach i niby słucham co mówi nauczyciel,ale tak naprawde cały czas o metku myślałem:P.Tak samo nałogowy był CS ale też mi się znudził.Plemiona nudne strasznie,po 5 zrezygnowałem z gry.I w końcu ten narkotyk-WoW.Grałem baaaaardzo długo aż w końcu nie byłem w stanie płacic abonamentu.Potem Kinghtfight.Taka sobie.
Moją przygode z MMO zacząłem od Tibii. Byłem wtedy młody i głupi a moi koledzy tylko w to grali, więc aby nie być gorszym również zacząłem grać. Ba, nawet mi sięspodobało i potrafiłem noce zarywać tylko po to, aby nabic kolejnego skilla. Nie wiem jak to się stało, ale gdy wybiłem 20 level to usunąłem grę i hasło do niej i już więcej do niej nie powróciłem. W sumie ciesze się, że to sie tak skończyło.
Kolejną grą MMO była trialowa wersja Guild Wars dodana do CDA. Ta nie specjalnie przypadła mi do gustu. Raptem 4 razy ją uruchomiłem i jakoś nadal nie mam pojecia dlaczego ludzie nazywają tę grę MMO, czyżby dlatego że istnieją areny PvP? Bo jak dla mnie to jest czysty cRPG z możliwością PvP na arenach i miastami dla wszystkich graczy.
Ostatnim przystankiem na mojej multiplayerowej drodze jest World of Warcraft. Jest to jedyna produkcja MMO, którą z bólem odłożyłem po wersji trial. Po prostu zdałem sobie sprawe, że ta gra zniszczyłaby moje życie. Przy wersji trial bawiłem się bosko i spędzałem przy niej naprawdę ogromne ilości czasu, więc bałem się o to co ze mna będzie po zakupieniu abonamentu. Naprawde była to ciężka decyzja, ale wolałem nie zaczynać na dobre niż przechodzić odwyk po miesiącu grania. Ta gra uzależnia od pierwszej chwili, strzeżcie się!!!
Mam do ciebie pytanie.Czy jednak mimo wszystko warto kupic Guild Wars?Bo aktualnie nie mam w co grac i waham się przy zakupie tej gry.

Forum Tawerny Gothic

Odp: W jakie MMO gracie?
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Marzec 2009, 20:25:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top